Bugün ne giydin? Çek görelim..

sonuc olarak bir kşisiye yaptıiğim yorumun gıyabında fikirlerinizi okuyup simdi rötarlı olarak ilgili kisiden cevap aldimki sizde beni merak ediyosunuz tamam bende simdi fotomu koyucam ama kalbi olan bakmasin

ayyy sorma meraktan çatlıycazz burdaaa...
seksi göbeğini görmeden ölürsem gözlerim açık gidecekk o derece yaniii
:roflol:

havercim süpersin canım siyah çok yakışmış tenine aklinialirimsmile
özeldim seninle muhabbet etmeyi yaw olumunekankayizsmile

Seray33 lafla olmuyo cnm bu işler yerimseniben
sende paylaşımda bulun a.s
kendi kendini övme de biz övelim seni mirmirmirmir
Biz değerlendirelim senin başkalarını değerlendirdiğin gibi sengözlerimebaksanab

Jade süpersin bence canım.hamilelik geçirmiş biri olarak hiçte göbeğin yok göze batan bişey yok ortada.fizinğin boyun posun maşalh.kıyafetinde hoş sade yakışmış.:)

arkadaş bi evlensin ,hamile kalsında ozaman başına geldiğinde senin kadar düzgün fizikte olabilecekmi acebaaa :)

dingilterekraliçesi yine elbisen çok hoş olmus canımcım çok uyumlusun elbisede yakışıyo ayrıca sana kusummm
teşekkürler canımm elbise değil üstümde saten gömlek, altımda kumaş etek var
çok sağol opuyorumnanaktan

hacercim süpersin canım siyah çok yakışmış tenine aklinialirimsmile
özeldim seninle muhabbet etmeyi yaw olumunekankayizsmile
ben de çok özledim seninle konuşmayı tatlım yaa
çok naziksin teşekkürler olumunekankayizsmile

kız seray senin yüzünden benim o biçim seksi töbüşlü fotoğrafım güme gidiyor kötükedihüso

hıı yeni bir vaka ile karşı karşıyayız
seraycık dün gece göz makyajı topiğinde olay çıkarmış
bugün burada
yarın sıra nerede ?
çeyiz topiğinde mi

dingiltarekraliçesi çok hoş görünüyosun canım, seni ıssız adamda başrol oynayan kız vardı ya adı aklıma gelmedi ona benzettim biraz

Saol canımm güzel sözlerin için ...Aynen öylee arkadaş hele bi evlensin çocuğu olsun... yerimseniben
Hem olsa bile kime neki ben kendimi böyle beğendikten sonra :1closedeyes:

Son düzenleme:
Göğüs ucunu göstererek mi özgüvenini anlatıyorsun :bbo:
Bir kadın olarak rahatsız oldum bu görüntüden.
Kaldı ki bu fotoğrafın sana ait olmadığına dair çok büyük bir ithamda da rahatlıkla bulunabilirim

Saol canımm güzel sözlerin için ...Aynen öylee arkadaş hele bi evlensin çocuğu olsun... yerimseniben
Hem kime neki ben kendimi böyle beğendikten sonra :1closedeyes:
ben dul bir bayanim bi tane cocuğumsa var babasinda ama hep spor yapiyorum ben senin iyiliginden dedim ama hemen aliniyorlar bende hiç kompleks yok bana herseyi deyin ben cok modern görüslü ve fikirler acığım her anlamda nitelik ve nicelikliyimdir bayanssulusmile

dingiltarekraliçesi çok hoş görünüyosun canım, seni ıssız adamda başrol oynayan kız vardı ya adı aklıma gelmedi ona benzettim biraz

canııım ne güzel bir yorum bu
ona azıcık da olsa benziyorsam ne mutlu bana
çok beğenirim kendisini çok teşekkürler a.s.

Valla canım yaaa ...
Çok şirinsin çok güzelsin her kıyafetlee...

sen kendine bak şekerr opuyorumnanaktan

Jadecigim mükemmel gözüküyorsun canim..
dingilterekralicesi yine hos yine hanim hanimcik cok hosuma gittin...
bu seray33 kendini bir yorumla belli etti zaten ve cevabimla hicte haksiz degilmisim tepkimle yani..
istedigin göbekmi seray33 al sana göbek :))))

göbek asagi göbek yukari dünden beri basimizin etini yedin :) en büyük göbek benim göbek.
kizlar dogumdan birkacgün önceki halim

Nitelikli olursun da nasıl nicelikli olunur onu anlayamadım.Nicelik ölçülebilir,sayılabilir demek canım.Bilgi yok sanırım??

yok ya şaka gibisin arkadaş!!!
neden jadeyle kıyaslıyosunki kendini ?
kıyas yapıcak yanlış kişiyi seçtin bence ...boyu kilosu herşeyi süper
merak ettim doğruusu :)))))

koy senide görelim

rresmimi koyamadim ilerleyen vakitlerde koyabilirm yeniyimd ie program calişmadi sanırım ha selayhus hamile kadinların göbeği şişmicekte neresi şişçek baska ?? onu bilemedim ben bunu demedim guclubacismile
boshayallersmile herkes övgü almak istiyor ama kismeyi övmücem kusura bakmasinlar nerde kusur görürsem söylerim madem resmini koyuyorsun hazirikli ol tavsiye ve yorumlara.ben bol keseden övmem.bayanssulusmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…