Bugün ne giydin? Çek görelim..

nasil kacirmisim ben buralari araniza seray geldi bende ekliyceğm hayatim ama kafami kamufle etmek istiyorum nasil ekleyebilirim ??anlatirmisiniz

tweetty canim bugun essahtan uyuyakalmisin bebegim..
altindaki bol pantalonmu anliyamadim yavrum pek bir

hanturks cantanla kemerin cok uyumlu canim kazakta hosuma gitti hos gözüküyorsun
evet canım bol pantolon

aynen ne bulduysam giydim sabah gözüm kapalıeyvahedigeldismile

seray resimleri upload etmeden kamufle et istersen paint programi kullaniyorsan orda suratini boyuyabilirsin mesela
yükleme isinidie ben almanca bir siteden yapiyorum, ama sitede yardim bölümünde nasil yüklendigi anlatiliyor ordan bakabilirsin kolay gelsin.

tesekkür ederim hayatim son giydiklerini cok iyi tasimissin ve zerafet ön planda begenimide belirteirim

ayyy seleyhusa o kapkalın tuniğe kemer mi takilir belini oldugundan fazla kalin göstermis
daha önce aciklamistim okumadin sanirim serayycik o tunigin kendi kemeri ....kemer belimde degil göbek altinda .. ve kemer yerleri ipli sekilde takilmak sorunda begenmemis olabilirsin tabikide ..
ikinci yorum icin mersiii

göbeginde oldugunu gördüm canim gözlerim cok net görür kedi gibiyim giyim ekzervetisine göre göbeginden taktigin kemer üst taraftan potluk yaparak göbegini ve belini kalinlastirmis demek sitedim,, zevk senin hayatim ben ne gördüysem onu söylerm. burda giyim hatalarini gördügüm halde bol keseden övmek bana göre degil.tunigine aitse baslica tasarim hatasi son tarzini cok begendigimide basina acıkladim

Son düzenleme:

ama buna giyim hatasi denmezki senin hosuna gitmeyen bir kiyafettir bunu belirtirsin canim bende tsk eder saygi duyarim fikrine .. bol keseden övülmeye zaten burda kimsenin ihtiyacida yoktur :lepi: herkes fikrini belli eder kirici olmadan..

öyle bir yapmisinki yorumu ilk basta
ayy selayhus kalin tunige bu kemer takilirmi yaniiii bir görgüsüz eksik kalmis sonunda delikafadulden
hadi biran önce sende koyda bizde yorumumuzu yaparim

tweety canim yiyebilirsin appalarimi

selayhus çok şık olmuşsun yaa, ayakkabılar kumaş pantolon, hırka hepsi çok uyumlu olmuş

bonny bugün olmamış çok kilolu göstermiş t-shirt ün seni :umursamaz: memikleride çok yayvan ay sapık mıyım neyim kaydirigubbakcemile3aklinialirimsmile

evet seray bende merak ettim giyimini şimdi çok iddaalı bir giriş yaptın topiğe hadi hayırlısı delikafadulden

anam selayhus çk şıksın cnm
tweety,hanturks sizde çok şıksınız canlarım...

seray'cım aramıza hoşgeldin pc de paint programında yuzunu karalaman yeterli cnm...

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…