Callanetics Egzersizleri

benim callda 7. günüm bugün arkadaşlar göbekte bir inme var bacaklar da şekillendi 1 kilo vermişim bol su içiyorum umarım yağdan vermişimdir. beni en çok şaşırtan kollarımın incelmesi ve gıdımın küçülmesi oldu. callda 10 günü tamamlayıp cardio eklemeyi düşünüyorum. sizin nasıl gidiyo kızlar?

nnnyyy sen önceden de yapıyordun hatta resim falan koymuştun şimdi nasılsın calla devam ediyo musun?

esra nasıl gidiyor canım, ilk sonuçların güzeldi şimdi ne durumdasın merak ettim...

dün 3 mil leslie ve arkasından call yapmıştım
bugün de onu ters çeviriorum

prenses hangisi daha kolay oldu sence?
ben önce cardio sonra call yapıyorum, esnemeyide sağladığı için çok rahatlamış oluyorum ve kas ağrılarım pek olmuyor.
birde calldan sonra bişey yapmak daha zor geliyor..

Son düzenleme:
çok sevdim burayı ben mutlaka incelemek ve başlamak istiyorum
Şuan dukan diyetiyle kilo veriyorum:121::124::128:

selam kızlar bu egzersizleri 10 gün ara vermeden yaptım :KK9::KK9::KK9:

erkek arkadaşım gözlerine inanamadı :KK52::KK52::KK52:

2 hafta görüşmemiştik onunla:) dün görüştük

nasıl olmuşum diye sordum :KK23::KK23:

en az 4 kilo vermişsin heralde dedi halbuki ben 2 kilo verdim.

kendimde hissettiğim değişiklikler şöyle

göbeğim farkedilir bir şekilde küçüldü

popom sıkılaştı ve kalktı

basenlerim ve bacaklarım inceldi

kollarım sıkılaştı ( tuzluk sallarken eskisi kadar korkmuyorum)

dik otururken belim ağrırdı şimdi daha rahat oturuyorum

gıdım küçüldü

kısacası tüm vücutta etkisini gördüm

başlayınca ara vermeden 10 gün yapın etkisini göreceksiniz

ben callaneticse devam edicem... bu faydalardan sonra bırakamam

gıdım küçüldü

çok sevindim canım, her verdiğin 1 kiloyu 2 kilo gibi gösteriyor kilo verdiğin sürece bu etki olacak hiç sarkmadan incecik ve fit olacaksın. umarım böyle devam edersin, herkes ilk heyecanla ömür boyu bırakmam diyor sonra devamını getiren az oluyor.
inşallah sen azimle devam edersin. etrafında böyle takdir eden birileri de olunca, özellikle de sevgilisi, insan daha bi azimle yapıyor galiba.
istediğin kiloya gelincede günde 15dk yapacağın bir programı var ona devam edersin.
bir de 10 gün ara vermedim demişsin, haftada 1 gün ara vermelisin, bütün sporlar için geçerli bu, sağlıklı kas gelişimi için dinlenme günleri tavsiye ediliyor... dinlenme gününde yürüyüş, esneme gibi şeyler yaparak yine aktif kalabilirsin..

Son düzenleme:

gıdım küçüldü

valla masallah diyorum nasıl sıkılmadan yaptınız :/ video çok sıkıcı 15. tatilde yaparım diyordum ama içimdeki heves gitti benimde yapmam lazımmmmmmmm bu egzersiz dısında diyet yaptınız mı?

valla masallah diyorum nasıl sıkılmadan yaptınız :/ video çok sıkıcı 15. tatilde yaparım diyordum ama içimdeki heves gitti benimde yapmam lazımmmmmmmm bu egzersiz dısında diyet yaptınız mı?

Al benden de o kadar... Video gerçekten çok sıkıcı, vallahi bravo 10 gün kesintisiz yapanlara :) Ben de bir ara niyetlenmiştim ancak daha videoyu izlerken baygınlık geçirip vazgeçmiştim :)

Al benden de o kadar... Video gerçekten çok sıkıcı, vallahi bravo 10 gün kesintisiz yapanlara :) Ben de bir ara niyetlenmiştim ancak daha videoyu izlerken baygınlık geçirip vazgeçmiştim :)

yapma duygu yapma denemeden karar verme. duruşunu üst bedenini 3 günde nasıl değiştirdiğine şaşıracaksın. ben aylardır videoyu hiç açmadım hareketleri zaten biliyorum sırasını bi kağıda yazdım oradan yapıyorum

valla çok öneriyorlar sıkıp dişimizi yapalım o zaman :S

yapma duygu yapma denemeden karar verme. duruşunu üst bedenini 3 günde nasıl değiştirdiğine şaşıracaksın. ben aylardır videoyu hiç açmadım hareketleri zaten biliyorum sırasını bi kağıda yazdım oradan yapıyorum

Duruş dedin ve orada kalakaldım :) Şu PC başında pineklemekten (bu ara müşteri de gezmiyorum pek) duruş muruş kalmadı gene, bodyrock'ın arkasına eklediğim bir kaç pilates hareketi olmasa iyice 2ye katlanıcam. Tamam mutlaka bakıcam, evdeki yedek harddiskte olacaktı videolar..

