buraya dert yazacağımı hiç tahmin etmezdim..eşimle kavgamız

Eşini kıskandığın için biraz trip atıyım demişsin ama işin suyu çıkmış bence.Eşin çok naz çekecek birine benzemiyor.Neyse tatlıya bağlamışsınız sonunda.:KK9:

Allah aşkına arkadaşlar sağlıklı düşünün adamın konumunu bilmiyoruz tabi ama misal ik müdürü ise personelin işle ilgili sorununu dinlemek zorunda ayrıca mesai bitmemiş kız geldiğinde , sizin hiç mi bir sorununuz olmuyor?ve üstünüzle konuşmak durumunda kalmiyorsunuz?anlatırken de kızın gözleri dolmuştur ne var bunda!?adam haklı bence

Ben de bazen sevdiğim insanlarla görüşmem gerektiğinde böyle derdi tasası olan biri çıkınca başımdan atamıyorum ki mecbur oturup dinliyorum he canım he gülüm öyle mi hıı yani ne zaman muhabbet kesintiye uğrarsa o zaman ben seninle sonra görüşeyim mi diyorum bu muhabbet bazen 5 dakka bazen 1 saat oluyor ki eşiniz size söylemiş iş için mecburdum diye.. Burda büyütecek bir şey bulamadım ayrıca ayrılalım kelimesini artık bu kadar basit görmeyin bu kelimeyi kullanma sebebiniz ise çok saçma olaya tek taraflı bakmayın bence adam gayet güzel anlatmış derdini ve soğukluğu gidermek için de elinden geleni yapmış.. Bi oturup sağlıklı düşünün..

ben anlamadım herkes eşine hak vermiş o kadar bekleteceğine arayabilirdi gerçekten işi varsa... bu kadar anlayışlı olamaz bence herkes... eşi ciddi ciddi özür dilemeli ve gönül almalıydı işim vardı diyip kestirip atamaz yani insan sinirlenir!!!ama tatlıya bağlandıysa eşin döndüğünde al karşına konuş bence neden kırıldığını anlat onun sana başka konularda dolu olduğu bı gerçek...

Bence sen haklısın sadece tepkilerin hatalı oldugu için haksız duruma düştün.. Tabi eşin o kadını teselli ederken seni beklettiği için insan iki katı deliriyor.. Lütfen bi tepki verdiğinizde arkasında durmayacaksanız geri adım atacaksanız o tepkiyi vermeyin eve dayanamayıp dönecekseniz bırakıp gitmeyin boşanmak kelimesini bu kadar kolay ağzınıza almayın bu işi arabadan inmeye kadar getirmeseydiniz biraz daha sakin kalıp tepki koysaydınız eve gidince haklı olan siz olacaktınız.. Tabii o kadının size gelip bişeyler gevelemeside delirtici.. Bence o kadınıda yabana atmayın aklınızı bulandırmk için değil ama neler duymuyoruz gözünüzün açık olmasından kimseye zarar gelmez..

çok haklısınız, gerçekten ben onu bekletince mahcup oluyorum resmen, hıc olmazsa arada bir haber verirdim yani. ben sormadan haber bile vermedi. cok bozuldum. kaldı kı konu ertelenmeyecek bir konu degıl. kalkmam lazım esim bekliyo de, çık ki, esine verdiğin değeri görsün o da. çok değersiz hissettim kendimi. sonrasında arabada hemen bir ksuura bakma deyınce ikna olmamı bekliyo, halbuki beni tnaıyo, cabuk düzelemiyorum.
kısknaclık konusunda da, o bunun esasen bi kıskanclık meselesi olduğunu dusundu dedim ya, benim en cok icerlediğm seylerden biri de, kıskandığını seziyorsan esinin, digger esin yapması gereken tek sey, esinin kalbini tatmin etmek, ikna etmek, mutmain olduğundan emin olmak. suphe bırakmamalı. benim esimin tepkisi yanlıstı bence orda.
Ailesi konusunu karistirmis bir de. Demek
Icinde beklettigi seyler var. Bahaneyle
Cikarmis.

bende kavga cikarabilirdim sanirim boyle bi durumda ama esiniz sizden is arkadasi profesyonelligi beklemis.
bide kavga dun oldu dimi...dun dolunay+ ay tutulmasi vardi,e haliyle insanlar gergindi,eger normal zamanlarda cok iyi anlasiyorsaniz bu kavgayi dusunerek kendinizi kahretmeyin.
buarada benim esimde gonlumu alicakken cicekler bocekler sunmaz malesef :KK51: en son elinde et durumle geldi gonlumu almak icin:KK3:

Herşeyi gectimde, arabadan kendini atmasi ne traji-komik olmus.

Ayrica isyerinde tek calisan eşin mi? Derdini dökecek baska birini bulamamis mi, bu kadin? Senin eşin dert babasi mi?

Eger isyerinde sadece ikisi kalmissa cok feci işkillenirdim ben.

Olayı anlatmadan önce verdiğiniz tepkiyi anlatsaydiniz kesin adam aldattı filan derdim. Bu ne yahu ? Bence siz çok çene yaptınız ki adam kendini arabadan atmış :KK45:

ben size hak verdim kıskanmışsınız ki doğal olarak ama gereksiz uzamış o kadarına gerek yoktu eşin sana düşkün gibi hala gönlünü almaya çalışıyor kızla bir daha muhattap olmamasını söyle derdini anlatacak başka birisini bulsun ayar olurum böyle kadınlara git kız arkadaşına anlat elalemin kocasını ne tutuon :KK20:

o şekilde beni de başka bi kadın için bekletseydi kıyameti koparırdım ayrıca iyi sabretmişsiniz ben olsam gider çöreklenirdim eşimin yanına ne konusuo bu kadın die rahatsız oluyorsa çekip giderdi kendisi bilirdi.

Sizde kendimi gördüm. İlk tepki olarak ben de aynisini verirdim. Ama sonrasinda siz haksizsiniz. Cunku esiniz size karsi adimlar atmis ki sizin bela okumaniz ve bosanalim demeniz sizi haksiz konuma dusurur ve sizin ona adim atmaniz gerekir diye dusunuyorum. Aile olaylarini karistirarak da esiniz hata etmis ama nihayetinde yatinca size sarilmis öpmus. Bence bu da bir adim. Çiçek olayina odaklanmak yanlis bence. Cunku birlikte vakit gecirmek istemesi ve yemege davet etmesi de tipki çiçek almak gibi bir jesttir.

X