buyuk degısım ıcın yardım bekklıyorum kızlar tavsıyelerınıze ıhtıyacım varr,,

Canım bir kaç gündür takip ediyodum şimdi yazabildim öncelikle hayırlı olsun topiğinn bayağı faydalı şeyler var birde böyle düzenli olunca güzel olmuş umarım istediğimiz kiloyada görüntüye de ulaşırız ben de takipçinim bundan sonra

tsk ederım cnm her anlamda çabalıyorum güzel sonuçlar alabilmek ıcın ıns ıstedıgımz seylere ulasabılırız cnm tabıkı herseyın bası sağlık ve huzur

tsk ederım cnm her anlamda çabalıyorum güzel sonuçlar alabilmek ıcın ıns ıstedıgımz seylere ulasabılırız cnm tabıkı herseyın bası sağlık ve huzur

Tabiiki canım birşeyler uğruna sağlığımızdan olmamak gerek...ben de öğrendiğim araştırdığım şeyleri paylaşırım

tskler cnm nasıl hazırlanıyor karısım

bir çay kaşığı kahveyi sulandıracak kadar limon sık yüzünü tahriş etmeden peeling yap bebeğim ben çatlaklarıma yapıyodum kalanını yuzume herkes sorar olsu naptın yuzune sivlcelern geçmiş cildn çok güzel olmuş diye

kahve Türk kahvesi ve pişmemiş hali değil mi? :26: telvesi değil yani

yok mu kızlar yardım edecek bana

Canım dişlerinde yaşadığın sorunu bende yaşıyorum bak sana evde yapabileceğin birşey söyliyim haftada 2 kere yap bak bir kaseye 1 tatlı kaşığı kabartma tozu koy 1 de limon sık köpük köpük olacak macunsuz öyle o köpükle dişlerini fırçala tadı kötü ama beyazladığını göreceksin :)

ter kokusu içinde bazen ne kadar rollon kullanırsan kullan etkili olmuyor biliyorum ellerini hafif ıslat kabartma tozuna bandır koltuk altlarına sür terliyorsun ama etrafa hç bir şekilde koku gelmiyor :)

cok tskler cnm onerılerını deneyecegım, normalde rollon deodorant ve parfüm uçlusunu devamlı kullanırım ama ter bezlerımın maşallahı var bende her gun dus almakta cozum buluyordum artık

bekleyelim beraber o zaman soslum sarmam bu erkeklerı ve ılıskılerı anlama konusunda bı kıtap onern var mı yoksa cıldırıcam ben :26:

ooo yee bu çok sakat bir konu bu konuda pek kitap okumam ben, çünkü hayatın kitaplardaki gibi olmadığını öğreneli çok oldu
bu durumda ne kadar zor olsa da bizim için tek çözüm, hiçbir şey yapmamak. biraz teslimiyetçi olmak sanırım. ama on uda biz başaramıyoruz pek.

valla hıc beceremiyorum 2 gun anlasam 3. gun anlamıyorum ben benımkını 2 gun cok yakın cok güzel 3. gun hıc bısey yokken yada bana solemeden bı tavrın ıcıne gırıyorum 2 gun tavrı suruyor valla bıktım ya, hep amacı nıyetı ne dıe düşünmekten ne dıye acık acık konusmazkı anlamıyorum bu ısı

ben de senin gibiyim yer bitiririm kendimi. ama biz kendi kendimizi yerken onların pek de umurunda olmuyor canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…