BU EVLİ ADAM GİTMİYOR?

Burda sevgıyı askı yapısan bı hastalık gıbı gorenler cok hısslerıme yenılırsem ne demek yenılme arkadasım boyle dusunırsen zaten yenılırsın. Hattını kır at yenı al sosyal medyayı kapat yada karına aılene soylerım dıye tehtıt et bak nasıl gıdıyor

Saka gibisiniz vallahi sizin adamin gozlerini gordukce yenik duseceginize oyasiniz gelmeliydi.Bu cumleden sonra kendinizi kandirmayin basbaya adama meyillisiniz.Etrafta bekar kalmamisti cunku,ne varsa su evli barkli kasi gozu oynayan karaktersizlerde var.Yapmayin hayatinizi zehir etmeyin ,dokuz senelik karisini,cocuklarini harcamis adam sizi hayli harcar.

Ben daha evli olupta karısını seven erkek görmedim bunlar erkeklerin kadınları kullanmak amacıyla söylenen yalanlar. Karısını sevmeyen erkek yoktur az da olsa çokta olsa sever sadece nefsine hakim olamayan erkek vardır! Uzaklaşın sonucunda metres damgasını yiyecek evli adamı ayartan siz olursunuz adamın da elinin kiri olur kullanıldığınızla kalırsınız.

Bırak Allah aşkına dünyada erkek mi kalmadı. Benim de başıma geldi benzer bir şey. Aylarca görüştük hiç anlamadım ben de. Sadece hep kalabalık olmayan mekanlara gitmek istemesinden iskillenmistim. Ayrıldigimda bile bilmiyordum, ayrılma sebebim tamamen beni kıskançlıktan bunaltmasi, çok baskı kurması, beni saplantı haline getirmeye başlaması gibi kişisel sebeplerdi.

Bir gün buluşup konuşmak istedi ve itiraf etti nişanlıymis. Hiç üzülmedim, onemsemedim de. Beklemediği bir tavirdi sanırım o gece bana daha çok aşık olduğunu söylemişti hatta. Ben görüşmeyi kestim; düğün günü, balayı, sonrası her an beni aramaya devam etti. Mesajlar vs..

Aradan yıllar geçti şu an 5 yaşında iki çocuğu var ve hala bana ulaşmaya çalışıyor. Yeni taşıdığım semti bile faturalardan adresi öğrenmiş tesadüfmus gibi karşıma çıkıyor. Bunlar olurken yapılmış 2 çocuk detayını atlamayalim lütfen

Bu tip erkekler ne serden geçerler ne yardan. Hem ayranları dökülmesin hem tatsız şeyler yaşanmasın. Öyle bir dünya yok. Yılların klişesidir "kağıt üzerinde evli olmak" bugün karısınin kulağına gitsin ilk inkar edeceği şey sen olacaksın. Şimdi aşk-i memnu tadında heyecanlı geliyorsun, finaldeki Bihter olmak istemiyorsan kaç kurtar kendini.

Pardon da niye kendini kisitlayacak sosyal medyasini yelefonunu degistirecek?!bi adam icin?
Hayir konu sahibi hicbir seyini degistirme.buradaki hanimlarin cogu kendi kocasi elden gidecek refleksinde.ya kapolirsa baskasina refleksinde.
Isini,telini,sosyal mefyani hicbir seyini bir aptal icin asla degistirme.asik oluyosa kendi sorunu.sen kendine yenilme.seni cok istiyorsa bosansin gelsin bunu soulesin.asla evli bir adamin metresi olma.

Hanım efendi bugün karısını aldatan yarı yolda bırakan. Yarın sizi de brakar adam iradesiz. Evliyken baskasıyla beraber olunurmu? Yazıklar olsun onun karakterine erkekigine evlatlarına hangi yuzle bakıyor. Hem bosansa bile siz bunu kabul edermisiniz. Bir yuvayı yık sonra mutlu ol. Yok ya. Hem zaten bosanmaz madem aksam 7 den sonra yazmıyomus karısı gormesin diye kaybetmekten korkuyo karısını eşini 9 yıldır aynı yastıga bas koydugu. 2 evladı olan eşini ben size şaşıyorum. Siz o kadının yerinde olsaydınız size boyle bişey yapılsa 2 evlatla kocasız kalsanız nasıl olur? Bence acilen ondan uzaklas nr degistir onı hiçç gormee hesaplarınıda dondur. Eger Allah rızası için bunu yaparsanız Allahta sizi tahmin bile edemeyeceginiz şekild emutlu eder karsına oyle birini cıkartır ki.. Bence vazgecin yuva yıkan olmayın

Konu zaten adama yenilmeye meyilli. Gözlerine bakarsam yenilirim falan.. Bu ne ya? Buradaki ÖZGÜVENLİ kadınlar kocasını düşündüğü için değil, o adamın eşini düşündüğü için böyle konuşuyorlar. Hattını değiştir, sosyal medyanın kapat yenilmezsin demek istiyorlar. Gerçekten konu sahibine hattını kır ya da sosyal medyanın kapat sana ulaşamasın diyen yorum sahiplerinin kendi kocalarını düşündüklerini mi sanıyorsunuz? Komik valla

Boşansın öyle gelsin.. boşanacağımla olmaz. Kesin bitirmek istiyorsanız eşine söyleyeceğim boşanma aşamasındaysanız zaten dert etmez de.. gör bak nasıl kesiyor.

Niye mi kısıtlayacak ? Gözlerine bir bakarsa kendini yine adamın kollarında bulacağı için olmasın sakın? Ayrıca kimse kocası elden gidecek refleksiyle değil ahlak etiğinden ötürü yapıyor Bu yorumları sende onu savunup gocunduğuna göre bir empati yapmış olabilirsin Kimsenin kocası Takıldığı 3 günlük 5 günlük ya da 10 yıllık insan için boşamaz karısını boşanma olunca ayağına yapışır yalvarır yakarır barışmak için ikinci kadın olmak kişinin ruhunda karakterinde varsa tabi bunu biz bilemeyiz

Evli olduğunu bildiğiniz adama karşı daha hala niye “gözlerine bakarsam dayanamam” dramı kasıyorsunuz ki? Ne gerek var? Açıkçası yazdıklarınızı okuyunca ben bu adama karşı sizin güçlü duracağınıza pek inanamadım. Umarım yanılırım ama bir müddet sonra yelkenleri suya indirecek gibi bir haliniz var.

Dizilerden dilimize yerleşmiş salak bi cümle “ Gözlerine bakarsam dayanmam” Adam yalancının pisliğin teki,mesai saatleri içinde takılacağı bi kadın arıyor sizde sanki ortada çok büyük aşk varmış gibi dram yaratıyorsunuz. Pehhh

Cok cirkin adam ya hu yapmayin ya Türk erkeklerine laf edilmis bi de baslkkta.pek cogu bu adamdan iyi be
Neyi yapmayalım? Dünyayı felakete mi sürüklüyoruz beğendiysek? Aynı adamları mı beğenelim diyorsunuz, ne diyorsunuz ben var anlamamak. Türk erkeklerine laf edenlerden de ben sorumlu değilim, bana ne.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…