BU EVLİ ADAM GİTMİYOR?

O adam ayrılmaz, sizi kandırmaya çalışıyor.Call Blacklist indirip engelleyin numarasını meşgul çağrıları da kullanılmayan numaraya yönlendirin numaranızı değiştirdiğinizi sansın.

Ayrilacagim diye yalan söylüyor ki zaten evli oldugunuda soylemedi size siz öğrendiniz aslinda. Aramaya devam edersen karina ulasirim deyin bakin birdaha sizi rahatsiz ediyor mu. Edemez cunku bosanmayacak zaten
Test edin gorun

Benim kp böyle kvyi aldatmış. Şimdi de evlendiği 2.karısını aldatıyor. Onu aldatan sizi de aldatır. Bu rasyonel baktığımızda çıkan sonuç.
Şimdi de vicdanen bakacağız. 2 çocuk var, masum bir kadın var ortada. Hakkaten ah almayın. Yuva yıkanın yuvası olmaz.

ya mecbur görmek zorundayım ürün satıyor isterse uğrar yanıma o yüzden mecbur dedim.
Reis yalan yok ben seni pek samimi görmüyorum konuyu actigin ki yazılarla sordugun soru falan bana mantıksız geliyor.
Madem herife git diyecektin
Ne diye konu açarken karısı güzel mi çirkin mi olayı geçiyor
Ya da omurgasız biri değilsen
Ne diye gözlerini görürsem dayanamam moduna giriyorsun.
Ha ben adamdan uzak dur dedim bi başkası da uzak dur der sende burda he he der geçer istediğini yaşarsın o sorun değil önemli olan kendine hangi sıfatı yakistirdigin?

Bu kaçıncı konunuz bu adamla ilgili tamam evliymiş işte bırakın artık yaa silin atın bahanelerin arkasına sığınmayın ulaşılmak istemezseniz kimse ulaşamaz size kendinizi kandırmayın. Mesaj da engelleniyor artık aramalar da daha da ileri giderse numara değiştirirsiniz bu kadar basit ya ne demek o kadın hakediyor bunu siz aile içi durumun ne biliyorsunuz 2 çocuğu da leylekler getirdi zaten dimi ya adam boşanacak olsa daha önce boşanırdı siz bu adama dönersiniz ben söyleyeyim şimdiden ürün satıyorsa da başkasının yanındaymış sizin orada olmanıza gerek yok demek ki başka çalışanlarda var. O gelince birşey uydurun çıkın oradan ama siz zaten istemiyorsunuz ki uzaklaşmak

Karısını, iki çocuğunu ve sizi aldatan bir adama güvenip onunla bir başlangıç yapabilir misiniz? Siz bunu düşünün öncelikle.

Hiç vicdanlı samimi gelmiyorsunuz bana. Adam zaten karaktersiz ve ş...z bu su götürmez bir gerçek. Yalnız sen de az değilsin hani.

Niyeyse burada günah çıkartıp kaldığın yerden devam edeceksin gibi geliyor. Çünkü sözünün eri insan bir şeye yok dedi mi arkasında durur. Sen ne diyorsun, peki kadın güzel mi çirkin mi? Sana ne ya sana ne! ne yapacaksın çirkinse adama mı üzüleceksin?
Güzelse kendine mi?

Neden çıkıyorsun dışarı kardeşim otur yerinde dimdik karşısında dursana! Amacın ne yani senin, istemem yan cebime koy mu? Bırak bu işleri git kendini tokatla birşey yap kendine gel. Karakteri sağlam olan ciğeri de yüreği de sağlam olandır. Yok gözlerine bakarsam dayanamammış pes ya diyecek lafım kalmadı artık insan olan anlamıştır zaten dediklerimi.

Hic saf degilsiniz. Gecenki konudaki yorumlarinizi hatirliyorum.
Daha yeni tanistiginiz adam evli ciktigi icin ayrilmistiniz ve bana neden aferin demiyorsunuz demistiniz.
Yine mi pohpohlanmak istiyorsunuz?
Farkli niklerle farkli hikayeler yazan siz degilmiydiniz?
Bir konunuzda evlisiniz, digerlerinde sevgilileriniz var.
Hangi konunuz gercek?
Evlimisiniz, bekarmisiniz belli degil.
Adamla zaten sevgili olmak gibi niyetinizin oldugunu ben taaa burdan hiss ediyorum.
Yok gozlerine bakarim da, gonlum kayar da falan filan, intermilan.
Yahu daha gecen burda konu actiniz, bir suru kadin ayril dedi, ne diye yeniden ayni konuyu aciyorsunuz ki.

Troll musunuz nesiniz ya.

Gönül ferman dinlemiyor maalesef. Hatta insana zor olan daha çekici gelir.
Ya herkes beni eksilemişte. Ben doğruyu söyledim. Adama evli olduğu halde yanaşsa o zaman konu sahibini elestirirdik. Zaten doğru olanı yapıp uzaklaşmış ama kalbi kırık olduğu ve biraz da imkansız olduğu icin cekici gelmiş. Kalkıpta adamla iliskini devam ettir demisim gibi cevaplar vermeyin

Evlı bırı aldattıgı an o evlılık bıter
Yenı bırı gırdı mı adam o heyacanı tattı mı artık devamı gelır bu konu kesın
O adam sen olmazsan baskasını bulucak ama esınıde bırakmıycak
Anca kadın yakalar dık durur bu serefsızı bosamazsa
Sen olma sebebı
Bu tıpler korkaktır bıdaha ararsan esıne soylerım de bakalım g.t korkusundan arıyomu senı

Karisini deli gibi sevip disatda heyecan olsin diye aldatan erkek dolu bilgine!!

Deli gibi mi :) nasıl bir sevgiymiş o evlerinden taşmış herhalde bunu şaka olsun diye yazdınız aldatılıp kocam beni seviyor diye kabullenecek değilsiniz değil mi ? şaka olsun lütfen

Allah güç versin size. Ama bu zaafınızi o da hissediyor ve naz olarak anlıyor muhtemelen. Telefonun numaranızı değiştirin. İşi bile bırakın derim ben. Değer mi ekmek param vs diye düşünmezdim ben. Değer tabi ki. Belki zaafiniza yenilirseniz kaç hayat mahvolacak. Karısını aldatan sizi de aldatır. Sizin hayatınız mahvolur. Karisının hayatı mahvolur. Çocuklarınki de mahvolur. Kendinin de gün göreceğini sanmıyorum. Üstelik bu çirkin şeye alet olan tarafların ahireti de ne durumda olur varın siz hesap edin. Muhasebesini yapın. Ben sizin iyi niyetinize inanmak istiyorum. Ama ciddi irade göstermenizi de umarım.

Kendinizi kontrol edebiliyor olmanız çok güzel, madem araları kötüymüş ayrılacaklarmış ya ayrılsınlar o zaman sonra gelsin size...

Dursunuzu bozmayın cocuklarinin annesine yapan sizede aynisini yapacaktır baska sulara yelken acın ve mumkunse esine bu durumu iletin ki dünyanın kac bucak olduğunu görsün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…