Bugün ne giydin? Çek görelim..

bonnycim tişörtün rengi çok datlu canımcım sen begenip giymişsin sonucta bidenem uzun kolyenle yakışmıs ama :nazar:

6030.jpg

geçen sene kuzenimin ewlilik kokteyli vardı orda giyidiğim elbise...
resim ekleyeyim istedim çok muhabbet dönünce kızıyorlar çünkü...

tuti fizik ve elbisen süper bunu herzaman söylüyorum zaten .. yorumun icinde sagol canim
hanturks, melike-ecesuu tskler cnmlarim

tuti fizik ve elbisen süper bunu herzaman söylüyorum zaten .. yorumun icinde sagol canim
hanturks, melike-ecesuu tskler cnmlarim

yawrum saolasın senin fiziğinden ne farkım war kızzz seninki daha güzel anacım saol bebemopuyorumnanaktan

of of afet olmuşsun tuticim, özellikle sırt dekoltesi süper olmuş :lepi:

tatlışım çok mersi... sırt dekolteye bu aralar çok taktım gelinliğimede sırt dekoltesi istiyorum bakalım adanalım biraz zor izin verir ama saolasın tatlım...opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
selam güzeller, başliyommmm yorumlarıma
yorumlarım bilem bu saatte kaliyi resimleri bu saatte göriyim , olaya bakın bilmiyorumkismile

tivitimm , şık diyemicem kıyafetine ama rahat ve enerji dolu bir kıyafet belli.. saatleri çok severim süslü püslülere bayıılırımm.. aklinialirimsmile

bonny sen bişey eklemiosunkki be canım, bi badinin yarısına ben ne yorum yapam ki, vesikalık koy bare kaydirigubbakcemile3

selayhusum kalın kemerli tuniğin harika ötesi olmuş
olmayan göbeği görmeyi başaran arkadaşlarada şaşırdım doğrusu benmi körüm acep kaydirigubbakcemile3
hele hele en son füme kumaş pantollu topuklu akkabılı kombin süperrr , çok şık ve asil sositososito

tutim sen çok yükseklerden uçuon yok sırt dekoltesi, yok bilmemne dekoltesi, AdanayA gelin gidionnn hanımmmmmmmm hatırlatırım sempatiksalakcinni kaydirigubbakcemile
bu harika elbisen altın gibi saçlarınla gördüğümüz son foto olabülür heran sempatiksalakcinni

selam güzeller, başliyommmm yorumlarıma
yorumlarım bilem bu saatte kaliyi resimleri bu saatte göriyim , olaya bakın bilmiyorumkismile

tivitimm , şık diyemicem kıyafetine ama rahat ve enerji dolu bir kıyafet belli.. saatleri çok severim süslü püslülere bayıılırımm.. aklinialirimsmile

bonny sen bişey eklemiosunkki be canım, bi badinin yarısına ben ne yorum yapam ki, vesikalık koy bare kaydirigubbakcemile3

selayhusum kalın kemerli tuniğin harika ötesi olmuş
olmayan göbeği görmeyi başaran arkadaşlarada şaşırdım doğrusu benmi körüm acep kaydirigubbakcemile3
hele hele en son füme kumaş pantollu topuklu akkabılı kombin süperrr , çok şık ve asil sositososito

tutim sen çok yükseklerden uçuon yok sırt dekoltesi, yok bilmemne dekoltesi, AdanayA gelin gidionnn hanımmmmmmmm hatırlatırım sempatiksalakcinni kaydirigubbakcemile
bu harika elbisen altın gibi saçlarınla gördüğümüz son foto olabülür heran sempatiksalakcinni

sırnaşık şeysırnaşık şey
haha alemsin yaaa yaf o zamanlar adanalım yoktu ama yine olsa giyerim vallahi o elbiseyi hem barbim benim elbiselerim hep kısacık bana uzun yakışmiy kiii...
elbise uzun olunca benide sopa gibi uzun gösterio bebem benim adanalı bu resmi görse sinirleri tavana zıplar zati...hatta bir elbise almıştım arkadaşımın nişanı için buraya eklemiştim kot elbise bilmem sen gördünmü benimki uzun kapalı bişey sanıyordu bi gösterdim elbiseyi bunu çocuk reyonundanmı aldın dedi birde bende boxerle gelcem dedi hahaha tamam yawrım bir daha bu kadar açık giyinmem sen iste yeterki...
opuyorumnanaktan

