BU EVLİ ADAM GİTMİYOR?

ben kınanacak bir şey yapmadım. Kimseye umut vermiyorum sadece içimdeki hissi dedim. Ben kimsenin 2. kadını olmadım olmam da. Kimse yede yenik düşmem. Herkes yerinde yurdun da mutlu olsun

Bekar erkek mi kalmadı halen ben anlamıyorum ki..
Aynen bende bunu anlamiyorum. Hayır birde karısını merak ediyorum güzel mi acaba demiş ? Manken gibi olsa ne fark edecek acaba merak ettim ? Kendisinin çok mu ayrıcalıklı olduğunu düşünüyor yani evdekinden daha güzelim demek ki benimle olmak istiyor falan düşünceleri var belli.

Sen şu @uyuyanprenses , @senyoksunneden , @gizemliyollar , @haninerdeeskiler , @nedensizgidisler bu üyelikleri alan artık kazenin bile biktim dediği kişi değil misin ?

Defalarca actn adam evli diye. Birde şey demistin geçen konunda " 2 hesap var diye topa tutacağınıza iyi yapmışşsın kardesim her kadın bunu yapmaz aman ben 2. kadın olurum derler deyin ,insaf ya."

Hahahaha ne istiyorsun gerkcrten merak ediyorum helal kardeşim dememizi mi ?
Abi site ruh hastası dolu 😂😂
Ya @Mune sitede sürekli aynı konulari açmak yasak değil mi ? Sürekli aynı şeyleri yazan, aynı konuları açan bir kac kişi var. Bence hepsi engellenmeli.

Yetiş Ya K Kazen

ben kınanacak bir şey yapmadım. Kimseye umut vermiyorum sadece içimdeki hissi dedim. Ben kimsenin 2. kadını olmadım olmam da. Kimse yede yenik düşmem. Herkes yerinde yurdun da mutlu olsun
Belli gözlerine bakarsam yenilirim, karisini cok merak ediyorum guzel mi v.s demenden buraya 50 tane konu açmandan 50 tane üyelik almandan ???

Konuyu açmışsınız cevapta vermiyorsunuz ama yazayım yinede .siz kararlı durursanız zaten vazgeçecek. Karina soylicem diye net olmak cok mu zor ? Zaten o zaman vazgeçecek sizden .adamın derdi siz değilsiniz ki yasak olanın getirdiği cazibe sadece . Ama sizde de az bir meyil sezdim kendinize hakim olun .aynada yüzünüze bakamayacaginiz birşey yapmayın

Ve bugun de aradı dediğim tek şey ne yapar ne eder karını bulurum dedim. Onun üstüne özür dilerim dedi. Bende bundan sonra ne iş için ne başka bir şey için çıkma yoluma dedim

Güzel mi derken? Çirkin olsa ne olmasa ne?
2 adet yavruyu yaparken gormemis mi karısını?
sen ilk degilsindir zaten bu sevgili olayında.
Ben duruşu sağlam göremedim.
düşün bunu birine yapan sen olunca karakteri mi degisecek.
boşanıp yapsa kimse laf demezdi ama evliyken aldatma olduğu için 1 i yapan 2 yi de yapar.

Eee o zaman . Net , dik ahlâklı durmak çok mu zor ?siz net olun gerisi bos . Gozlerine bakarsam yenilirim ne demek elin kocasının gözünde gözünüzün ne isi var dimi . Içinizdeki meyili adama belli etmeyin mantıklı olun . Onemsemediginiz 2.karisi olmam dediginiz adam içinde konu açıp durmayın bence

Ve bugun de aradı dediğim tek şey ne yapar ne eder karını bulurum dedim. Onun üstüne özür dilerim dedi. Bende bundan sonra ne iş için ne başka bir şey için çıkma yoluma dedim
E hani iş için illa birbirinizi görmek zorunda kalacaktın?
Bak hele elos vala takılma o herife ha karısı o çok begendigin adamın o çok begendigin gözlerini oyar ha

Demekki bakın sizin icin karısını boşayacak değilmiş korkmuş özür dilemiş çünkü karısından vazgeçmez . Kendinizi üzmeyin boş yere karaktersiz bir adam bu . Gezin tozun bol bol kitap okuyun .

Kesinlikle kararınızdan vazgecmeyin asla ama asla birinin yuvasını yıkan kadın da olmayın. :KK12:

X