Callanetics Egzersizleri

evt kızlar 3/21 yaptım bugün.benden başka yapan yokmu sizde yazın deneyimlerinizi ben doğrumu yapıorum yanlışmı bilemiorum.mesela ben boynumu çok zorluyorum bu karn hareketlerini yaprken. kasıorum galiba. bir de bara ttunup yaptığı harektleri 50 kez anca yapıorm. 21den sonra süper callanetics mi yapıcz. daha 5 mile başlıcam. ama boğazımı kısamıyorm.

Son düzenleme:
5 mil ne.?ben bilmiyorum. benim bugün ikinci günüm olacak her yerim tutuldu pilates yapmama rağmen cal.daha farklı ama yılmak yok devam ben calla ile yapılan yorumları okuyunca tamam bu kez buldum istediğimi dedim kafadan zayıfladım sıkılaştım zaten:)eliptik bisiklet 30 dak,yediklerime dikkat ,100mekik,100 adet pilates lastiği ile sırt çalışma ve callanetics 1 saat.işte bu kadar

kızlar bugn yapamadım yapamıcam da galiba gelen giden bitmedi snir oldum leslieye başlıcam onunla devam edicem yaa. en ayran gönüllü benim heralde. üzgünüm(

dün gece 4. yü yaptım her geçen gün daha rahat oluyo kızlar vazgeçmeyelim. hareketleri daha çok hakkını vererek yapmaya çalışıyorum artık o yüzden ilerlediğimi hissediyorum ve bu da bana moral veriyor. en çok bacaklarımda ve popoda işe yarıyor. karın için ben slim in 6 nın slim &six pack yapıyorum anca 5 dakika yapabiliyorum çok zor çünkü.

kızlar merhaba .ılk yazım dıyebılırım. ben su lınklerı ındırıyorum ama bu hareketlerı 10 gun boyuncamı yapıcaz.yoksa farklı lınklerde varmı?

bırde 21 gunluk bı perıyottan bahsedıyorlardı o da bu lınklerde verılen vıdeo ıle mı yapılıyor.yoksa devam nıtelıgınde bı vıdeo varmı?

kızlar merhaba .ılk yazım dıyebılırım. ben su lınklerı ındırıyorum ama bu hareketlerı 10 gun boyuncamı yapıcaz.yoksa farklı lınklerde varmı?

bırde 21 gunluk bı perıyottan bahsedıyorlardı o da bu lınklerde verılen vıdeo ıle mı yapılıyor.yoksa devam nıtelıgınde bı vıdeo varmı?

aynı video canım, 10gün 21 gün diye bir kısıtlama yok aslında, istediğin forma gelene kadar yapıyorsun ama biz kendimize 21 günlük hedefler koyarak yapıyoruz. bu videoyu çok kolay yapar hale geldiğinde süper callanetics diye bir video daha var onu yapıyorsun.

Bende az önce ilk kez yaptım kızlar ama onlar 100 kez yapıyorsa bi hareketi, ben 30 da pes ediyorum ondada düzgün yapabiliyormuyum meçhul inş zamanla düzgün yapabiliceğime inanıyorum

oo kimler gelmişş.
nasılsın canım, sen kendinden haber ver bakalım leslie inceltti mi bacakları??

Ben kendimi yağdan,kızartmadan,abur cuburdan kesmediğim sürece bacaklarım incelmeyecek valla canım kilo verme korkusuna yiyorum ama yanlış beslendiğim için bir işe yaramıyor sanki,sen bana bir kızın videolarını önermiştn,rock bir şeydi onu baya bi inceledim ama bir sürü değişik hareketleri var,hangisini kastettiğini bilemedim.Kendimde değişiklik hissedemesem de hantallıktan uzaklaşıyorum,sigarayı da bırakınca ciğerlerim açılıyor egzersizle.

bak burda bir başkasına yollamıştım linkleri tekrar buraya kopyalayamadım ama o konuya girince çıkıyor, tek bacağını öne doğru uzatıp çömelip kalkıyor...

http://www.kadinlarkulubu.com/egzersizler/465199-bodyrocktv-8.html#post22606322

benim callda 7. günüm bugün arkadaşlar göbekte bir inme var bacaklar da şekillendi 1 kilo vermişim bol su içiyorum umarım yağdan vermişimdir. beni en çok şaşırtan kollarımın incelmesi ve gıdımın küçülmesi oldu. callda 10 günü tamamlayıp cardio eklemeyi düşünüyorum. sizin nasıl gidiyo kızlar?

nnnyyy sen önceden de yapıyordun hatta resim falan koymuştun şimdi nasılsın calla devam ediyo musun?

evet önceden de yapıyordum ama resim koymamıştım hiç. ben sık sık düzeni bozuyorum 1-2 ay düzenli gidip sonra 2-3 hafta dağıtıyorum. 10 gün önce bodyrock ile birlikte yeniden başladım bakalım nekadar düzenli gidebileceğim.

Bu egzersizlere yarın başlamak istiyorum fakat hangi videosunu izleyeceğimi, nereden başlayacağımı bilemedim. Acaba bana videonun linkini veya indirebileceğim bir link gönderebilecek biri var mı? Şimdiden çok teşekkür ederim...

Arkadaşlar merhaba :)

bende başlamak istiyoorumm ama nerden başlayacağımı bilemiyoorum :2:

banada linki mesaj atarmısınız

Sözde geçen hafta başlamıştım ama düzenim bozuldu yine. Halbuki rejime de başlamıştım ve çok kararlıydım. Tamam rejimden vazgeçtim bari egzersiz yapayım di mi? Yok ama illa bi bozucam. Şimdi de oda sorunum var bakalım nerde yapıcam egzersizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…