Bugün ne giydin? Çek görelim..

berfu çok hoş olmuşssun da yüzünü karala istersen resim koyarken,ne olur ne olmaz.
demothyy tuniğine bayıldım ama çıtçıt sende daha güzel duruyor. çok tatlı çıkmışssın

4255.jpg

sıradan gordugunuz kıyafetlerimden ama genede koyıyım dedim:KK53:

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım bu lafı bana söylediniz tatilden foto koyduğumuzda bu tarz giyindiğimizde ne yaptığını bilmiyor mu oluyoruz babykuzum..
Tatilde bu şekilde dolaşmayı uygun buluyorsam burdaki bayan arkadaşlarımın görmesinden ne gibi bi rahatsızlık duyabilirim ki..
Bir de teşhirci olduk çok ayıp bu söyledikleriniz..
Ben bundan rahatsızlık duymuyorsam sizi de ilgilendirmiyor diye düşünüyorum..
Bakmazsınız olur biter.........
[/QUOT

ben kimsenin giyimine karışamam herkes de bu konuda özgür tabiki sözüm kimin ne giydiğine diil bu giyimin nasıl kullanıldığına, ayıp bişey söylediğimi düşünmüyorum ki herşey ortada.

babykuzum uzatma canım istersen
sonuçta yetişkin aklı başında insan istediğini giyer istediği gibide poz verir
bize söz düşmez bence
ha beğenmezsin katılmazsın ayrı olay
mesela ben şahsen askılı bluz bile giymem tercihim o yönde
ama giyenede karışmam
ha birde bu göreceli bir şey sana teşhircilik gibi gelir başkasına gelmez
herkesin doğrusu kendine

babykuzum uzatma canım istersen
sonuçta yetişkin aklı başında insan istediğini giyer istediği gibide poz verir
bize söz düşmez bence
ha beğenmezsin katılmazsın ayrı olay
mesela ben şahsen askılı bluz bile giymem tercihim o yönde
ama giyenede karışmam
ha birde bu göreceli bir şey sana teşhircilik gibi gelir başkasına gelmez
herkesin doğrusu kendine

hayır tabikide uzatmadım kimseye de bi saygısızlık yapmak istemem tabiki hoş durmadığını ifade etmek istedim sadece.insanlar istediğini tabiki giyer bunu yineliyorum.kesinlikle lafım ona değil ama yakıştığı gibi güzel herşey....neyse çok güzel giyinen arkadaşlarımı takip etmeye devam edicem tabiki konumuza öyle devam edelim

hayır tabikide uzatmadım kimseye de bi saygısızlık yapmak istemem tabiki hoş durmadığını ifade etmek istedim sadece.insanlar istediğini tabiki giyer bunu yineliyorum.kesinlikle lafım ona değil ama yakıştığı gibi güzel herşey....neyse çok güzel giyinen arkadaşlarımı takip etmeye devam edicem tabiki konumuza öyle devam edelim

işte canım, benim söylemek istediğim de o
mesela sen öyle düşünmüşsün ama bir sürü kişide beğenmiş iltifat etmiş
yani göreceli bir olay bu canım benim.
sen takip et yine canım arada foto da ekle
keyifli keyifli bakalım ağzımızn tadını bozmayalım balımm :KK71:

Bugün eklenen fotolara baktım bi çoğunu beğendim. Daha fazla geri gitmek zor geldi açıkçası ..

Didem_evo her türlü yoruma açık olmalısın. Sen böyle bi pozda foto ekliyorsan gelen yorumlarıda kaldırabilmelisin. Ki kıyafetinde yaz için normal bi kıyafet giydiğin yerde dikkat çekmez ama şu fotoda verdiğin poz + yüzünün açık olması bi arkadaşın dediği kapıya çıkıyor biraz.

herkes istedigi fotoyu koysun valla buraya bikinili resim koysalar birsey demem hosuma giderse yorum yaparım gitmezse yorum yapmam herkes boyle yapsın kimse kimseyi kırmasın elestirilerde dogru duzgun bir dil kullanılsın sorun kalmasın..fizigini gostermek icinde resim koysunlar gozlerimiz bayram etsin:KK53: ben karsı degilim neyse lafım kimseye degil genel olarak icimde olanlardı:KK53:

Anlamadığım yazın buraya hiç kimse şortlu fotosunu koymadımı Allah aşkına..Yorum yapmadınızmı kimsenin mini eteğine şortuna..Poz mu garipinize gitti o an içimden o şekilde poz vermek gelmiş o pozu vermişim teşhirci mi oluyorum ya nasıl uç noktalardan bakıyorsunuz olaya..yazın buraya şortlu foto ekleyenlerin kıyafetine değil fiziğine mi yorum yapıyordunuz?Beğenmeyin uymamış üstündekiler diyin özgürsünüz ama sizi ne ilgilendirir benim pozum..Sanki çıplak fotoğraf koydum pozum teşhirciymiş ne kadar saçma bişey söylüyorsunuz hayret bi durum..Ben kimseye fiziğime yorum yapın demedim..İsteyen istediği pozu verir istediği resmide koyar rahatsız oluyorsanız bakmayın bu kadar basitt..

Tuticim o ayakkabıyı geçen yıl izmirden forum bornovadaki hotiç'ten almıştım canım bu sezon var mıdır bilemiyorum tatlım..

Anlamadığım yazın buraya hiç kimse şortlu fotosunu koymadımı Allah aşkına..Yorum yapmadınızmı kimsenin mini eteğine şortuna..Poz mu garipinize gitti o an içimden o şekilde poz vermek gelmiş o pozu vermişim teşhirci mi oluyorum ya nasıl uç noktalardan bakıyorsunuz olaya..yazın buraya şortlu foto ekleyenlerin kıyafetine değil fiziğine mi yorum yapıyordunuz?Beğenmeyin uymamış üstündekiler diyin özgürsünüz ama sizi ne ilgilendirir benim pozum..Sanki çıplak fotoğraf koydum pozum teşhirciymiş ne kadar saçma bişey söylüyorsunuz hayret bi durum..Ben kimseye fiziğime yorum yapın demedim..İsteyen istediği pozu verir istediği resmide koyar rahatsız oluyorsanız bakmayın bu kadar basitt..

kankam sen üzülme yaaa bi dahakine yüzünü kapatırsın olur biterrr :KK19:

4647.jpg

karadeniz turundan resim ekliyim size başıma yazma bağladılar evli bağlamasıymış o halbuki ben bekarım daha ayder yaylısına çıkınca bağlanırmış geri kalırmıyım bende bağladım heheheh:KK1:

didemcim saol cnm ayakkabı hakkında verdiğin bilgi için ...teşekkür ederim...
sedefcim çok şıksın cnm

ay ortalık karışmasın diye resim ekledim benim resmim sönük kaldı sizin yanınızda hehehehehe:KK53:

X