Bugün ne giydin? Çek görelim..

sam00291.jpg

Baayıldımmm tam benim tarzım :KK12:

hanturks ve kontes çok hoşssunuzz
hanturks ben hala sınavdan sonra kendime gelemedim.
kontescim ojlerin çok tatlıymış eteğin çok hoşuma gitti.

ooo kizlarimiz yine cosmuslar maassallah maasallah :KK1:
sedefim cok begendim uyumlu hos olmusun buna benzer bir elbise bende mangoda görmüstüm renkler süper durmus üzerinde..

tutim yazmali gelin (gelin olacak kiz :KK1:) cok tatlisin üst taraf köylü güzeli alt taraf sehir kizi :KK1: cok tatli ve kamuflesiz gördügüm icinde yazman cok yakismis diyorum..

hanturks canim sende cok tatlisin ama tsörtünde ayri güzel ama bu kombin icinde begenmedim kahve tonlarinda birsey secseymisin keske

kontescim etegin yakismis canim tekrardan güle güle giy

jade sade ve hos durusun ayri hos :KK1: cotanak

strelitzia senin icinde bayildim tusuna basmak istiyorum cok seker olmusun cok sevdim üstündekileri

aygirl anlasildigi kadariyla sende zarif hos olmusun ..

aklimda kalanlar bunlar kizlar baya birikmis unuttugum varsa kusura bakmasin

hanturk hep hoşsun benim nazarımda =)keşke badini başka bir renk seçseydin=P

kontes gacısı çok şugarsın hoşuma gitti=)

Kıyafetimi gösterdim ne duruşundan bahsettin Allah aşkına
Duruşumu değişterecek halim yok :KK1:
[

duruşunu değiştir demedimki ben zaten sadece guzelımmm kıyafeti taşıyamadığını ıma etmıstım.zayıfsın ama orantısız bı vucudun var kızma lutfen bunlar sadece dusunduklerım.:KK5:

duruşunu değiştir demedimki ben zaten sadece guzelımmm kıyafeti taşıyamadığını ıma etmıstım.zayıfsın ama orantısız bı vucudun var kızma lutfen bunlar sadece dusunduklerım.:KK5:

jade nin mi fiziği orantısız. sadece yazmak için yazmayın bu foruma. eğer jade nin fiziğide orantısızsa hiçbirimizin fiziği orantısız demektir. siz orantısız vücut görmemişsiniz hanımefendi.

Son düzenleme:
hanturks çok beğendim canım taba-beyaz her zaman iddaalıdır :KK16:
Jade kuğu gibisin , çıtı pıtı bayılıyorum sana :nazar:
Tutişimm çok tatlı bir kombin tebrik ederim rahat,şık :KK31:
aygirl elbiseni iyiki sonradan eklemişsin tatlım fotoda çok karanlık çıkmış hayal gücümle birşleştirdim o ayakkalı başlı başına yeter zaten süper! :KK48:

[

:KK9::KK9::KK9::21: Saygılar efendim düşüncenize :KK19:

jade ve hanturks çok hoşsunuz bayanlar hayran kaldım size :KK16:
Saol canım :KK16:
jade nin mi fiziği orantısız. sadece yazmak için yazmayın bu foruma. eğer jade nin fiziğide orantısızsa hiçbirimizin fiziği orantısız demektir. siz orantısız vücut görmemişsiniz hanımefendi.
Boşver canım yazsın da rahatlasın oda bu şekilde mutlu oluyor demekki...
Orantılı yada orantısız ne ilgilendiriyor ki anlamıyorum...Orantılı olsa ne olacak orantısız olsa ne olacak...Güzellik yarışması yapmıyoruz burda...

Son düzenleme:
hanturks çok beğendim canım taba-beyaz her zaman iddaalıdır :KK16:
Jade kuğu gibisin , çıtı pıtı bayılıyorum sana :nazar:
Tutişimm çok tatlı bir kombin tebrik ederim rahat,şık :KK31:
aygirl elbiseni iyiki sonradan eklemişsin tatlım fotoda çok karanlık çıkmış hayal gücümle birşleştirdim o ayakkalı başlı başına yeter zaten süper! :KK48:
Senin kadar çıtı pıtı olmam imkansız tatlım bende sana bayılıyorum :KK16:

[

ilk üyelikle üç mesaj, hızlı bi giriş yapmışsın

X