Bugün ne giydin? Çek görelim..

hanturkscum bıraz fazla ust uste gıyınmıssın gıbıme geldı ama guzel gorunuyorsun şakkıdı

teşekkürler canım, yok be güzelim boğazlı kazağın üstünde hırka var sadece o da kısa kollu ankara soğuktu bugün üşürdüm yoksa zemuszemus

Son düzenleme:

olmayan göbeği görmeyi başaran arkadaşlarada şaşırdım doğrusu benmi körüm acep kaydirigubbakcemile3

i

barbicim niye böyle yazdınki canım
ben arkadaşın fiziğine birşey demedim çok hoş gerçekten
ama kemer olmadığı halde onu hafif göbekli göstermiş çünkü göbek altında bir kemer
tabi bu benim yorumum sonrasındada yazdım zaten o beğendiyse sevdiyse önemli olanbu
diğer taraftan insanları üzmek kırmak hiç tarzım değildir
selayhuscum yorumumla seni üzdüysem özür dilerim
maşallah hoş bir bayansın

gnydn64 kesinlikle alinmadim gücenmedim cnm sana.
deminki yorumuma da bir aciklama getireyim
burda kimse birbirinin kiyafetini begenmek zorunda degildir, herkesin giyim tarzi farklidir birisinin giyindigini digeri giyinmez birinin sevdigini digeri hoslanmaz bu gayet dogaldir. ama bu topicte kiyafet "YANLIS" demek dogru degil .. ozaman insanin aklina kime göre yanlis neye göre yanlis sorusu geliyor.
hoslanmadim dersin yakistiramadim dersin olur biter, kimse birbirine silah zoruyla güzel söz söyletmiyor... ve kimseninde pohpoh a ihtiyaci yok.. burda resim paylasarak güzel vakit geciriyoruz neyi daha iyi kombin yapabilirim diye fikir alisverisinde bulunuyoruz..
sözlerim sana degil canim genel olarak konusuyorum yanlis anlamani istemem
ama gelipte bana yanlis kiyafet denilmesinden bu uslupten hoslanmadim bunuda belirttim buda benim en dogal hakkim sanirim...
umarim ne demek istedigim anlasilmistir .. bütün arkadaslarima güzel paylasimlar diliyorum.. iyi geceler

yok be tatlim bugün alingan günündesin sen bende koycam sende bana yaz hic gücenmem aklinialirimsmile

@bonny hep yarim gordugum icin malesef yorum yapamayacagim

@tuti masallah masallah asiri guzel olmus fizik de harika zaten:)

@selayhus
grili kombin cok sahane olmus ama ben de ondan bi once ekledigin fotografta gobegin olmadigi halde gobegin varmis gibi gosteren bi kemer gordum (pek karisik yazdim ama anladin canim sen onu) sanirim kemerin yerini azicik degistirmek mi lazim acaba bilemedim valla (cocuk falan dogurmadim daha sen dumduz karin sahipken benim gobegimm var ya hayret valla:)) bi de o grili kombinde acaba icine giydigin yuvarlak yaka yerine biraz daha asagidan bi sey giyseydin nasil olurdu acaba (yine kapatan bi sey ama yuvarlak yaka degil bilmem anlatabildim mi:)

@hanturks ben de cok begendim canim senin ustundekileri bugun cantan kemerin kolyen tam bi uyum icerisinde ayaginda da cantanin renginde cizme falan varsa cok daha sahane olmustur eminim:)

seray33 beni bi sen anlamadim yahu delikafadulden
bak ben aciklamada bile bulundum daha iyi anlasilsin diye.

barbicigim tsk ederim barbibebegim..
xzgicik minik serce biran önce iyileste gel aramiza sende canim
yesacigim detayli yorumun icin tesekkür ederim cnm sanada

seray33 hadi ama senide bekliyoruz :) umarim anladin ne icin uzunca yorum yazdigimi :CüvCüv:

selayhus canim bendede bazen gobek cikiyo durusuda bagli bence kemerle alakali degil birde senin fizigin gercekten guzel ne giysen tasiyabiliyosun canim

Tutticim barbie gibi kizsin masallah elbisende cok hos ve yakismis sendeki fizik bende olsa bende giyerim adanalida nederse desin vallah ( saka bebem sinirlendirme adanaliyi)

Bonny hep yarim koyuyon fotolari kuşum yorum yapmakta zorlaniyom uste giydigini neyle tamamladigii bilmedigim icin ama rengi guzel esmere yakisir bu renk

Vallah unutugum vardir kesin ama genel olarak begendim hepinizi

Bana genel yorumlar icinde herkese tesekur ediyorum canlar

:kedi:Şeniz
:kedi: Bende kitty saatimi eklemek istedim :kedi:

Canım kıyafetinide koysaydın keşkebayanssulusmile saatin güzelmiş buarada benim ki kitty dedim ama kittyli değil kedili içinde taşla çizilmiş kedi var

tutim oe güsel fizik yavrum öylee sarı saçla siyah elbise harika duruyor buarada boshayallersmile

@hanturks ben de cok begendim canim senin ustundekileri bugun cantan kemerin kolyen tam bi uyum icerisinde ayaginda da cantanin renginde cizme falan varsa cok daha sahane olmustur eminim:)

çok sağol tatlım, evet çizmeler de vardı ama makinenin ayarını yapamamışım çok bulanık çıkmıştı, en düzgün bu olmuş bunu koymak zorunda kaldım :sm_confused:

Son düzenleme:
sayfalarca arayıştan sonra bir resim bulabildim :) Tuti elbisen çok yakışmış gerçekten. Sarışınlara siyah yakışıyo.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…