Bugün ne giydin? Çek görelim..

heytttttttt beeeeeeeee hemsoma bak heleeeee canım cok sekersin ya bi dakika burası bizim oraya benziyooooooolumunekankayizsmile

heytttttttt beeeeeeeee hemsoma bak heleeeee canım cok sekersin ya bi dakika burası bizim oraya benziyooooooolumunekankayizsmile

teşekkürler canmmm..ne güzel karşılama...adana burasıı kanal kenarı:)

aadanalı değilim ama adanadayımmm adanalı sayılırım artıkkkk
Matarani canım çok şeker olmuşsun.Ben de tarz olarak spor giymeyi severim.Nike'ların siyahı var bende de :))

teşekkürler arkadaşımm...beğenmene çok sevindimm

rica ederim canımcım bende adanalıyımda...bu arada burası yüregir tarafı mı seyhan tarafımı onu cözemedim...bende yüregirden....acık adresimi az kaldı yazıcam heeeekaydirigubbakcemile3

rica ederim canımcım bende adanalıyımda...bu arada burası yüregir tarafı mı seyhan tarafımı onu cözemedim...bende yüregirden....acık adresimi az kaldı yazıcam heeeekaydirigubbakcemile3

yüreğir tarafı canmm kışla tarafı dersem bilirsin sanırımmkaydirigubbakcemile5

yüreğir tarafı canmm kışla tarafı dersem bilirsin sanırımmkaydirigubbakcemile5

ayyyyyyyyyyy didimmm bizim orası didimmmmm........delikafadulden kızlar kusura bakmayın sohbet ettik eccikkk duu canımcım özelden yazışalım senleeee olumunekankayizsmile

matarani çok tatlısın cnm...
anam adana orası sanırım gelin geleceğim şehir ekleyin ekleyin resim adanayı tanıyayım ben yabancılık çekmeyeyim seyhan gölü falanmı orası göle benzemiyor pek ama ???

:)eklerim cnm bende adanaya gelin geldim ...güzel şehirr merak etmeehihoyyyt

:)eklerim cnm bende adanaya gelin geldim ...güzel şehirr merak etmeehihoyyyt

ohhhh yüreğime su serptin cnm vallla.bende melike-ecesudan alıyorum adana bilgilerini saolsun oda adana hakkında bilgi veriyor bana :)))
istanbuldan gidicem bende allah kısmet ederse diyorum acaba adanaya gidince istanbulu ararmıyım diye

opuyorumnanaktan

adanayı gördü zınn die atladı gene:)
burda muhabbet yohhh, haydi çotanağa didin gııı
yiceğiniz fırçayı şincik

istanbuldan sonra tabi zorlanabilirsin...ama küçük bi şehir değil..hem insanları gerçekten çok iyiii merak etmeeolumunekankayizsmile
yiceğiniz fırçayı şincik

kızıyorlar mı pardon yaaeyvahedigeldismile

Uzun bir aradan sonra bugünkü giydiklerim ...

çok güzel yakışmış bluzun jade çok güzel olmuşsun çok beğendim:asigim:

şu seray kızı akşamdan beri karıştırmadığı topik kalmadı dün akşam üye oldu ortalığı karıştırdı gitti formda iyi dolaştı yani sanki eski üyelerden gibime geldiCADIARZU

yiceğiniz fırçayı şincik

temem komutanım pardon...
napim gülüm dayanamıom adana konusu açılınca:kedi:

istanbuldan sonra tabi zorlanabilirsin...ama küçük bi şehir değil..hem insanları gerçekten çok iyiii merak etmeeolumunekankayizsmile

kızıyorlar mı pardon yaaeyvahedigeldismile

peki tatlım saolasın bilgin ve ilgin için canım ben bir evleneyimde çaya beklerim melike-ecesu ile seni adana kk toplanırız hehehehekaydirigubbakcemile5

jadecim baktım baktım inceledim göbek görmek için çok uğraştım ama nafile bulamadım:) bluzun özellikle sırt kısmı cok guzel,ayakkabılarında çok şık canım,kızınla olan bir fotoda koy gözümüz gönlümüz açılsın:)
dingilterekraliçesi ay kıyafetinden önce yüzüne yorum yapmak istiyorum ne şirin gülmüşsün,kombinin sade ve güzel:)
selayhusum canımınıcı koyuyorsun buraya fotolarını bende hamıle oldugumda senın gıbı olmazsam benı bunalıma sokarsın haberın olsun:) ne guzel ya sadece gobekcık var:)
seray33 hakkında yorum yapmaya degmez,iste binbir çeşit insan var..
bende bir iyileşeyim,ayağa kalkayım fotolarımla geri dönücem:)

yasakmış burda daha geniş geniş konuşuruz:)

tabiii gelecek sene o zaman gün yaparız:roflol:

öpüyorummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…