Cacık yiyip gelmiş

evet
bu arada ağırlıklı olarak partnerler, ilişkisel açıdan yapıyoruz bu yorumları
yaş birçok açıdan göreceli olabilir. örneğin şarkıcı metin arolat dün 52 yaşında hayatını kaybetti. ben 52 yaşı kendi açımdan romantik anlamda yaşlı bulsam da ölmek için çok genç mesela
bi de şu açıdan bakıyorum mesela insanda yaşa bağlı bazı durumlar oluyor ister istemez. kadın olsun erkek olsun
hayatın birçok alanında tercihleri değişebiliyor en basidinden
e şimdi ben kendimden 20 yaş büyük birini hayatıma alsam sanki 20 sene sonra yaşayacağım şeyleri şimdiden yaşamış ve deneyimlemiş gibi bir enerjiye gireceğim gibi hissediyorum
bu benim şahsi fikrim, başka birine çok çekici gelebilir ama bana çok uzak mesela.
Aynen, tercih edilen duruma göre yaş tepkileri değişkenlik gösterir tabi ki..

Ama ne olursa olsun, kişi kendine ne kadar bakarsa baksın ister kadın olsun ister erkek yaş almış insan her türlü yaşını belli ediyor o yüzden 52 ile 37 yaş arasında dağlar var bana göre..

Ve her kelimenize katılıyorum.

Yaştan dolayı vurmayı her iki cinste yapıyor.
Benim 35 yaş civarı bir arkadaşım 50 li yaşlarda adamlaydi. Bir ara kustuler.
Baristiklarinda arkadaşım adama, mehmet her sela okunusunda yüreğim ağzıma geliyor ya sensen diye demisti(küçük bir ilcedeyiz)
Ayy arkadaşınız çok fenaymış🤣🤣

32 yaşındayım 52 bana göre ilişki yaşayabileceğim bir yaş değil. Bana göre çok büyük. Neredeyse annemin akranı yani.
Genç de denemez bence. 32 yaşındayım mesela, bana göre 30'lar da öyle çoook genç denecek yaşlar değil. :KK53:
20'lerinde biri için de benim yaş grubum büyük mesela.
Günlük hayatta gördüğüm 50+ erkeklerin geneli de yaşını gösteriyor. 30'lu yaşlardaki biriyle yan yana görünce kabak gibi de görünüyor kuşak farkı.

Şu konuyu anasayfada sürekli görüyordum ama hiç kavga çıkacağını düşünmemiştim o yüzden girip okumuyordum. Çünkü bu konudan nasıl kavga çıkabilirdi ki? Kaos olacak konular ilk sayfadan kendini belli ediyor. En fazla insanlar goygoy geçiyodur diye düşünmüştüm. Gerçekten çıkmış kavga haha.

Ben hala konu sahibinin muhtelif adamlarla 2 senedir ilişki içerisinde olmasına takılmış durumdayım.
Kim bu adamlar?
Kaç kişiler?
Hepsi mi sarımsak kokuyor ?
Bi tanesi vardı heralde bu kokulu bireyden bi önceydi, konu sahibini insan içine çıkarmak istemiyordu.

40 yasinda gibi gösteriyor, pis bir adam değil, bu aksama kadar rahatsiz eden bir koku olmamisti, sevdim neden bilmiyorum sevdim
Adam pis. Bu havada 2 gün aynı tişörtü giymesi bile ben pisim diye bağırıyor. Ayrıca kişisel hijyenden bir haber ki duş almaya eriniyor,sarımsak yiyip dişini bile fırcalamadan,fırcalamıyorsa bir sakız ciğnemeden ağzı buram buram koka koka geliyor yanınıza. Iki kere duş alamazmış,ama tuvalete girdi orada burada,belki büyük tuvaletini yaptı,temizlendi mi temizlenmedi mi belli değil. Ani gelişen bir yakınlaşma olur amenna ama siz sevişmek için buluşuyorsunuz,duşa girip çıkmak kaç dakika yani de üşeniyor? Sanki belinde lepiska gibi saçları mi var adamın? Kafasında belki saç bile yoktur,girsin yıkansın ne kadar zor olabilir.
Bakımlıdan kastınız iyi marka giyinmekse bilemem ama en iyi marka kiyafetler bile kokar üst üste giyinince.
Söylemeniz iyi olmuş bence.

32 yaşındayım 52 bana göre ilişki yaşayabileceğim bir yaş değil. Bana göre çok büyük. Neredeyse annemin akranı yani.
Genç de denemez bence. 32 yaşındayım mesela, bana göre 30'lar da öyle çoook genç denecek yaşlar değil. :KK53:
20'lerinde biri için de benim yaş grubum büyük mesela.
Günlük hayatta gördüğüm 50+ erkeklerin geneli de yaşını gösteriyor. 30'lu yaşlardaki biriyle yan yana görünce kabak gibi de görünüyor kuşak farkı.
32'ye en makul maksimum 40 bence
maksimum
bu arada 28-39 arası kadın için en iyi zamanlar olduğunu düşünüyorum
hem mental hem fiziksel olarak
şey gibi düşün, 20'lerin saflığı yok, belli bi olgunluk yaşanmışlık da var ama keşfedilmeyen de birçok şey var
hem iş güç biraz yoluna girmiş oluyor hem insan ne istediğini biliyor falan
40tan sonra ister istemez bi "sen giderken ben dönüyordum" evresi başlıyor bence, hayat yani yapacak bişi yok.
30lar young adult gibi, hem olgunluk var hem enerji var.
her iki cinsiyet için de geçerli.
ama her yaşın ayrı güzelliği var 3 günlük dünyada her yaşta kendimizi sevmeliyiz.

X