Bugün ne giydin? Çek görelim..

cnm penti parlak likralı bronz,fit 15 serisi

bende çorabına bayıldım canım teşekkürler bilgi için yarın hemen alıyorum :)

oh oh sarışınlar basmış bugün burayı :KK9:
berfu çok hoş olmuşsun çantanı ayrıca çok beğendim ama kıyafete çok uyduramadım ama saçınla uyumlu olmuş :KK1: bu arada saçlarına maşallah kendi saçın mı çıtçıt falan mı

boncuk canım yeni taktırdım doğumdan sonra kendimi iyi hissetmek için değişiklik yapim dedim çok teşekkürler:)

berfu tarzın ve sacların cok gusel
sanırım annesın bu formun super

evet canım çok yeni bir anneyim teşekkür ederim :)

berfu tarzin cok hos cnm

teşekkürler canımm :)

:KK17:

Didemcimm..
bence verdigin poz gayet normal.. hic bir frikik yok..
Normal bildigin poz yani..
Millet biraz abartiyor bana göre.. rahatsiz olanda gelip bakmasin, okadar basit...
Didommm 10 numarasinnn canimmm.. Askerin $ansliii.. bunu herzaman demisimdir :)
Seviyorum seni cnm

outfit22.jpg

Selamlar KK'nin süper hanimlari herkese önce kocamann bir ma$allahh diyorum :nazar: ve konuya giriyorum :KK66: pazar gezimizden öylesine bir foto (biraz yamuk cekilmi$im beceriksiz arkada$imin azizligine ugrami$im poz verecekken cekmi$ uyuz ) :KK1::KK1:

slm arkadaslar, resimleri kendim cekmek zorunda kaldim bir dügüne gittim geldikten sonra yani yipranmis halde cektim. odaya bakmayin berbat :)

Eklentiler

• $P1000661.jpg
    $P1000661.jpg
    18,5 KB · Görüntüleme: 33
  • $P1000700.jpg
    $P1000700.jpg
    12,1 KB · Görüntüleme: 29
  • $P1000666.jpg
    $P1000666.jpg
    16,2 KB · Görüntüleme: 27
  • $P1000680.jpg
    $P1000680.jpg
    43,9 KB · Görüntüleme: 27
aygirl elbisenin modeli hiç belli olmuyor ama ayakkabın hoş karşıdan, iyi görünüyorsun :nazar:

outfit22.jpg

Selamlar KK'nin süper hanimlari herkese önce kocamann bir ma$allahh diyorum :nazar: ve konuya giriyorum :KK66: pazar gezimizden öylesine bir foto (biraz yamuk cekilmi$im beceriksiz arkada$imin azizligine ugrami$im poz verecekken cekmi$ uyuz ) :KK1::KK1:

ayy çok güzel yaa hırkanız mükemmel, harika bir kombin olmuş keşke ayakkabı ve çantanızıda görebilseydik, fiziğinizde çok güzel bu arada :KK31: :nazar:

kontesimm herşeyin okadar uyumluki:KK16:eteğin çok güzel ojelerin yüzüğün çok yakışmış canımm:13:

Son düzenleyen: Moderatör:
ayy çok güzel yaa hırkanız mükemmel, harika bir kombin olmuş keşke ayakkabı ve çantanızıda görebilseydik, fiziğinizde çok güzel bu arada :KK31: :nazar:

Hirkami bende cok seviyorum sicacik tutuyor soguk günlerde :KK61: Aslinda boydan vermeye cali$timda beceriksiz fotografcimin azizligine ugradim :KK57:
Cok tesekkürler fizigim icin yaptigin yoruma canim .. fizigim aslinda öyle incecik degilim burda ince görünüyor yoksa hafif balik etliyimdir :KK1:(siyahin mücizesi bu ) :KK66:
ßegenen ßegenmeyen Herkese tek tek tesekkür ediyorum :KK71:

sınav sonrası stres atmak için alışverişe gidiyorum bu da bugünkü kıyafetim inşallah yağmur yağmaz :KK1:
1949.jpg

hanturk harika bayıldım çok güzel olmuşsun:nazar:

kontes eteğin çok yakışmış fıstık gibisin bugün

StreLitzia çok güzel görünüyorsun canım çok beğendimm

X