Cacık yiyip gelmiş

igrenc ya sevismeden dusa girmeye usenecek kadar usengecse o isi yapmaya niye usenmiyor? iki gundur kapali kalmis apis arasi kokan seyiyle muhatap olmak zorunda misin?
terbiyesiz adam. sanki sirma saclari var kurutmaya useniyor. alt tarafi suya girecek yalandan orasina burasina iki jel surecek.
Hahaahahahahahaahah iki gündür kapalı kalmış mı 😀

Hemen konuya girmek istiyorum kızlar, önce kendimizden bahsediyim.İkinci baharimiz ikimizinde, 52 yasinda yasini göstermeyen bakimli , güzel giyinen, temiz bir adam.Evinde buluşmalarimizda son zamanlarda dikkatimi çeken şey şu oldu, mesela 2 günde bir evde buluşuyoruz diyelim, duş almıyor malum sey öncesi iş bitiyor duş aliyor kiyafetlerini degistiriyor.Ben her seferinde eve girer girmez duşa giriyorum kiyafetlerimi degistiriyorum dişlerimi fırçaliyorum.O yapmiyor ama beni rahatsiz eden bir durum olmamisti taaa ki bu aksama kadar. İki gündür aynı tişort vardı, zaten en fazla iki gün giyer.Bugün üçüncü gün , o izinliydi ben çalisiyordum.Traş falan oldum dedi evet olmuşta, beni aldi eve gectik ama duş almamis aksama kadar kiyafetler aynı, geğirdi sarimsak kokusu geldi, ne yedin dedim cacık dedi, tisortu cikardi ter kokuyor çok rahatsiz oldum ve bu durum yansidi dustu modum o esnada devam edemedim çektim kendimi anladi bozuldu ve ben dile getirmek zorunda kaldim.Çünkü sevgilisiyle buluşacakken insan sarimsak yediyse bi disini fircalar , duş almamis iki kez suya girmek istememiş , hadi almadin be adam bi deodorant sık koltuk altina gercekten bozuldum cunku önemsemedigini dusundum, yada krndni kokmuyor mu saniyor anlamadim ki sonrada keşke belli etmesemiydim dedim cunku baya morali bozuldu ve devam da edemedik yarıda kaldı öyle , bıraktı beni eve gitti.Yüzüne vurmasamiydim ? Ama gercekten etkilendim devam edemedim off ne biliyim kizlar kafama takildi nirmalde temiz bakimli bir adam ama şu işten önce bir duş alır insan dimi ya
Rahatlama gelmiş salmış adam

X