Burada çok denk geldiğim bir konu hakkında ben de yazmak istedim.

Konu sahibi, kocanız merhametli ve iyi biri olsa size bunları yapmazdı. Geçin bu palavraları. İyiyse de el iyisi olduğu kesin. Ayrıca kocanızın sorun bakalım aynı şeyi siz yapsanız sizi ne şekle sokardı?

Eşim iyidir, merhametlidir, yardımseverdir, beni kısıtlamaz, güven duyar. Aslında herkeste olması gereken temel özellikleri taşır.
Eşin o kadar yardımsever, merhametli bir adammış ki hiçbir kadını kırmamış, geri çevirmemiş sağolsun.

Kız sen ne anlatıyon allah aşkınaaa seni burda yerler

Ben de anlamadım bu konuyu neden açtığınızı

Kadın aldatınca da allah ilkini saklıyor mu ?

Dayanamayıp tüm yorumları okudum hiçbir işe yaeamayacağını bildiğim halde yine de yazmak istedim içimde kalmasın . Sizin kendinize güveniniz sıfırın altında ne aynaya baktığınızda gördüğünüz kadını beğeniyorsunuz ne de yaşadığınız hayatı. Tutturmussunuz eşim söyle iyi böyle merhametli bir kere bu saydığınız özelliklerin hiçbiri size yaptıklarını hak ettiğiniz anlamına gelmiyor . Yani bir erkek merhametli iyi bir insan diye karısını aldatma hakki yok. Kocanız başka bir kadına şehvet dolu mesajları çekip sizinle aynı yatakta yatarken siz hala duygusal bir bağ olduğuna inanmıyorum diyerek olayı küçümsemeye çalışıyorsunuz. Sizin derdiniz eşinizle değil üzgünüm kendinizle . Siz böyle bir hayatı hak ettiğinizi düşünüyorsunuz. Aldatilmayi onemsenmemeyi kısacası mağdur ve kurban olmayı seviyorsunuz çünkü en güvenli yer orası . Acınacak durumda olmak işinize geliyor çünkü o zaman sorumluluk almaz size acıyan insanların sevgilerini alırsınız yani bunu umarsınız. 33 yaşında bir kişinin hickimsenin yönlendirmesine ve cesaretlendirmesine ihtiyacı yok . Ha eğer açıkçası eşiniz sizinle de öyle sevişsin istiyorsanız o zaman konuyu yanlış açtınız konuyu eşimi nasıl azdırabilirim cinsel fantezileri nasıl canlandirabilirim vs diye açmalıydiniz. Benim üzüldüğüm şey sizin gibi pırlanta değerindeki kadınların hırsız kılıklı hanzolara kul köle olması. Ah çok üzücü çok. Burda geçenlerde 46 yaşında esi tarafından aldatilip boşanan bir kadının konusu vardı bulursanız onu mutlaka okuyun içimdeki yandın sönmüyor başlıklı olabilir tam hatırlamıyorum. O duruma düşmek ister miydiniz bir düşünün derim ama diyorum ya ben sizde kendi değerinin farkında olan bir kadın ışığı göremedim. Eşiniz olmadan 1 ay yasasaniz şu hayatın kac tane bilmediğiniz rengi var görürsünüz siz siyah ve gri seçmiş başka renk kabul,etmiyorsunuz.

Değil evliyken, boşansanız bile bu ağır olayı atlatmanız çok zor.

Destek almak için içinize sinen birini mutlaka bulursunuz. Önceliğiniz bu konu olsun lütfen. Sizin güçlenmeniz şart. Bunu da tek başına yapamazsınız.

Özgüven eksikliğiniz ve arkanızda sizi koruyup kollayacak destek olacak bir çekirdek aileniz olmadığı için eşinize körü körüne bağlanmışsınız ama emin olun ki o hala sizi aldatmaya devam ediyordur bir şekilde bir yerlerde farklı insanlarla, evden ortamından uzaklaşması bile öğrendiğiniz dönem için diyorum size olan saygısından değil tabiri caizse döt korkusundan başıma iş gelir diye olmuş.
Kendinize saygınız varsa biraz olsun, eliniz ekmek tutuyorsa boşayın bu adamı hatta alabileceğiniz ne varsa da alın, siz kimsenin kölesi değilsiniz kimseye muhtaçta değilsiniz, gayette tek başına bu hayatı yaşayabilirsiniz.

Aldatma ilişkinin kafasına sıkmaktır, bir daha asla eskisi gibi olamazsınız. Barışalı 6 ayı geçti mi? şayet geçti ise aldatmaya dayalı dava açamazsınız dolayısıyla eliniz zayıf. Keşke dönmeseydiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…