Bu neydi şimdi?

Heh işte beni anlayan biri teşekkür ederim yani iş yerinde kendi aranızda ya da ortamda konuştun tamam ama neden beni ilk defa gördüğün yerde bu konuyu açıyorsun? Çoğunluğa göre açacak başka konu bulamadı o anda dediler heralde öyle oldu. Aklına ilk geleni söyledi.

Ya aslında çok takmadım sadece sormak istedim burda. Eşimle de konuşma normal bir şekilde geçti yazım tarzımdan öyle anlaşıldı galiba ama normal sohbet havasında sordum. Teşekkürler.

Aynen, gereksiz olmuş canım. Bazı insanlar öyle saçmalıyor konuşacak konu bulamayınca. Sen bakışlarında vs farklı bir şey görmediysen hiç takılma.

İlk başta bozulmuş olmanızı normal karşıladım.Kisileri eşinize sormanız da çok yerinde.Kız biraz laubali anlaşılan.Esinizin size söylediği şeylerin doğru olduğuna, dürüstçe cevap verdiğine inanıyorum ben.O sebeple eşinizle konustuktan sonra ortada bir sorun kalmadı

Genç kız bir heves iş bulmuş bir heves gelin olacak.Esinize minnettar ki size iltifat etmiş değer vermiş artı ilgi göstermiş Kalbimizi karartmayin böyle herkes potansiyel yalancı değil.Esine kendine güvenen bir insan olarak bu kadar da değil yani.Biraz yaşa biraz toyluga bağlayın.Kendi o yaslarinizi düşünün.Bence çok saçma düşündükleri iz.Ben hicbirsey yok diyorum

bi de bayıl istersen feriha ya
hiç iş hayatın olmadı mı? bir şirkette çalışmadın mı?
organizasyondaki sohbet de, eşinin yaptığı açıklama da gayet normal, hayatın olağan akışında şeyler
ayrıca eşin neden sana kızdan bahsetsin ki?
işe her yeni gireni sana mı anlatması lazım?
önemsiz gördüm demiş. aynı ben. ben de böyle şeyleri çok önemsiz görürüm mesela birine söylemeye değecek "ilginç" bi bilgi değil bu.
iş bu, eğitim vermesi gerekiyorsa verecek. toplantı yapması gerekiyorsa yapacak. beraber çalışmaları gerekiyorsa çalışacaklar
her şeyi sana raporlaması mı gerekiyor bu adamın ?
ben iş yerimdeki herkesin aşk hayatını biliyorum mesela kimse bana özel olarak anlatmıyor ama minimum 3 kişinin olduğu ortamda bi şekilde anlatıyorlar, konuşuyorlar
ben de orada bulunduğum için öğrenmiş oluyorum
veya benim hayatımdaki başka bir durumu (örneğin tatil, spor vs) hiç alakası olmayan arkadaşım da sırf o an benle aynı ortamda diye duyuyor
bunlar gayet hayatın içinde olağan akışında muhabbetler
eşinin önceden vukuatları var bu yüzden adamı mı güvenmiyorsun yoksa kendine mi güvenin yok, iş yerindeki normal sohbeti bile dert ediyorsun
hangisi?
bakış açın hiç normal değil. valla kısa yaşarsın böyle olmaya devam edersen, kendine zarar.
absürdlük olsa kesinlikle söyleriz emin ol

Kızcağız ne bilsin evli kadınların alacakaranlık kuşağı gibi bir fobileri olduğunu bence böyle değerlendirmeyin Karmada yanlış fikir edindiğimiz günahına girdiğimiz kişiler bize ilişkimizde sıkıntı olarak döner .Bence düşüncelerinizi acil düzenleyin naçizane önerim .Hak etmeyenden şüphelenmek hakka girmektir.

Evet ben de konuyu kapattım kendi kafamda. Teşekkür ederim

Ya burdaki aldatma boşanma konularını okumayacağım artık. Dediğiniz gibi herkes potansiyel yalancı gibi oldu gözümde
Teşekkür ederim evet bir de bu tarafı var kızın günahına girdim belki de sadece samimi olmak istedi bilemiyorum.