Duruş dedin ve orada kalakaldım :) Şu PC başında pineklemekten (bu ara müşteri de gezmiyorum pek) duruş muruş kalmadı gene, bodyrock'ın arkasına eklediğim bir kaç pilates hareketi olmasa iyice 2ye katlanıcam. Tamam mutlaka bakıcam, evdeki yedek harddiskte olacaktı videolar..

yap yap, yorumlarını çooook merak ediyorum, bakalım uzun zamandır bodyrock yapan birisi olarak karın ve kalça hareketlerini nasıl bulacaksın...
ben ilk başta sırtta işe yaramadığını düşünüp pilatese de devam ediyordum hatta forumdada yazmıştım, sonra hareketleri hakkını vererek yapmaya başlayınca farkettim ki duruşumu daha hızlı düzeltiyor ve hani pilatesde kaburga kapalı kullanmaktan bahsederlerya o duruşu kendiliğinden kazandırıyor, ara verdiğim zaman annem hemen farkediyor "sen yine o yaptığını yapsana küçük dağları ben yarattım der gibi duruyordun" diyor:)))

Son düzenleme:

valla diyet yapmadım canım. zaten benim diyetlik bir durumum da yok :nazar: az yememe rağmen kilo alıyorum. bir yıldır çalışmıyorum evdeyim o yüzden metabolizmam yavaşlamıştı. abur cubur yemem cips kola falan ayda yılda bir.. dışarda yemek yemem evde yerim.

sıkılmadan nasıl yaptın derseniz mecburen yaptım :KK48::KK48::KK48: erkek arkadaşımla anlaşma yaptık o 10 yıldır içtiği sigarayı bıraktı ben de fazla kilolarımı vereceğim. benim yaptığım onun yaptığının yanında hiç kalır :KK19::KK19: o yüzden verdiğim sözü tutup yapmaya devam ediyorum. sonra farkettim ki ben bunu onun için değil kendim için yapıyorum. kaslarımın çalışması hoşuma gidiyor bana zevk veriyor.

ilk günlerde karın hareketlerini yaparken küfrediyodum :KK30::KK30: sonra karın kaslarım acıdıkça sınırlarımı zorladıkça hoşuma gitmeye başladı. ilk günkünden kolay gelmiyor bana çünkü her seferinde hareketlerin daha fazla hakkını vermeye çalışıyorum ve yine zorlanıyorum. ama bu zorlanma hoşuma gidiyor.

valla bu olumlu yorumları o sıkıcı videodan almak ne güzel bir seymiş :KK70:

bu videodan sıkılanlar callanetics evolution videosunu deneyebilirler, daha yeni çekilmiş ve hareketlerin geliştirilmiş versiyonları 3 ayrı seviye için yapılıyor. bence sonuçları çok farklı değil hatta bazı hareketleri bence daha etkili...

Hmm akşam indireyim bakayım :) Buldum linklerini.. Hazır bu ay superonline'ın kotasını da doldurmamışken :)

kızlar selammm.
okudum yorumları süpermiş öncelikle istikrarlı arkadaşları tebrik ediyorum süper walla.
özel mesaj hakkım yok.bana linki mesaj atarmısınız size zahmet.çok sevinirimmm:)
bende bbaşlamak isterim buna.

Evolution'u indirdim, dün gece biraz seyrettim... O genç olan hanım'ın duruşu nedir öyle ya :) Hem beğendim hem de bir garip geldi yüz ifadesiye birlikte :)) Ama daha yapılabilir düzeyde görünüyor..

Evolution'u indirdim, dün gece biraz seyrettim... O genç olan hanım'ın duruşu nedir öyle ya :) Hem beğendim hem de bir garip geldi yüz ifadesiye birlikte :)) Ama daha yapılabilir düzeyde görünüyor..

evet biraz komik ve videodakilere göre çoook şekerler dimi:))
görünüşe aldanma, onlar ööle sırıtıyorlar ama bazı yerlerde suzana gibi kan ter içinde kalabilirsin:))

evet biraz komik ve videodakilere göre çoook şekerler dimi:))
görünüşe aldanma, onlar ööle sırıtıyorlar ama bazı yerlerde suzana gibi kan ter içinde kalabilirsin:))

Heheh evet, o kıyafetlerden istedim ben de :)

Day 9 bitirdim az önce, 600 rep canım yandı resmen :) Üstüne 40 yer sırt pilates egzersiz hareketi, 100 abs hareketi ve 120 de bacak hareketi ekledim, 860'a tamamlamışım, öncesinde de evi temizledim, yeter bugünlük anca serilir kalırım ben :) Bunu da yarına saklayım, eşime de eğlence olur hem karşısında yaparken :p

Heheh evet, o kıyafetlerden istedim ben de :)

Day 9 bitirdim az önce, 600 rep canım yandı resmen :) Üstüne 40 yer sırt pilates egzersiz hareketi, 100 abs hareketi ve 120 de bacak hareketi ekledim, 860'a tamamlamışım, öncesinde de evi temizledim, yeter bugünlük anca serilir kalırım ben :) Bunu da yarına saklayım, eşime de eğlence olur hem karşısında yaparken :p

:)))) kocanın yanında yapınca sonunu göremezsin ki güzelim:))

X