Bu neydi şimdi?

Amaaaan kız kim ne yapsın yaşı büyük göbekli kocaları. Kızın nişanlısı da varmış zaten. Muhtemelen çevre yapmaya çalışan o yüzden gerekli gereksiz konuşan bir Kız
Öff bencede öyle ama maalesef ki bula bula beni buldu zaten her şeyden nem kapıyorum bana denk geldi.

niye soylesin? sizin esiniz eve gelip is yerimdeki gerekli gereksiz bütün ayrintilari anlatiyor mu size?
alt tarafi yeni birini yanina vermisler. bir olay olur anlatir, sinir olur anlatir ama böyle basit bir seyi neden anlatsin ki?
Benim eşim yanındaki çok yakın çalıştığı insanları anlatır ya, bu kadar ayrıntılı değil tabiki de bence paylaşım yapmak için önemli konu konuyu açıyor işte sohbet ediyoruz. Sorgulamak gibi ya da bugün ne yaptın rapor ver gibi değil gün sonunda kahve çay içerken öyle goygoy yapmalık

Boyle boyle bunaltiyorsunuz iste adamlari. Velev ki diyet muhabbeti yapti (mesela kadin tatli ikram etmisti bu da almayayim diyetteyim dedi), ne olacak bundan?
Ya kızı tanısam zaten gayet normal. Eşimin iş yerinden görüştüğüm kızlar var. Bu kızı hiç tanımıyorum adını bile duymamışım vedalaşıp gidiyor sonra hop dönüp böyle bir muhabbet falan garip geldi ne bileyim.

Gereksiz bir muhabbet geldi bana. Güzel güzel arada bir konuşmuşuz vedalaşmışız. Pat dönüp oturup böyle bir muhabbet bana absürt geldi.

Evet cinsim malesef şüpheci bir insanım bu da benim yapım.

Bence abartıyorsunuz. Bu şekilde şüphe duyarak hayat çekilmez hale gelir.
Engel olamıyorum malesef. Bu konuyu da dünden beri ara ara düşündüm zaten emin olup konuyu açmadım danışmak istedim sadece banada abartıyorum gibi geldi ama yapım böyle.

Teşekkür ederim. Ben de emin değildim aslında sadece sormak istedim. Normal mi yoksa şüphelenmem gereken bir şey var mı diye ama burda bazı yorumlar böyle malesef.

yani goygoyuna degecek bir konu olur anlatilir, bir hikaye bir olay olmuştur anlatilir ama yanina verilen kisiyi soylemedi diye suphelenmek bence baska bir boyut.
belki de adamin umru bile olmamistir alt tarafi isi ogrenmeye yanina verilmis birisi.
Gereksiz bir muhabbet geldi bana. Güzel güzel arada bir konuşmuşuz vedalaşmışız. Pat dönüp oturup böyle bir muhabbet bana absürt geldi.

Evet cinsim malesef şüpheci bir insanım bu da benim yapım
kadin sizi düğününe çağırmak istemis, nazikce yaniniza gelip kendini tanitmis. hic de gereksiz bir tarafi yok. gereksiz olan tek sey sizin kiskancliginiz
niye bu kadar suphecisiniz? esiniz karaktersiz mi? bir seyini mi yakaladınız gecmisten? kendin demissin kocam sisman , kilo vermez, şöyle böyle.
oyle cazibe merkezi bir adam degil yani. on kadinin yanindan gecse (mercedesten falan inmediyse) bir kadin bakmaz sisman adama. belki adamdan on kat guzelsiniz ama böyle kiskana kiskana biyerini arsa cikartmissiniz. adam kendini cazibe merkezi saniyordur sizin yüzünüzden

Başak burcuyum ben de son senelerde başladı bu kadar. Bazen çok abartıyorum kızımla ilgili falan da. Duyduklarım okuduklarım tetikliyor büyük ihtimal.

Bence şüphelenilecek hiç bir durum yok.
Malesef biz kadınlar yaşadığımız şeylerden dolayı çok şüpheci olduk. Hep birlikte tertemiz deliriyoruz resmen

Demek ki yeteri kadar denk gelmemişsiniz. Kimseye de yukarıdan baktığım yok. Çoğumuz ortalama hayatlar yaşıyoruz kimse NASA'da astronot değil. Yeteri kadar yorumuma denk gelseydiniz zaten anlardınız, gerçi anlamak zorunda da değilsiniz neyse.
Çalışma konusunu da 2 açıdan dedim:
1) Çalışma ortamında bu mod boş geyikler olur çünkü bir noktada zaman geçmez.
2) Normal bir açıdan bakıldığında çok çok minik bir konu, konu sahibinin de fazlaca zamanı olmuş ki bu kadar detaylı düşünüp gereksiz yere bu durumu yaşamış. (Ortada bence bir şey yok, kız zaten nişanlı da)

Yok bir şey yaşamadım eşimle ilgili ama bilmiyorum son senelerde böyle arttı bu durum. Duyduklarım burda okuduklarım falan da tetikliyor büyük ihtimalle.

Engel olamıyorum malesef. Bu konuyu da dünden beri ara ara düşündüm zaten emin olup konuyu açmadım danışmak istedim sadece banada abartıyorum gibi geldi ama yapım böyle.
Anladım. Hayat sizin hayatınız. Bunu düzeltmek için kendinize telkinlerde bulunmaya çalışın en azından ya da ne bileyim profesyonel destek alabilirsiniz. Bir süre sonra karşı taraf için sorun olabiliyor bu tür şeyler. Huzurunuzu kaçırır.

Bence şüphelenilecek hiç bir durum yok.
Malesef biz kadınlar yaşadığımız şeylerden dolayı çok şüpheci olduk. Hep birlikte tertemiz deliriyoruz resmen
Teşekkürler Gerçekten öyle şeyler duydum ki son senelerde asla yapmaz dediğim insanlar neler yaptı belki ben de bu yüzden bu kadar şüpheleniyorum her şeyden.

Buralardaki aldatma konuları belli ki sizi çok etkilemiş..

Sizin mesele buradaki bazı konuların tırnak ucu olamaz abartmayın.

Teşekkür ederim. Kendime bu konuda bir yol belirleyeceğim. Dizginledim sanıyordum ama bu konuyla yapamadığımı anladım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…