ayrıca teşekkür ederim balım...kaydirigubbakcemile5

tivimm altındakı esofman mı bol pantolonmu anlayamadım ama ustundekı cok sırın hello kıttymısın sen guzel bebegım benım hihoyyyt
hanturkscum bıraz fazla ust uste gıyınmıssın gıbıme geldı ama guzel gorunuyorsun şakkıdı
selayhusummm ya senın o ayakkabılarını yerimm pant. ne kadar guzel yakısmıs,ustundekını sevmedım ama cocuk dogurdugumda senın gıbı bır fızıgım olsun dıye sımdıden duaya basladım Şeniz
bonny ustundekının rengı guzel ama neden sureklı yarım resım yukluyorsun?
tutımmmmm ya seksılıgıne,fiziğine,saçlarına o sade şık elbisene ne desem bilemedim ozaman sözlerimi bitirmeden şunu söylemek istiyorum Adana'nın yolları tastan sen cıkardın benı benı bastann :icecream:

tuti kıyafetinden çok saçlarını çok beğendim :)
bi yapamadım bende su rengi
ama yapıcimmm :p

sırnaşık şeysırnaşık şey
haha alemsin yaaa yaf o zamanlar adanalım yoktu ama yine olsa giyerim vallahi o elbiseyi hem barbim benim elbiselerim hep kısacık bana uzun yakışmiy kiii...
elbise uzun olunca benide sopa gibi uzun gösterio bebem benim adanalı bu resmi görse sinirleri tavana zıplar zati...hatta bir elbise almıştım arkadaşımın nişanı için buraya eklemiştim kot elbise bilmem sen gördünmü benimki uzun kapalı bişey sanıyordu bi gösterdim elbiseyi bunu çocuk reyonundanmı aldın dedi birde bende boxerle gelcem dedi hahaha tamam yawrım bir daha bu kadar açık giyinmem sen iste yeterki...
opuyorumnanaktan

ayrıca teşekkür ederim balım...kaydirigubbakcemile5

sana herşey yakışır aşkomelim
boy var pos var endam var
çarşaf giy , yine çok cix durursun sempatiksalakcinni
Giyinmek güzeldir tutim sempatiksalakcinni
şakayı biryana bırakırsak ve geyiğide burda kesmemiz icap ederse ( ki ediyor sempatiksalakcinni) Allah herkesin herşeyi gönlüne göre virsinnn

Son düzenleme:
tivimm altındakı esofman mı bol pantolonmu anlayamadım ama ustundekı cok sırın hello kıttymısın sen guzel bebegım benım hihoyyyt
hanturkscum bıraz fazla ust uste gıyınmıssın gıbıme geldı ama guzel gorunuyorsun şakkıdı
selayhusummm ya senın o ayakkabılarını yerimm pant. ne kadar guzel yakısmıs,ustundekını sevmedım ama cocuk dogurdugumda senın gıbı bır fızıgım olsun dıye sımdıden duaya basladım Şeniz
bonny ustundekının rengı guzel ama neden sureklı yarım resım yukluyorsun?
tutımmmmm ya seksılıgıne,fiziğine,saçlarına o sade şık elbisene ne desem bilemedim ozaman sözlerimi bitirmeden şunu söylemek istiyorum Adana'nın yolları tastan sen cıkardın benı benı bastann :icecream:

bum çik bum çik zemuszemus
yawrum saolasın güzel iltifatların için eh arada bir kendi çapımda yapıyorum bişeyler çok şaşaalı şakır şukur ebiseleri sevmiyorum ondan sadeliğe önem veriyorum bebem saolasın güzel kelimelerin için...
adanalıma gelince az bile ona heheheheh
opuyorumnanaktan

tuti kıyafetinden çok saçlarını çok beğendim :)
bi yapamadım bende su rengi
ama yapıcimmm :p

teşekkür ederim canım saolasın...
açıkcası benim içinde kolay olmadı o renk yapmak aşama aşama bu hale geldi eğer yaptıracaksan koyu ise saçların aşama aşama aç tatlım saçlarını ki yıpranma olmasın cnm..mersi tekrardan...
opuyorumnanaktan

X