Çalışmak İstemiyorum

Peki eşiniz okula gitmemiş mi? Hep geç mi kalkmış
O da çalışmasın oturun eşyaları kemirin.

Şimdi gelecek erkek çalışmak kadına bakmak zorunda, kadın ister çalışır ister çalışmaz, çalışmak zorunda değilciler
Çocuk yapsın kesin çözümü.
Diğer konuda da kızcağız kayınvalidem bakmıyor diye istifa edicem diyordu bence tam süper bahane. Bakıcı’ya güvenemiyorum

Siz geç kalkın diye eşinizin ailesi yardım etsin öyle mi?
Çok iyiymiş.
Kimseye yük olmadan, eşinizle de ortak düşünceler içinde olup işten ayrilabilirsiniz ancak.
Borcun harcın içinde, evde duracağım diye işten çıkmak, başkasından medet ummak akli başında insan işi değil.
Çözümü hamilelikte bulursunuz gibi bir his aldım sizden, bu tabloda bir bebek eksik.

Şimdi gelecek erkek çalışmak kadına bakmak zorunda, kadın ister çalışır ister çalışmaz, çalışmak zorunda değilciler
valla ben bu siteye yeni üye olmuşken bi yorumumda kendimden bahsederken , koca parası yeme kafasında biri değilim dedim diye bütün site beni linç etmişti
vay efendim o cümle kadınları aşağılamakmış kadınlara hakaret etmekmiş
al işte yani koca parası yeme kafası tam olarak bu konunun ta kendisi
kadın zora gelemiyor kendini kocaya ve koca ailesine yaslama moduna bürünmüş
şu konuya ve konu sahibine aklı başında kaç kadın saygı duyabilir ?

Çocuk yapsın kesin çözümü.
Diğer konuda da kızcağız kayınvalidem bakmıyor diye istifa edicem diyordu bence tam süper bahane. Bakıcı’ya güvenemiyorum
Baktırsın kaynanaya gönülsüz gönülsüz. Bakıcı arayacak 2 aya yana döne, garanti veriyorum.

Evliliğin tadı dediğiniz şey evde tek oturmak herhalde çünkü eş işte o sırada yani eş ülke ülke geziyor da siz mecburen çalışmıyorsunuz
Zaten eşim tek çocuk olsa ve işin içinde haksızlık olmasa biz ödeyelim. Ama eşimin kardeşine her şeyi yapıp bize yapmamaları benim suçum değil.
Onların da suçu değil çünkü yapmak zorunda değiller

Kaynana haftada bir gel, yemek yap, misafirimi ağırla deyince ağlıyorlar sonra. Anası babası vermez bedava, ellerden beklentiye giriliyor. Koca parası yesinler ya, kayın aile parası yiyceklerine, o iyi yine.

Daha önce konu açanların cevabına göre şöyle oluyor boşanırsa çalışırım diyorlar ama nerede çalışıyor o cv deki o kadar sene boşluğu nasıl sormuyorlar sektörden bu kadar sene uzak birini kim neden işe alıyor ben anlam veremiyorum

Kaynana haftada bir gel, yemek yap, misafirimi ağırla deyince ağlıyorlar sonra. Anası babası vermez bedava, ellerden beklentiye giriliyor. Koca parası yesinler ya, kayın aile parası yiyceklerine, o iyi yine.
valla arkadaş koca parası yemek isteyen insan paralı koca bulacak o zaman
üç kuruş maaşı olan adamla evlenip sonra çalışmak istemiyorum diye ağlamak saçma
adam yettiremeyince sen de çalış destek ol dedi diye ne erkekliği kalıyor ne adamlığı
tamam bende belli bi döneme kadar sadece babamın parasıyla geçim sağlayan bi aileden geliyorum
2010 öncesi falan. o dönem bile yetemiyordu adam tek başına sonra annem dükkan açtı vs
emekli ikramiyesi ile ev araba alınan dönemde sadece erkeğin çalışması geçinmeye yetiyordu evet
ama o yıllar çok eskide kaldı.
işine gelince geleneksel işine gelmeyince modern kafaya geçiş yapılamıyor işte
sen malak gibi devir g.tü yat evde sonra kaynana hizmet bekleyince hangi devirde yaşıyoruz desinler
e kocanın sana bakması geleneksel ise kaynanaya hizmet de geleneksel . geleneklere uyacaklar o zaman

İnşallah tez zamanda alır kucağına yavrusunu

Bebek masraflarini görünce görür gününü. Parasiz cocuk yetistirmek de baska birseye benzemiyor. Türkiyedeyken bebek mama ve bez fiyatlarina sok olmustum. Oda 1.5 sene önceydi. Esi simdiden yetisemiyor. Cocuk olunca nasil yetissin. Bu durumda cocuk yapmak bencillik. Kaldi ki bebek büyütmek calismaktan daha zahmetli birsey bana göre

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…