Bu neydi şimdi?

İşte ben de mesele bundan mı ibaret diye sormak istedim sadece. Fikir alma amaçlı. Burda gereksiz bir linçleme var. Ben kızı kötülemedim sadece muhabbeti gereksiz geldi. Ortamlara girmemekle alakası yok gayet sosyal bir insanım ama böyle herkesle samimi olmaya çalışan biri değilim sadece.

Bana biraz eşiniz is yerinde üs görevdeymişte kızda ailesiylede ilişkilerimi sıkı tutayım diye çabalamış gibi geldi.
Yada aile dinamiklerinizi beğeniyordur, görüşülebilecek kişiler olduğunuza kanaat getirip yakın davranmaya iletişim kurmaya çalışmış olabilir.
Sandiğinı gibi bir şey değil bence.

Evet ikisi de galiba. Kaygılı biriyim bir de. Genelde her şeyin olumsuzunu düşünürüm. Burda da fikir almak istedim durumla alakalı.

Yani son cümleye kadar gayet iyi gidiyordu yorum. Ben fikir alma amaçlı yazdığımı söylemişim. Kıza hakaret edip kocama asılıyordu demiş miyim? Evime girip çıkan insanla ilk defa gördüğüm insanın ne alakası var?

Eşinize üzüldüm.
Çocuk gibi davranmışsınız.
Ben olsam soğurum.
Aşırı özgüvensiz hareketler, adam götürdüğüne pişman olmuştur.

Tatlı gelmekle alakası yok. Başka kız arkadaşlarını da tanıyorum iş yerinden görüşürüz hatta. Sadece o anda gereksiz geldi kendi konuşmadığı muhabbeti konuşmuş gibi anlatması.

Bu düşüncelerle kendinize hayatı zindan etmeyin.
Eşimin iş arkadaşlarını tanımam,sorgulamam.,şüphelenmem.
Bu arada kemalim yapmaz modunda değilim,eşim ihanet etmez demiyorum ama ederse sonuçlarının ne olacağını bilir.
Bir şeylerden şüphelenerek hayat geçmez.

Teşekkür ederim mantıklı yorumunuz için
evet kız devam ederse eşim müdürü olacak büyük ihtimal. Galiba o yüzden böyle davrandı.

Kendinize hobiler edinin, olmadı ev temizliğine, çarşı-pazar gezmesine vurun kendinizi.
İşsizlik saçma düşüncelere sarmış sizi.

Sorun çıkartmaya yer arıyosun

Teşekkür ederim.

Abartmayın isterseniz. Pişman olduysa bir daha götürmez(!) özgüvensizlikle alakası yok.

Abartı olan sizin tepkiniz.
Ve evet alakası var.
Eşimle bir sürü yemeğe davete katılırım, asla böyle birşeyi sorun etmek aklımdan geçmez.
Sizin geçiyorsa ya eşinize güvenmiyorsunuz ya başka sorunlarınız var.
İster kabul edin ister görmezden gelin siz bilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…