Bu neydi şimdi?

Korkutmak istemem ama Esra Erolu izleyince ben de bi şok oldum napsin millet benim kocamı yahu diyordum şimdi vay be kaçan kaçana kadın bulmak da kolaylaştı diyorum gerçi kıskanmıyorum çok yaparsa kendine yapar

Eşim çok konuşmayı sevmez o yüzden böyle kilo diyet muhabbeti yapacağını düşünmedim tanıyorum yani. Zaten diğer arkadaşla konuşuyorduk deyince anladım uzatmadım konuyu. Kız böyle aralarında muhabbet geçmiş gibi anlatınca ne alaka oldum bi an. Teşekkür ederim

Korkutmak istemem ama Esra Erolu izleyince ben de bi şok oldum napsin millet benim kocamı yahu diyordum şimdi vay be kaçan kaçana kadın bulmak da kolaylaştı diyorum gerçi kıskanmıyorum çok yaparsa kendine yapar
Şimdi onları düşününce bende bi’ acaba oldum Heh aynen ben de böyle oldum, gözü haşna fişnada olacak olan varsa çektirip gitsin valla

Teşekkür ederim ya böyle yorumlar o kadar iyi geliyor ki bende bir süredir saldım diye düşünüyordum ama salamamışım biraz daha çabalamam lazım

Ya işte eşim de sevmez ben o yüzden ne alaka oldum. Tanıyorum çünkü daha 1 haftadır tanıdığı biriyle bu muhabbetlere girmez ki zaten başkasıyla konuşuyormuş. Kızın yaptığı kendi dahil olmadığı muhabbeti gelip bana kendi yapmış gibi lanse etmek. Eşim zaten arkadaşla konuşuyorduk deyince tamam dedim ama işte buraya bir sormak istedim yine de.

Abartmasanız mı acaba
Sanki eşiniz josh holloway

Yok yok şüpheleneceğin hiçbir şey görmedim ben ama kız dengesiz birisi. Ben 2 haftadır tanıdığım iş arkadaşımın eşine sanki eşiyle yakın arkadaşmışız gibi lanse etmem çok çocukça

Bence abartiyorsunuz. Kiz bence dugunune cagiracak insan biriktirmeye calisiyor

Ya bazı yorumlar çok komik
İşte eşim pek konuşmaz o yüzden şaşırdım ki zaten olay başkaymış.

Yani işte ben de o yapıda olmadığım için tuhaf geldi galiba.

Allah'ını seven bu muhabbette anormal olan yeri bana göstersin.
Ben burada sadece medeni davranıp sohbet açmaya çalışan bir kız görüyorum.

Ya bazı yorumlar çok komik
İşte eşim pek konuşmaz o yüzden şaşırdım ki zaten olay başkaymış.
Bende çok ketum biriyimdir ama yemek yani bu insana tatlı ikram etseler diyeti ya bozacan gömecen tatlıyı ya söyleyecen başka seçenek yok
Bizim ekip zaten homini gırtlak daha kahvaltıyı sindirmemişiz öğlen ne yicez diye düşünürler, diyeti geçtim kim aç kim tok onu takip ediyoruz

Ya evet böyle söyleyince çok basit geldi konu valla ben bayağı uzak kaldım iş hayatından unutmuşum artık ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…