Cacık yiyip gelmiş

Yok aman. Ben sarimsakli, zeytin yagli, bol naneli cacigimla cok mutluyum 🤣🤣 kocam uye olup konu aciyormus “ben 36 yasindayim karim 33 yasinda sarimsakli cacik yiyip beni opmeye calisiyor. Bosansam mi?”
cacık dünyanın en lezzetli şeylerinden biri
ama sarımsağı fazla olunca tat kaçırıyor tabii
yoksa yoğurt, salatalık, sarımsak ve nane kombinasyonu çok iyi
sarımsaklı şeyleri çok seven biri olarak yerken mutlaka dikkat ederim
dışarıdayım diye dünyanın en leziz mantısını yememişliğim var
evdeysek asla sorun değil, diş fırçalarsın vs
ama dışarıda yemek, problem.
ikisi de yediyse sorun yok :KK70: :KK70:

32'ye en makul maksimum 40 bence
maksimum
bu arada 28-39 arası kadın için en iyi zamanlar olduğunu düşünüyorum
hem mental hem fiziksel olarak
şey gibi düşün, 20'lerin saflığı yok, belli bi olgunluk yaşanmışlık da var ama keşfedilmeyen de birçok şey var
hem iş güç biraz yoluna girmiş oluyor hem insan ne istediğini biliyor falan
40tan sonra ister istemez bi "sen giderken ben dönüyordum" evresi başlıyor bence, hayat yani yapacak bişi yok.
30lar young adult gibi, hem olgunluk var hem enerji var.
her iki cinsiyet için de geçerli.
ama her yaşın ayrı güzelliği var 3 günlük dünyada her yaşta kendimizi sevmeliyiz.
Son cümlene çok katılıyorum.
Bir keresinde 50+ üzeri bir adam ilgisini belli etmişti bana. O zaman 28-29 yaşlarındaydım. Yani hiç olacak gibi değildi ya, resmen babam gibi görünüyordu. Gerçi hala babam gibi görünüyor. 32 iken de oluru yok.
İşte hayat böyle bir şey, insan sınırsız her şeyi isteyebiliyor. Babasıyla aynı yaştayım demiyor, tutuyor yarı yaşında kıza sünüyor. :KK51:

Hemen konuya girmek istiyorum kızlar, önce kendimizden bahsediyim.İkinci baharimiz ikimizinde, 52 yasinda yasini göstermeyen bakimli , güzel giyinen, temiz bir adam.Evinde buluşmalarimizda son zamanlarda dikkatimi çeken şey şu oldu, mesela 2 günde bir evde buluşuyoruz diyelim, duş almıyor malum sey öncesi iş bitiyor duş aliyor kiyafetlerini degistiriyor.Ben her seferinde eve girer girmez duşa giriyorum kiyafetlerimi degistiriyorum dişlerimi fırçaliyorum.O yapmiyor ama beni rahatsiz eden bir durum olmamisti taaa ki bu aksama kadar. İki gündür aynı tişort vardı, zaten en fazla iki gün giyer.Bugün üçüncü gün , o izinliydi ben çalisiyordum.Traş falan oldum dedi evet olmuşta, beni aldi eve gectik ama duş almamis aksama kadar kiyafetler aynı, geğirdi sarimsak kokusu geldi, ne yedin dedim cacık dedi, tisortu cikardi ter kokuyor çok rahatsiz oldum ve bu durum yansidi dustu modum o esnada devam edemedim çektim kendimi anladi bozuldu ve ben dile getirmek zorunda kaldim.Çünkü sevgilisiyle buluşacakken insan sarimsak yediyse bi disini fircalar , duş almamis iki kez suya girmek istememiş , hadi almadin be adam bi deodorant sık koltuk altina gercekten bozuldum cunku önemsemedigini dusundum, yada krndni kokmuyor mu saniyor anlamadim ki sonrada keşke belli etmesemiydim dedim cunku baya morali bozuldu ve devam da edemedik yarıda kaldı öyle , bıraktı beni eve gitti.Yüzüne vurmasamiydim ? Ama gercekten etkilendim devam edemedim off ne biliyim kizlar kafama takildi nirmalde temiz bakimli bir adam ama şu işten önce bir duş alır insan dimi ya
Açık açık söyle dede moduna geçmiş işte o ne öyle duş al parfüm sık ben sevmem böyle de açıkça. Kadınlar nasıl süsleniyorsa erkekler de dikkat edecek

Şu konuyu anasayfada sürekli görüyordum ama hiç kavga çıkacağını düşünmemiştim o yüzden girip okumuyordum. Çünkü bu konudan nasıl kavga çıkabilirdi ki? Kaos olacak konular ilk sayfadan kendini belli ediyor. En fazla insanlar goygoy geçiyodur diye düşünmüştüm. Gerçekten çıkmış kavga haha.
Adamın cacık yedikten sonra sevişmek istemesi, 2 gün yıkanmaması falan unutuldu konu sahibiyle arasındaki yaş farkı asıl mesele haline geldi. 52 yaşındaki adama dede denir mi denmez mi sayfalarca bunla ilgili kavgaya tutuşuldu. Geçenlerde de bir üye ablasının cinsel hayatını dert etmişti, konu çok kısa sürede üniversite sınavına ve tıp fakültesi sıralamasına geldi. İnanılmaz kafalar yaşanıyor, buranın sarhoşluğunu hiç bir madde bize veremez.

Adamın cacık yedikten sonra sevişmek istemesi, 2 gün yıkanmaması falan unutuldu konu sahibiyle arasındaki yaş farkı asıl mesele haline geldi. 52 yaşındaki adama dede denir mi denmez mi sayfalarca bunla ilgili kavgaya tutuşuldu. Geçenlerde de bir üye ablasının cinsel hayatını dert etmişti, konu çok kısa sürede üniversite sınavına ve tıp fakültesi sıralamasına geldi. İnanılmaz kafalar yaşanıyor, buranın sarhoşluğunu hiç bir madde bize veremez.
Burda heeeer şeyden kavga çıkabilir. Bir kere yaşı küçük bir üye “nasıl mahkemeyle adımı değiştirebilirim” diye sormuştu. Ben de özelden yazıyorum demiştim. Başka bir üye gelip niye özelden yazıyosun diye benle tartışmıştı 🤣

X