Bugün ne giydin? Çek görelim..

Ayy saoll bana iyilik yapmışş yaaa... akannehir
Cümlelerinden nasılda anlayamadım bunu hay kafamm...
Böyle iyiyimm almayım ben :icecream:
Ne mutlu sanakii hem çocuklu hem seksi göbekli hemde modern görüşlüsünn vallahii ne mutluuuu
:roflol:

hımmm hadi yaa canımcım güzelliginizden gözlerimi kaybedicem walla desene artık kör olmusum yaa kusura bakmayınnnn canımcımmmkaydirigubbakcemile3

sen bol keseden översin kendini ama :)))))))))))
lafla peynir gemisi yürümüyor dünden beri atiyorsun bol atmalar bundan sonra yorumlarina cevap bile yazmiyacagim ...nicelik nitelik deyip duruyorsun birazcikta seviye ve terbiye..

arkadaslar rica ediyorum yazmayin buna bisey yaa niyeti karistirmak burayi herkes kendini biliyor. cok modern bir anneymis .. modernligine bisey diyemem ama önce ANNE ol !!!

selayhuscumm masallah canımcım ne güzel hamilelik bile çok yakışmış sana yaaaa ben hamiş olsam kapılara sıgmam beaaaaamafoldumben

İyide biz buraya kusurlarımızı söylemek için foto koymuyoruz kii...yada övmek için...
Kilolu ve göbekli insanlarda foto koyarr bunu eleştirmek kimseye düşmezki
önemli olan kıyafet kombinesi ona gitmişmii...
Yakıştırmışmı ona bakmak lazımm..Ama sen fizik konusunda takıntılısın bunu anladıkkk ...
a.s

hacer çatladım gülmekten yapma Allah aşkına
Başka bişi çağrıştırdı bana
burda seksilik yada güzellik yarışması yok hadi başka kapıya

Allah aşkına güzel olmuşsun ,formda olmuşsun ne fayda içindeki güzel olmadıktan sonra

"""""ınsan vardır farkedilmez süsünden.Kimi farksızdır koyun sürüsünden.Her gördüğün şekle aman kapılma.ınsan bellli olmaz görüntüsünden"""""

Son düzenleme:
Ayy görmeseydimm daha iyiydi hacer yaaa ..
Bunee midem kalktııı resmenn...çok itici ...

ne olur sil su resmi dingilterekralicem igrenc yaaa ben bayan olarak rahatsiz oldum! böyle bir resimde ayni platformda bulunmaktan neyapayim o kadar modern olamiyorum delikafadulden

alinti yapan arkadaslar lütfen silinsin yaa

Aynen sana katılıyorum canım...
Hiç bişey yazmama konusundada...
Hamile fotonda ne kadar tatlısın canım çok yakışmışşş ...
Ozaman bile şıkmışsın...

waşşşşşşşşşşşşşşşş o neydi yawwww tanrımm iyice mi kör oldum ben neeeeeee kafamçokkarıştı

ben kaldırdım fotoğrafı
dediğim gibi bir kadın olarak rahatsız oldum ben
bu görüntüyü kaldıracak kadar midem ve çağdaşlığım yok malesef
hele de bu görüntü ile insanları hor görecek kadar özgüvenim(!) de yok

tuticim tek kelimeyle ben burdayım diyosunn yaaaa walla çok şeker olmussun bidenemmm

teşekkür ederim balım saolasın..opuyorumnanaktan

çok mersi cnm yakışanı giymeye çalışıyorum bende elimden geldiğince saoalsın balım opuyorumnanaktan

Tutticim barbie gibi kizsin masallah elbisende cok hos ve yakismis sendeki fizik bende olsa bende giyerim adanalida nederse desin vallah ( saka bebem sinirlendirme adanaliyi)

çok mersi canım benim saolasın ...adanalım sevmiyor fazla açık giyinmemi ama giyincede beğeniyor garip adam ne olcek...opuyorumnanaktan

tutim oe güsel fizik yavrum öylee sarı saçla siyah elbise harika duruyor buarada boshayallersmile

muju bebem saoalsın opuyorumnanaktan

sayfalarca arayıştan sonra bir resim bulabildim :) Tuti elbisen çok yakışmış gerçekten. Sarışınlara siyah yakışıyo.

eheheh canım benim çok mersi bende siyahtan vazgeçemiyorum canım alışkanlık oldu herşeyimi siyah alıyorum...opuyorumnanaktan

Tuti harikasınnn....
Elbisende,fizikte süper....

o senin harikalığın canım saolasın bebem opuyorumnanaktan

tuti kıyafeti çok hoş olmuş, yakıp kavurmuşsun ortalığı

çoook teşekkür ederim tatlışım saolasın...bu kk bayanlarının hepsi güzelopuyorumnanaktan

seray33 iyi bari bende biran paris hiltonun resimlerini koyucan sandım...birde sen annemisin bu kılıkla vay beeeeee ben anne olcam böyle resimler koycam bumu senin sexilik anlayışın sexilik orasını burasını göstermekle olmuyor arkadaşım kusura bakma...ki bu resimdekinin sen olduğuna ben inanmıyorum...anam kapsama alanı dışındaymışsın birde neyse kapsandığın zaman okursun mesajımı...

jade harikasın cnm 10 numara göbek falanda göremedim haniiiii giyim tarzın tam bir iş kadını imajını veriyor...maaşallah
dingilterekraliçesi sende çok hoş olmuşsun canım maşallah...
selasyhusum sende biliyorsunki allahım nasip ederse senin gibi hamile olmak istiyorum harikasın balım maaşallah...

seraycım ikizlerden birini göstermişsin diğeri kapalı, aa oldumu şimdi annem ya :1no2:
kıskanmazlarmı? tartışmasınlar şimdi , seni açtı beni açmadı diye
hadi hadi ötekinide açda hak geçmesin :1closedeyes:
ben bizim mahallenin gençleri tembihledim, hepsi bilg. başında resmini bekliyo.. fortoların boşa gitsin istemiyorum o kadarda düşünceliyim bak kadın dayanışması :icecream:
çünkü senin kıyafetlerin benim ilgi alanıma girmediğinden, ben göbekli selayhusun, seksi göbee olmayan jadein resimlerine bakmakla yetinicem şimdilik hadi rast gele :teytey:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…