Bu cimri adamlar hep bana mi denk geliyor?!?!

Ya bi bana mı komik geldi adam türlü türlü şeytandan daha net
Direk söylüyor sen ye diye
Hele defter olayı tam olay
Cimri erkek hiç çekilmez ya, kaç kaç arkana bakma

kırtasiye konusunda adam yanlış bişey yapmamış. üst üste geldiği için size garip gelmiş.

diğer konularda ise haklı olabilirsin. ilk buluşma da self servis bi yere gitmek bana uygun gelmedi açıkçası. daha rahat bi yere gitmek gerekir. ayrıca yemeği beraber yemek zorunda değilsiniz. aç olan yer, tok olan yemez.

ha adam cimri o ayrı mesela ama.

Ay 2. buluşmayi hiç yapmasan da olurmuş direk bırak diger konunu da hatirliyorum bildigin cimri aman evlerden ırak

okurken gülümsettin beni sabah sabah:)....erkekler artık kızlara güvenmediklerinden, boşa harcama yapmak istemiyorlar sanırım....yada birçok kızla çıktıkları için aynı anda, masraf fazla olmasın diye olabilirç.

Sırf bu konunuza yazıyım diye girdim.
Siz şu yol parası ve ısmarladığı yemekmiydi neydi onun parasını mesajla geri isteyen bir adam ile ilgili konu açan üyemisiniz??. Ay yazamadım bile
Cevabınız evetse yuhh diyeceğim
Ama gerçekten pes dedim bu konunuza... ne kadar sabırlısınız.
Cimri masum kalır bu tip insanların yanında. Buna yedirsen hayır demez..kesin yiyicidirde
Ayol bir çay parası yoksa sokağa çıkmasın. Koca adam çalışan insan utanmıyor da tüüüüü

Bütün kk lilar da cimri herifleri çekiyor ,cimri mıknatısı misiniz ey hatunlar

Defteri aldı götürdü kasaya diyince ,ben de senin gibi hediye edeceğini sanmıştım :)

Adam parasını seviyor ,aşırı derecede cimri gözüktü gözüme .

özgüveninizi yitirmeyin, herkesin karsisina cikiyor.
bi arkadasim anlatmisti..ilk buluşmada adam acmis menüyü. `ooo cay 7 liraymış burada, hadi kalkalım` deyip kizi kaldirmis masadan, ucuz bir yere gidelim demis, kiz da kapıdan cikinca -kusura bakmayın ben eve gidecem, görüşmekten vazgeçtim-demis... hakli kiz yani..

Adam cimri net.
2. buluşmayı gerçekleştirmemeliydiniz cimriler size uymuyorsa...

Kırtasiye konusunda yanlış bir şey yapmamış.
Jest olsun diye hediye edebilirdi o ayrı ama almaması cimrilik göstergesi değil.

İlk çayları kim alıyor ?

2 saat önünde aynı çayla oturması gerçekten komedi

Self servis cefede buluşmasının sebebi de garsonun gelip bi isteğiniz var mı dıye sormaması, darlayan yok tabi birşey iç diye

Evlilikte savurganlikta iyi degil ama bu ucmus yaw:) bi durumden batmaz.. ben her iste oldugu gibi yemek yemeyide hizli severim.. bir kac saat yemek yerken oyalananlarada gicik olurum.. ki cay yani: ( bazen cayi hizli
Iceyim diye soguk su koyarim kahveye soguk sut koyarim:) o derece uyuzlanmayi vakit kaybi gorurum:)) bence sal gitsin sunu be

Gülmekten yıkıldım
Ne kadar güzel yorum

Ay kimse kusura bakmasın , yanımdaki erkek bana hesap ödetirse gözümde sıfırdır. Ha şu var Alman usülü yapılır o da kadın talep ederse. Aksi taktirdi bir erkeğin yanındaki kadının yediğini içtiğini ödeyecek parası yoksa bir zahmet buluşmasın

Kırtasiye meselesinda bi ilginçlik göremedim. Ama cay konusunda haklisiniz. Hadi kendi çayını 4 saatte icsin bana ne. Ama siz asagi cay almaya giderken kendisi oturup beklemesi cok sinir bozucu. Nezaket diye birsey var.
Hakikaten bi üyenin yazdığı gibi, termosla cay alip bi parka bahceye gidin bakalim yine 4 saatte mi içecek çayı.
Bu arada gönlü genis olmanin bu kadar onemli birsey oldugunu bilmezdim. Eşimle ogrendim, ömür uzatan bir huymuş gercekten. Buluştuğumuzda beni tika basa yedirmesini kenara koyuyorum, tatlilardan paket yaptirip anne babama bile gönderirdi

Bu ne saçma düşünce biçimi,yanınızdaki erkek hesap ödemek zorunda mı? Asıl sizin cebinizde para yoksa dışarı çıkmayın.
Eşitlik eşitlik diye yırtınıyoruz,sizin gibiler yüzünden kadınlar para yiyici damgası yiyor.

Bana görede sizin düşünceniz saçma bu kadar basit. Ama ben kimsenin yazdığını alıntılayıp polemik yapmam , bu da onun düşüncesi derim saygı duyarım. Not: her Zaman cebimde param olur hanfendi kocam la çıktığımızda bile vardır yeri gelirse öderim ama bana göre tanıma sürecinde bir yere gidiliyorsa karşıdaki erkeğin bu şekilde davranması gayet itici ve - puandır.

Siz esitlikten yana olabilirsiniz. Ben kendi adima pozitif yönde esit olmamayi tercih ederim ve baskalari da ediyor olabilir. Ayni dusuncede olmak ve sizin dusuncenize hizmet etmek zorunda degil kimse.
Zaten eşitlik oldugu zannedilen bir cok durumda kadin fazla yük almis oluyor. Ortayi bulabilmis olan kucuk bir azinlik sadece gordugum.

Para yiyici diye damga vuranlar hesap ödemezler. Ödemek isteyenler ödüyor zaten kimse zorla bisey yaptirmiyor yani. Herkes tercihine gore birileriyle beraber.

Ek olarak
Parasiz cikmadim ama hesap ödettirilmedi hic. Onun yerine hediyeler alirdim birlikte oldugum insana. Bir ihtiyaci veya istedigi bisey oldugunu bilirsem ondan once alirdim. :)

Kırtasiye olayına kadar çok sorun yok gibi gelmişti. Çünkü bende çay içerken sohbete dalarım ve çayı unuturum iki saat kalır çay buz gibi olur. Heyecandan ya da sohbetten ben gibi unutuyor olabilir diye düşündüm ama kırtasiye olayı biraz şey olmuş :) İnsan nezaketen beğendiysen alayım der bari. Akıl mı edemedi nedir saçma bir durum.Erkek olduğu için hesabı ödemeli yemeği ödemeli mantığı çok yanlış tabi, buna da kızıyorum kimi kadınlarımız da böyle düşünüyor. Kendime saygımdan ödetmek istemem her yediğimi içtiğimi başkasına. Ama düşünceli olmak başka şey. Sizin de böyle düşünmediğinizi anladım ve hak verdim kırtasiye olayına bende. İnsan arkadaşına, tanıdığına vs bile beğendiği bir şeyi alma isteği hissediyor. Kaldı ki görüştüğü birine jest yapmak hoş olur.Cimri insanları hiç sevmem allahım sen uzak tut :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…