BU EVLİ ADAM GİTMİYOR?

Şifresini unuttu yeni üyelik mı alıyor acaba
evet ya nerden bildin. Maşallahın var 1000 tane daha alıyorum. Ben burda boş yere özür dileme konusu açtım dimi zaten tekrar açsam yönetici beni burda tutarmı sandım. Ben burdaki kadınlara ve yöneticiye söz verdim neden açım tekrardan. Şaka gibisiniz sürekli söylüyorsunuz cidden.

hayır burdayım okudum yorumları ben dimdik durdum. Yuva yıkan da olmadım 2. kadında çok şükür kurtuldum.
Bizim söylemlerimizle bence bunu yapma doğru ve ahlaklı şeylerin kararını da sen ver çünkü inandırıcılığını kaybediyorsun. Ornek: konu da ki onaylanma isteğin ve şuan ki yorumun.
Hakkında hayırlısı olsun elos

" Tabiki inanmadım " ayrılsa olacak mı yani ?

" Güzel mi o kadın " Bunu neden merak ediyorsunuz ?

Ve diyorum ki neden bu omurgasız için üst üste konu açıyorsunuz , Tamam işte engelleyeceginizi söylediniz yapmışsınız .

Devamında mücadelesini v.s niye yazıyorsunuz.

Hepsi bu sözde son çırpınışları yapıyor zaten. Çünkü ulaşılmaz oldunuz.

Madem önemsiz konu açmayın.

Belli ki bu konu hem bu forum için hem hayatındaki güncelliğini yitirmiş, yorumlara kapatıp, yepyeni, gençlik, sağlık, aşk kokan yeni konularla görürüz sizi inşallah E Eloselos9393
Kararınızı verdiyseniz ve bu kararınız dimdik durmaktan yanaysa tebrikler ve yolunuz açık olsun

Bizim burda böyle evli adamla birliktelik yaşayıp adamın eşinden ayrılmasına sebep olmuştu,birtanede çocuk vardı ortada.Evlenmişlerdi hemende hamile kalmıştı kadın, doğumdan 10, 15 gün sonra ayrıldılar, çok mutlu oldum açıkçası,eski eşte mutlu olmuştur.Eden bir şekilde buluyor valla beter olsunlar.Adamlara bişey olmuyor bu kadınlar bu adamları neden mutlu etmeye çalışıyor nimetten sayıyor yaa..

Neyi yapmayalım? Dünyayı felakete mi sürüklüyoruz beğendiysek? Aynı adamları mı beğenelim diyorsunuz, ne diyorsunuz ben var anlamamak. Türk erkeklerine laf edenlerden de ben sorumlu değilim, bana ne.
Dunyaui felakete suruklediniz mi demisimbu ne sinir hanimlar

Soylediklerimin arkasindayim anlamamakta israr ediyorsunuz.bir kadin bir adam ona asik diye yerini yurdunu duzenini degistirmek zorunda degil.gercekten asiksa bosansin gelsin.degilse zaten gorusmesin bu kadar basit.
Hicbir zaman evli bir adamla beraber olmadim ve hicbir zaman olmayacagim bu kadar buyuk konusuyorum bu konuda.iradeliyim.hep her konuda iradeli oldum ben.
Evli bir adam olgi duydu aman esi kiskanmasin djye hayatimda milim degisiklik yapmam.o adamin karaktersizligi,o adamla evlenen esin yanlis secimi.beni baglamaz.

Konu sahibi son gelişmeler neler? Umarım duygularınız mantığınıza yenilmemiştir.Adam sizi sevmiyor, gönül eğlendirmek istiyor.Gerçekten sevse sizi boşanırdı.Adam hem ayranım dökülmesin hem de ...... istiyor.Kötü bir macera arıyor sizi de sonu mutsuzlukla bitecek bir maceraya sürüklüyor.

çok büyük bir hata yaparsın. “gözlerine bakarsam yenilirim.” gereksiz dramatik bir cümle. yalan söylüyor olma ihtimali %99. gerçekten eşiyle boşanma aşamasındaysa da yani %1 ihtimal ne acelen var bekle. sonra kendinden nefret edersin. iki oğlunu ve karısını kandıran bir adamı mı kendine layık göreceksin?

Ay aklıma geldi sen yazınca 17 mi 18 yaşında mi ne hatırlamıyorum köye giderken muavinden hoşlanmıştım tanıştık sevgili olduk derken toplasın iki defa anca görüştük 2 3 ay geçti tabi benim anlama şansım sıfır adam sürekli uzun yolculukta bi sabah işe giderken telefonum çaldı bi kadın nasıl bağırıyor kufurler ediyor anlamadım ne olduğunu sınırını attı sakinleşti anlattı beynimden ağsa kaynar sular döküldü heryerden sildim engelledim araştırdığımda 4 4 tane hesabı olduğunu ogrendim sonra bi arkadaşından yazmaya başladı adliye resimleri felan attı inanmadım tamam çocuğum ama salak değilim aradan bi ay geçmedi karşılık göremedi ya sahte hesaptan mesaj attı karım ikizlere hamile çeyrek yolla diye öylece kapandı gitti derken bi sene bike geçmeden aradı boşanmış ayağına kadar getirttim onu yanına gittim güzel güzel konuşurken olumlu konuştuğmu sanıyordu biraz isim var gelicem hemen dedim gidiş o gidiş kaçtım mal gibi bekledi anca bidada ne gördüm ne duydum o sanıyorduk boşandım doncek sanıyordu Herald e ama asla öyle bi hata yapmazdım sevmiş olsam dahi yapmazdım bi insan karısına ne yaparsa bana da onu yapardı benimde sonun anca boşanmak olurdu bile bile lades yapmak tir bu bana göre kimse yaşattığını yasamadan ölmez Bence en doğru kararı veriyorsun bir başkasına yapan sanada yapar kesinlikle...

Bende benzer bir durumda insan gibi uyarıp, uzak kal aksi halde eşinle konuşacağım demiştim. Benim eşimde gururun zerresi yok ara telefonunu ben vereyim benide kurtarırsın belki bir ihtimal demişti. Şok olmuştum 10 yıllık karısı için bunları konuştuğuna, en son savcılığa gittim öyle hallettim.

Hahahah bebek ziyaretine gitseydiniz de görseydi gününü

Ay o manyak karısıyla uğraşamazdim ben konuşmadım halde sürekli taciz etti beni hayatta en nefret ettim insan tipi kocasına toz kondurtmayip karşı tarafı suçlayan insanlar neden bu kadar acizler anlatamam üstüne evliligi kurtarmak icin yapilan cocuklar sonra kaybolan hayatları üzücü yazık ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…