Bugün ne giydin? Çek görelim..

duruşunu değiştir demedimki ben zaten sadece guzelımmm kıyafeti taşıyamadığını ıma etmıstım.zayıfsın ama orantısız bı vucudun var kızma lutfen bunlar sadece dusunduklerım.:KK5:

sizin fiziğinizi çok merak ettim Allah aşkına bir fotonuzu koyun..orantılı vücut anlayışınız nasıl bilelim madem böyle bişey dediniz...şahsen ben jadenin fiziğini çok beğeniyorum...bizdemi sorunm var acaba anlayamadım?????

hanturks çok beğendim canım taba-beyaz her zaman iddaalıdır :KK16:
Jade kuğu gibisin , çıtı pıtı bayılıyorum sana :nazar:
Tutişimm çok tatlı bir kombin tebrik ederim rahat,şık :KK31:
aygirl elbiseni iyiki sonradan eklemişsin tatlım fotoda çok karanlık çıkmış hayal gücümle birşleştirdim o ayakkalı başlı başına yeter zaten süper! :KK48:

ablama dügünde cek cek dedim simdi olmaz az sonra derken cekinemedik :) ´bundan sonra resimlerin daha net olmasi icin gayret edicem .. o ayakkabilari cok seviyorum

herkesin güzellik anlayışı farklı,ama herkes beğeniyor jade'yi,demekki gayet güzel...
ve en önemlisi bir anne o buna rağmen taş gibi maşallah... :KK71:

Evet canım arkadaşın ilk işi bugün ne giydinde soluğu alıp benim vücuduma yorum yapmak olmuş... :KK28:

ßence fizigin müthi$ tamamen sendeki fizige sahip olamamaktan kaynaklanan bir sorun bence o yazilar.. :KK12::KK12:
:KK1::KK1::KK1::KK1: jade sen cok ya$a canim :)))) bosverin yaaa herkes söyledigiyle kalir..!
kedi uzanamadigi cigere mundar dermi$ diye bir cümle ne kadar da dogru..!!! :KK68:

bi arada seray sever nickli biri jadeye göbeğin var mekik çek demişti ne gülmüştüm..kendi resmini koy dedik gittik seray severin resmini koydu üstelik bol frikikli:KK53::KK60: sonra kayboldu gitti:KK37:

bence de gayet güzel duruyo.nesi varmış ki gayet orantılı:nazar:
:KK16:

sizin fiziğinizi çok merak ettim Allah aşkına bir fotonuzu koyun..orantılı vücut anlayışınız nasıl bilelim madem böyle bişey dediniz...şahsen ben jadenin fiziğini çok beğeniyorum...bizdemi sorunm var acaba anlayamadım?????
Bu zaten başıma gelen 2. vaka oldu canım...Öbürüne demiştim koyda seni görelim diye netten abuk subuk bir kadın fotosu koymuştu :KK53:
Eyy Allahım yarabbim..

herkesin güzellik anlayışı farklı,ama herkes beğeniyor jade'yi,demekki gayet güzel...
ve en önemlisi bir anne o buna rağmen taş gibi maşallah... :KK71:
Saol canım benim :KK16: anayımm ben anaa :KK60:
ßence fizigin müthi$ tamamen sendeki fizige sahip olamamaktan kaynaklanan bir sorun bence o yazilar.. :KK12::KK12:
:KK1::KK1::KK1::KK1: jade sen cok ya$a canim :)))) bosverin yaaa herkes söyledigiyle kalir..!
kedi uzanamadigi cigere mundar dermi$ diye bir cümle ne kadar da dogru..!!! :KK68:
Saol canımm...:KK16:
Konuyuda mahvetti yaa yazmayalım artık kızlar hepiniz saolun... :KK69:

Yine ne hareketli günler yasiyoruz hepte sonradan yetisiyorum olaylara tüh :
jadecim o banada göbeklisin demisti ikimizdik kurban sanirim :KK60: :KK60: :KK60:

Son düzenleme:
Yine ne hareketli günler yasiyoruz hepte sonradan yetisiyorum olaylara tüh :
jadecim o banada göbeklisin demisti ikimizdik kurban sanirim :KK60: :KK60: :KK60:
hemde sen ve bana yaniiii... :KK53:
Acaba çocuklu ve fiziği düzgünlere daha mı çok takılıyor ne...Bi B&M kaldı bu durumda..çocuklu ve incecik
Geçende demiştimya ikimizde mankeniz ohh ohh diye...
Sinir oluyolar tabi bize...:KK60:

4274.jpg
4275.jpg

alıntı olmazsa sevinirim:KK16:

Jade`cigimin fizigi orantisizmis, Selayhus`umun göbegi varmis :KK60: :KK60: :KK60:
Buna gülünmez de ne yapilir :KK52:
Ay pardon, yapilir yapilir birsey: " Allah islah etsin" diye dua edilir :KK52:

Son düzenleme:
X