Burada çok denk geldiğim bir konu hakkında ben de yazmak istedim.

evet ve gecenin bir yarısı, ve o muhteşem geceyi hatırlıyor musun diyerek

Evet boşanamadım, belki sizin için bunun hiç bir bahanesi olamaz ama ben yapamadım, sindirilmişlikten, korkudan, arkamda kimsenin olmamasından yapamadım işte

Özel sektörde aslanlar gibi çalışan bir kadınsın çocuk yok neye cesaret edemiyorsun illa kendi evinde kendi yatağındamı aldatılıp yaşın ilerlediğinde dibe vurmayı planlıyorsun

Özel sektörde aslanlar gibi çalışan bir kadınsın çocuk yok neye cesaret edemiyorsun illa kendi evinde kendi yatağındamı aldatılıp yaşın ilerlediğinde dibe vurmayı planlıyorsun
Esas sorunum bu sorunu neden çözemiyor olmam. İfade problemi yaşıyor anlatamıyor olabilirim

Esas sorunum bu sorunu neden çözemiyor olmam. İfade problemi yaşıyor anlatamıyor olabilirim
peki bu konuyu aranızda konuşuyor musunuz? o ne diyor, ikna etmeye çalışıyor mu vs?
yani atıyorum şu halde oturup film izleyebiliyor musunuz birlikte, yada yemek yiyor musunuz, bilmiyorum iki yabancı gibi çok tuhaf

Abla işte aldatılmışsın drama yapma.

İlk değilsin son değilsin

Ayrıl kurtul çocuksuzken.

Ama sen de sanki bu olayın üzerine bi hamilelik patlatacak bir tip var.

Çocuğa yazık olur aman aman

Çalışıyor musun ? Verilen tek ömrü bu adamla harcamaya devam mi edeceksin ? Yoksa hayatını yaşamaya devam mi edeceksin ? Yeniden sevmek/sevilmek..

Öncelikle kendinizi biraz iyi hissettiginiz bir anda egerki çalışıyor ve ekonomik özgürlüğümüz varsa vakit kaybetmeden ayrılın derim bu işin biri ikisi olmaz. Sizden başka bir tene dokunumus siz aynini yapsaydiniz çoktan kapıya koymuştu sizi. O yuzden siz önce kendi değerinizi bilecek ve ona göre davranacaksınız. Annenizle yasarsiniz bir süre sonra iş güç derken kendi düzeninizi kurarsınız daha yasiniz genç bu adama ömür vermeye değmez

peki bu konuyu aranızda konuşuyor musunuz? o ne diyor, ikna etmeye çalışıyor mu vs?
yani atıyorum şu halde oturup film izleyebiliyor musunuz birlikte, yada yemek yiyor musunuz, bilmiyorum iki yabancı gibi çok tuhaf
Evet ikna etmeye çalıştı araya bir sürü kişi koydu. Yalvarmalar, yeminler affedilmek istenen bir insanın yapacağı herşeyi yaptı. Şuan bu dediklerinizi yapıyoruz, ama bazı günler aynı şeyleri kendi içimde tekrar tekrar yaşıyorum. Bu da duygu durumumda dengesizlik yarattığı için beni çok etkiliyor

Abla işte aldatılmışsın drama yapma.

İlk değilsin son değilsin

Ayrıl kurtul çocuksuzken.

Ama sen de sanki bu olayın üzerine bi hamilelik patlatacak bir tip var.

Çocuğa yazık olur aman aman
Neden drama yapayım ki? insanların içini dökmesi ne zamandan beri drama yapmak oldu, evet fikirleriniz için teşekkür ederim ancak ben bunu daha içsel daha kendim tarafından ne hissetiğimi anlatmaya çalışmak istemiştim. Yorumlarla hiç tanımadığınız birini incitmeye gerek yok diye düşünüyorum.

İşte unutamıyorum. Şehvet dolu mesajları, ben yanında uyurken olmasını üstelik. Bu olayın bende kırdığı yerleri unutamadığım için bugün anlatma gereği duydum.
Yani bu unutulacak birşey degilki direkt olarak evlilik birliğine zarar veren bir durum. Ve siz neden bunu unutup bu adamla devam etmek istiyorsunuz onu da anlamış değilim adam pişkin ki tekrar aynı kişiyle görüşmek istemiş. Size saygısı kalmamış ki. Bunu unutup bu adamla devam ederseniz asıl kendinize ihanet etmiş olursunuz

Hata yapa yapa insan hayatı öğrenmiyor mu sonuçta...Bu gidişatın öyle bir dönüm noktası oluyor ki insan neden daha önce adım atmadım diye kendine kızıyor.. sizin de belli ki cesaret bulacak zamanınız gelmemiş.. Aile ve çevre yaşamıyor ki bu hayatı biz yaşıyoruz herkes kendi hayatından mesul..