Ya eşim de acaip. Bazen bıktıracak kadar ayrıntıları bile anlatıyor bu durumdan hiç bahsetmeyince o yüzden şaşırdım biraz ama kesin işte bir şey derim falan diye anlatmadı.

İşte absürtlük var mı diye sorayım dedim bir dayak yemediğim kaldı ya

Ya Rabbi, abartmak değil üst seviye Allah askina ya neymis bir haftalik kizi soylememis boşuna dert aramayin kendinize eşiniz ipleri elinizde olan kuklaniz da değil

Ya Rabbi, abartmak değil üst seviye Allah askina ya neymis bir haftalik kizi soylememis boşuna dert aramayin kendinize eşiniz ipleri elinizde olan kuklaniz da değil
Yani bazen bıktıracak kadar her şeyi anlatıyor o yüzden söylemeyince şaşırdım. Neyse zaten halloldu konu.

Yani bazen bıktıracak kadar her şeyi anlatıyor o yüzden söylemeyince şaşırdım. Neyse zaten halloldu konu.
Abla böyle kıskançsan ben de sana anlatmazdım sırf yeni gelen elemanın cinsiyeti kız diye. Normal şeyleri bile bahsedilmez hale getirebiliyor kıskanç eş veya sevgili geçmişimde çok çektim allah kurtarsın diyim ne diyim

Ya artık dikkat edicem kendime de zarar. Zihnim çok yoruyor beni bazen sus diye bağırasım geliyor

Anladım canım yani gerilecek bir şey yok herkes aynı düşünmüyor bazımız daha sert yorum yapıyor ,bi çoğumuz da normal yorumluyor böyle şeylere takılma sen buradaki yorumlara bile takılıyorsun basit şeyler bunlar :)

Daha önce aldatılmana üzüldüm ama o geçmişte kaldı yani herkes aynı değildir. Güvensizlik olur bu eşine karşı her şeyde böyle şüpheci davranırsan aşırı sıkılır erkekler hiç strese sıkıntıya gelemiyor hele ki şüpheci tavrın olursa güvenmiyorsun diye söylenmeye başlar ki bu durumda baya haklı olur. Yani konular sohbetler cıvıklaşmadıkca sorun yok mesela benim eski iş arkadaşlarım var erkek , eşimle görüşüyorlar çok iyi arkadaş oldular felan biz eskiden hep birlikte biyerde çalışıyorduk mesela benim işim düşünce yada arkadaşımın işi düşünce bile telefon mesajlaşma oluyordu ama ben asla bişey saklamıyorum eşimden oda saklamaz bişey sorulduğunda net cevaplar ve dürüst davranılması çok önemli. Zaten o insanı az çok tanıyorsun yani zaman geçirdikçe mesela eşin demiş ya kızın çenesi düşük tabiri caizse lak lak sever demiş pek önemseme yani sakin ol herkes aynı değil

Kız nişanlısı ile gelmiş. Ne olmuş yanı eşinizle kilo konusunda konuştuysa. Ben herkesten çok is yerindeki arkadaşlarımı görüyorum laf lafı açmış konuşulmuş. Kızın art niyeti olsa sizinle bu konuyu konuşmaz bile. Özgüveniniz olsun az kendinize. Hasetlik yapmaya hiç lüzum yok. Dünya da bir tek sizin kocanız da yok. Kızın gözü olsa yanında nişanlısı olmaz dugunune davet etmez.

Yok zaten önemsemiyorum artık saldım gitti bu konuyu açmam bir yandan iyi oldu demekki ben aşırı şüpheciymişim bunu anladım. Ben benim gibi olan da çok vardır diyordum ama öyle değilmiş. Neyse :) teşekkür ederim

Hasette olduk tamam teşekkürler yorumunuz için.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…