Bu neydi şimdi?

Ben normal demek istemiyorum.

Normal çoook normal salın şu adamları biraz yani eğitime verilen 1 haftalık personeli niye anlatsın ne alaka

Normal çoook normal salın şu adamları biraz yani eğitime verilen 1 haftalık personeli niye anlatsın ne alaka
Ya bazen ayrıntısına kadar her şeyi anlatıyor alakasız şeyleri bile o yüzden. Ama bunu niye söylemediğini anladım artık.

Dışardaki her kadının kocasına asıldığını sanan kisilerdensiniz sanırım. Gayet normal bı konuşma. Kız sicakkanliymis muhabbet etmeye çalışmış sadece...kimse kimseyle konusamayacak da artık pess

E işte böyle evli hanımefendiler yüzünden okulda hiçbir erkek öğretmene merhaba diyemez oldum
Nefes alsam yanlış anlayacaklar diye ödüm patlıyo
Emin olun diyet muhabbetini açmasaydı ben de böyle düşüncelere girmezdim. O ana kadar güzelce konuştuk mesafeden dolayı çok olmasa da. Eşimi tanıdığım için şaşırdım sadece.

Kıskancım evet ama bunu kadınlara değil eşime yansıtırım çünkü mesafesini ayarlaması gereken o. Eşimi tanıyorum daha yeni tanıdığı insanla bu muhabbete girmez. O yüzden yadırgadım bu kadar.

Öff bencede öyle ama maalesef ki bula bula beni buldu zaten her şeyden nem kapıyorum bana denk geldi.
Aman nem mem kapma. Böyle yapa yapa bu çirkin adamların dötlerini kaldırıyorsunuz sonra kendilerini brad pit sanıp karısını aldatmaya kalkıyorlar
Hiç canını sıkmaya değmez. Eğer gerçekten sıkıntılı bir durum olsaydı çok daha farklı bir elektrik alırdın. Kızın hal ve tavrı çok daha farklı olurdu

Emin olun diyet muhabbetini açmasaydı ben de böyle düşüncelere girmezdim. O ana kadar güzelce konuştuk mesafeden dolayı çok olmasa da. Eşimi tanıdığım için şaşırdım sadece.
Bide ben 12 yıldır düzenli düzensiz aralıklarla diyete girdiğimden çocukların havuz kursundan li velilerden okul velilerine,konu komşu dan akrabaya herkes diyet muhabbetimi bilir kilo veremeyen iradesiz kişiler olarak bu konuya çok takılma bu arada da 10 kilo verdim 2 ayda bak sen de öğrendim şimdi

Kız nişanlı. Sizi düğününe davet etmiş. Yanında çalıştığı adamın eşi olduğunuz için size samimi davranmak istemiş. Gayet iyi niyetli. Belki ilk tanışma için gereksiz samimi cümleler kurmuş olabilir ama mesele bundan ibaret. Ne düşüneceğimi şaşırdım, bu neydi böyle gibi tepkilerinize bakarak ortamlara pek girmediğinizi falan düşündüm şahsen.

Yuh diyorum size. Kendimi çok soğuk biri olarak görürüm ama muhabbet normal geldi.
İş yerinde bütün gün olduğu insanlarla insan boş muhabbet yapıyor. Beraber yemeğe çıkıldığında bile yenilen yemek üzerinden bu konu açılmış olabilir çok normal. Ya siz fazla şüphecisiniz ya da eşinize güvenmiyorsunuz. İki türlüsü de anormal. Bunu çözmeniz lazım.

Ben çok şüpheci biriyim ama sizinki gereksiz bı konu.siradan günlük hayatta olabilecek olaylar ve muhabbetler.esiniz arkadaşıyla konusuyomus kilo muhabbetini onunla konuşsa da ne olacak sanki abartmayın.

Böyle bir abartma seviyesi de yok artık. Kız nişanlısıyla yanınızda düğününe davet ediyor siz dönmüş kocam bana söylemedi ama niye diyet konusunu açsın diyorsunuz. Yemin ederim kk olarak yarımız deli yarımız da sinir hastası. Bu kıskançlık seviyesindeyseniz eşiniz sizden çook normal şeyleri bile saklar sizin de adam akıllı kadın arkadaşınız kalmaz. Her evinize giren çıkan için de aa kocama baktı kocamı gördü diyorsunuzdur siz.

bana çok aşırı saçma geldi sorunuz yani eşiniz de böyle her etkinlik sonrası olay çıkmasını istemez bu kadar ince detaylarda boğulmanız çok saçma. gencecik kız evlenme planları yapıyor eşinize neden göz koysun yaa lütfen biraz da 3. göz olarak bakalım. eşiniz size çok tatlı gelebilir ama dısarıdan emin olun o kadar çekici bir yanı yoktur. iş hayatında böyle sohbetler her zaman olur buna takıyorsanız kocanızı eve kitlemelisiniz...

Teşekkür ederim haklısınız
ya benim hiç diyet durumum olmadı yeni tanıştığım insanla da önce bir temkinli olup karşı tarafın konuşmasını beklerim işte hepimiz farklıyız tabi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…