Bak yukarıda biri yazmış bende ilk defa duydum Allah ilkini saklarmış! Acaba bu senin kaçıncı aldatılışın? Çorla çocukla yılların evliliklerini bitirdik hemde özel sektörde öyle çok yüksek maaşlarlada değil. Bu karakter meselesi bu ay bu kadın öbür ay yada yıl başka kadın . İnsan nasıl yaşarsa öyle ölecek nasıl ölürse öyle dirilecekmiş ya bunlar korkarım elleri çük lerinde geberecekler bozukluk karakterdeyse düzelmiyor zaman kaybetmeye gerek yok

aynı yaştayız sizinle.
bence yeniden başlamak için asla geç değil.

Ebruli yanlış bir trene binmişsin gideceğin yönün ters istikametine doğru ilerliyorsun, çevrendekiler de yanlış manlış bindin artık devam et diyorlar. Zaman geçtikçe daha da uzaklaşıyorsun asıl hedeften. Ne kadar çabuk inersen kar. Bu iş dikiş tutmaz artık. Yanında o muhteşem geceyi hatırlıyor musun yazmış kimse yutamaz bu lafı. Daha çok gençsin iki ihtimal var ya doğru adamı bulursun ya da yalnız kalırsın. Bu adamla olacağına yalnız kal. Ben kendi payıma da erkeksiz olmuyor mu kafasına geldim yavaş yavaş. Neyden korkuyoruz ki?

Kimse boşan ben arkandayım demez 33 yaşındasınız çocuk da yok.

Kendi kendinizin arkasında olmanız gereken yaştasınız.

Ki ayaklarınız üzerinde de duruyormuşsunuz. Bağımlı biri olmanıza gerek yok.

Bırakın yok şöyle yaptılar böyle yaptılar demeyi. Geçmiş geçmişte kaldı.

Her gece başka kadınlara mesaj atan biriyle aynı yatağa giren sensin.

Silkelen kendine gel ve bitir şu işi bi an önce.

Kurulu düzenini bozmak istemez zaten evli aldatan kişi.

Eşim evde dursun ben dışarda takılayım kafasındalar. (Evliliğin artılarını kullanayım arada da hatun düşürürsem ne ala tadına bakayım.)

Bozmak istese aldatmaz ayrılalım ben bekar gibi takılayım der. Bekara düşünce çapkınlık yapar.

O yüzden timsah gözyaşlarına aldırmayın.

Aldatmıcam bi daha diye Kurana el basan koca dolu bu KK.

evet bu gerçekten doğru, reel hayatlarımızda kime boşan dedik mesela? bende çok saçma sapan evlilikler gördüğüm halde boşan demedim kimseye ama içimden yazık bu adamla ömrünü heba ediyor diye çok geçirdim.

boşanmak tabii ki kolay olmayabilir belirli bir zamanda alıştığın kişi sonuçta. ama 33 yaşında çok fazla bekar insan var. şimdi yeni biri ile olacak mı ? ya mutsuz olursam diye kendini oyalama, bir kere aldatan yine aldatacak ve 40 yaşında bunun kararını vermek şu yaşından daha zor olacak emin ol

Bi de zamanla düzelir sanıyorlar huylu huyundan vazgeçmiyor.

70 e de gelse aldatan yine aldatıyor.

Bi de zamanla düzelir sanıyorlar huylu huyundan vazgeçmiyor.

70 e de gelse aldatan yine aldatıyor.

evet biraz da konfor alanıyla alakalı, bir çoğumuz bir ilişkiye başlayınca o kişiyi merkeze alıyoruz, hayatımız o oluyor dolayısıyla o düzeni yıkıp tekrar inşa etmek zor geliyor. ama bunun sorgulamasına girdiyse insan artık bırakamaz 43te de yine aynı şeyleri düşünecek

Eşinizle evli kaldığınız sürece şüpheler hep aklınızı kurcalayacak, özgüveniniz giderek daha da küçülecek, hep öfke duyacaksınız, toksik bir insan olup çıkacaksınız sonunda. Kafanızda iyi ölçüp biçin. Dünyadaki her erkek eşiniz gibi değil. Dünyada size değerlilik duygusunu tattırabilecek tek adam da eşiniz değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…