Bugün ne giydin? Çek görelim..

4647.jpg

karadeniz turundan resim ekliyim size başıma yazma bağladılar evli bağlamasıymış o halbuki ben bekarım daha ayder yaylısına çıkınca bağlanırmış geri kalırmıyım bende bağladım heheheh:KK1:
cnm çok şekersin yaaa ve de çok uyumlusun bayıldım sana :KK19:

bugun sarısın bollugu var:KK9: hepiniz harikasınız tarzlarınızda kıyafetlerinizde super

sedefimm ve tuti çok tatlısınız bayıldım dorusu.
didem_evo canım sen de kafana takma yorumları,bi dahakine yüzünü kapatırsın olur biter fıstığım
:KK16:

oh oh sarışınlar basmış bugün burayı :KK9:
berfu çok hoş olmuşsun çantanı ayrıca çok beğendim ama kıyafete çok uyduramadım ama saçınla uyumlu olmuş :KK1: bu arada saçlarına maşallah kendi saçın mı çıtçıt falan mı
sedef çok şık bi kıyafet elbiseni çok beğendim
tutiim çok şirinsin bebeğim yazmalı yazmalı :KK1:
pembe converselerin çok güzelmiş

kızlarrr hepınıze baktımmmm

moon tarzın her zamankı gıbı hoş canım
sedefim pentı corap koleksıyonuma sayende bır corap daha kazanmıs oldummm

tuti senın conversenlerı yirim, şirinesinn

berfu tarzın ve sacların cok gusel
sanırım annesın bu formun super

bende sortla resım eklemıstım arkadaslar, mını etekle, bugun bıraz kapalı gıyınmıstım dısarı cıktım kazak ve pantalon ama unuttum cekmeyı
demek ıstedıgım ben yuzumu boyayarak eklıyorum herkes boyle yapsa yeterlı :KK17:bence, dıdoşun pozu fızıgı cok gusel oldugundan cok guzel ve dıkkat cekıcı durmus ama yuzunu karalarsa bı dahakıne sorun olacagını dusunmuyorum, zaten burada erkek olsa bıle net ortamında resım ısteyen bı erkegın cagımızda bu kadar cokkkk alternatıfı varken buradan cıkcak 1,2 resme tenezzul etcegını sanmıyorum, onun yerıne dırek sıtesını acar adam denızde kum o sıtelerde resım:KK8:
lafım kımseye degıl kımse yazdıklarımı sahsı alıp gergınlık yasamayalım, sadece yuz karalama olayını yaparsa herkes daha rahat olunur dusuncesındeyım

paylasımlarının devamını dılıyorum:13:
zaten amacımız derya denız olan gıyım ve ayakkabı konusunda begendıogımız bıseyı yakalayabılmek, yenı bır corap rengı ayakkabı vs, mesela ben sedeften corap rengı ogrendım, dıdeme de bır arkadasımız ayakkabısını sormus yanı, gene forumun amacı uygulanmıs:21:

hepınızı sevıyorum kk gullerı:KK16:

tutiicimmm converselerini yesinler senin... yüzünü az boyasaydın da başındakini de görseydik keşke:KK66:

X