Bugün ne giydin? Çek görelim..

sevindim canım
yazdıklarınada katılıyorum gönülden.

jade siyah beyaz çok asil olmuşsun çok beğendim:lepi:
ececimx resmin görünmüyor..bilmiyorumkismile

jadde göbegin var biraz ama genel anlamda gördügüm su ki fizik spora elverisli ve deformasyon varsa bu giderilebilir.benim göbegim mükemmel ve cok seksi sende biraz eritebilirsin.lkarnini icine cekebilirsin buu spor gününe kadar olcak sade giyim tarzi fena degil.kaydirigubbakcemile2

uzun süreden beri bu topiği takip ediyorum hepiniz süpersiniz kızlar
jade çok hoş görünüyorsun, topuklu ayakkabılarında süper
ben göbek falan da görmedim ayrıca...

:S Canım burada kıyafet,kombinasyon vs.konuşuluyor.İyi hoş göbeğin sexiliği nasıl oluyorsa?
Jadde canım çok hoş olmuşsun.Göbek falan göremedim ben...

:roflol::roflol:

yemin et kız, çokmu seksi göbüşün:hulya:

Ben fotomu buraya bana ve fiziğiime not veresiniz diye koymadım bu bir...
Size seksi göbeğinizle mutluluklar... buda 2

uzun süreden beri bu topiği takip ediyorum hepiniz süpersiniz kızlar
jade çok hoş görünüyorsun, topuklu ayakkabılarında süper
ben göbek falan da görmedim ayrıca...
teşekkür ederim canım opuyorumnanaktan

:S Canım burada kıyafet,kombinasyon vs.konuşuluyor.İyi hoş göbeğin sexiliği nasıl oluyorsa?
Jadde canım çok hoş olmuşsun.Göbek falan göremedim ben...
teşekkür ederim canım opuyorumnanaktan
Duruşum öyle düzeltemiyorum duruşumu birde çocuktan sonra kaldı haliyle ama ben çok seviyorum göbüşümü oda olmasa hepten kuruycam vallaa
kaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
sonuc olarak bir kşisiye yaptıiğim yorumun gıyabında fikirlerinizi okuyup simdi rötarlı olarak ilgili kisiden cevap aldimki sizde beni merak ediyosunuz tamam bende simdi fotomu koyucam ama kalbi olan bakmasin

sonuc olarak bir kşisiye yaptıiğim yorumun gıyabında fikirlerinizi okuyup simdi rötarlı olarak ilgili kisiden cevap aldimki sizde beni merak ediyosunuz tamam bende simdi fotomu koyucam ama kalbi olan bakmasin

:roflol: Ben de hem kalp,hem şeker,hem de tansiyon var.Nasıl olacak şimdi?

dingilterekraliçesi yine elbisen çok hoş olmus canımcım çok uyumlusun elbisede yakışıyo ayrıca sana kusummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…