Bugün ne giydin? Çek görelim..

gnydn64 kesinlikle alinmadim gücenmedim cnm sana.
deminki yorumuma da bir aciklama getireyim
burda kimse birbirinin kiyafetini begenmek zorunda degildir, herkesin giyim tarzi farklidir birisinin giyindigini digeri giyinmez birinin sevdigini digeri hoslanmaz bu gayet dogaldir. ama bu topicte kiyafet "YANLIS" demek dogru degil .. ozaman insanin aklina kime göre yanlis neye göre yanlis sorusu geliyor.
hoslanmadim dersin yakistiramadim dersin olur biter, kimse birbirine silah zoruyla güzel söz söyletmiyor... ve kimseninde pohpoh a ihtiyaci yok.. burda resim paylasarak güzel vakit geciriyoruz neyi daha iyi kombin yapabilirim diye fikir alisverisinde bulunuyoruz..
sözlerim sana degil canim genel olarak konusuyorum yanlis anlamani istemem
ama gelipte bana yanlis kiyafet denilmesinden bu uslupten hoslanmadim bunuda belirttim buda benim en dogal hakkim sanirim...
umarim ne demek istedigim anlasilmistir .. bütün arkadaslarima güzel paylasimlar diliyorum.. iyi geceler

sevindim canım
yazdıklarınada katılıyorum gönülden.

jade siyah beyaz çok asil olmuşsun çok beğendim:lepi:
ececimx resmin görünmüyor..bilmiyorumkismile

jadde göbegin var biraz ama genel anlamda gördügüm su ki fizik spora elverisli ve deformasyon varsa bu giderilebilir.benim göbegim mükemmel ve cok seksi sende biraz eritebilirsin.lkarnini icine cekebilirsin buu spor gününe kadar olcak sade giyim tarzi fena degil.kaydirigubbakcemile2

uzun süreden beri bu topiği takip ediyorum hepiniz süpersiniz kızlar
jade çok hoş görünüyorsun, topuklu ayakkabılarında süper
ben göbek falan da görmedim ayrıca...

jadde göbegin var biraz ama genel anlamda gördügüm su ki fizik spora elverisli ve deformasyon varsa bu giderilebilir.benim göbegim mükemmel ve cok seksi sende biraz eritebilirsin.lkarnini icine cekebilirsin buu spor gününe kadar olcak sade giyim tarzi fena degil.kaydirigubbakcemile2

:S Canım burada kıyafet,kombinasyon vs.konuşuluyor.İyi hoş göbeğin sexiliği nasıl oluyorsa?
Jadde canım çok hoş olmuşsun.Göbek falan göremedim ben...

:roflol::roflol:

yemin et kız, çokmu seksi göbüşün:hulya:

Ben fotomu buraya bana ve fiziğiime not veresiniz diye koymadım bu bir...
Size seksi göbeğinizle mutluluklar... buda 2 :nazar:

uzun süreden beri bu topiği takip ediyorum hepiniz süpersiniz kızlar
jade çok hoş görünüyorsun, topuklu ayakkabılarında süper
ben göbek falan da görmedim ayrıca...
teşekkür ederim canım opuyorumnanaktan

:S Canım burada kıyafet,kombinasyon vs.konuşuluyor.İyi hoş göbeğin sexiliği nasıl oluyorsa?
Jadde canım çok hoş olmuşsun.Göbek falan göremedim ben...
teşekkür ederim canım opuyorumnanaktan
Duruşum öyle düzeltemiyorum duruşumu birde çocuktan sonra kaldı haliyle ama ben çok seviyorum göbüşümü oda olmasa hepten kuruycam vallaa
kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
sonuc olarak bir kşisiye yaptıiğim yorumun gıyabında fikirlerinizi okuyup simdi rötarlı olarak ilgili kisiden cevap aldimki sizde beni merak ediyosunuz tamam bende simdi fotomu koyucam ama kalbi olan bakmasin

Herkes afet yine :jeyyar:
Bu da bugünkü ben :kedi:

4504863023_b3d4dc6e5b.jpg

dingilterekraliçesi yine elbisen çok hoş olmus canımcım çok uyumlusun elbisede yakışıyo ayrıca sana kusummm:nazar:

X