Boşanıyoruz

Dükkanı devredince nasıl eline para geçmeyecek ki? Düğün takilarini ne yaptınız? Ev eşyanız yok mu? Nasıl alacak şey bulamıyorsunuz adamdan anlamıyorum. Siz haftada 7 gün sabahtan akşama izinsiz calismiyor musunuz ya ne demeye hiç kazanmadiginiz halde iş kuruyorsunuz
Evet devir parası alacak ama çok paracı bir insan bunlar. Para istersem sıkıntı yaratır. O yüzden kendi eşyalarımı mobilyalarımı alacağım sadece. Başka hiçbir şeyini istemiyorum

Evet devir parası alacak ama çok paracı bir insan bunlar. Para istersem sıkıntı yaratır. O yüzden kendi eşyalarımı mobilyalarımı alacağım sadece. Başka hiçbir şeyini istemiyorum
O zaman elinde bir şey yok demeyin. Gözüm yemiyor diyin.

Siz boşanacağım diyip sabahına sonra kaynanası ile kocasına kahvaltı hazırlayan üye misiniz ?
Ablacığım bak dükkanı devretmesi beklemiyorsun davayı sen açıyorsun
İllaki parası vardır seni kandırmıştır çekişmeli açabiliyorsan aç dükkandaki haklarını iste sigortadan şikayet et
Aynı evde yaşama evi talep et nafaka iste
Arkana bakmadan git ulaşım kanallarını engelle avukatınla konuşsun

Bunları neden söylüyorum yıllar sonra keşke keşke dememen için .çünkü insan söyleyemedikleri yapmadıklarını unutamıyor kafasında intikam planları döndürüp duruyor

Siz boşanacağım diyip sabahına sonra kaynanası ile kocasına kahvaltı hazırlayan üye misiniz ?
İllaki parası vardır seni kandırmıştır çekişmeli açabiliyorsan aç dükkandaki haklarını iste sigortadan şikayet et

Bunları neden söylüyorum yıllar sonra keşke keşke dememen için .çünkü insan söyleyemedikleri yapmadıklarını unutamıyor kafasında intikam planları döndürüp duruyor
Hayır ben o kişi değilim kahvaltı falan hazırlamadım kimseye karıştırmış olmalısınız. Ama söyledikleriniz çok doğru

İnşallah iyi haberlerinizi alırız gözünüz acilirda artık mantıkla bakıp haklarinizi alıp bı kendinize gelirsiniz çıkarsınız artık bu evlilik denilen hep sizin ekside olduğunuz birliktelikten .İnşallah kendimi seviyorum sayıyorum çalışıyorum çok daha iyiyim niye yapmışım bunu kendime dediğiniz bir yere gelirsiniz artık .Para almadan boşanmayın onun şartlarını kabul etmeyin yoksa nasılsa beni seviyor diye iyice soyacak sizi.Adam cin herşeyi devrediyor.Noldu sizin emekler hala bosanirmiyiz nasıl böyle kabul etti hemen prenses hayallerindesiniz.Lutfen biraz kendinize gelin uyanın.

Evet hem yemiyor hemde istemiyorum işte mecburen. Onun bi şeyine ihtiyacım yok
Tam çıldırmalık ah be anam madem malına tenezzül etmiyordun ne diye köle gibi çalışıp adamı zengin ettin???büyük fedakarlık bravo .....adam parasını rahat rahat yesin içsin diye köle izaura gibi çalıştın

Yok o değil. Onun kocası bile en azından sahiplenici.

New mobilyalarimi alacaksınız sadece yapacaksiniz onları lütfen avukatla ilerleyin artık bı dinleyin Hanımefendi vardır onun parası o kafasında herşeyi planlamistir .Yapmayın böyle onurlu gururlu kadınim kapıyı çarpıp giderimi.Haketmiyor bu adam.Neyi alabilirsiniz alin.Bedava çalıştırdı sizi başka bı yerde çalışabilirdiniz Zaman kaybettirdi.Sirf bunun için böyle kolay böyle etkisiz eleman gibi gitmeyin.Kandirmasina bosanmiyorum diye oyalamasina izin vermeyin yıllarca sigortasız çalıştığınızı bile ispatlayın elinden geleni ardıniza koymayın .Bide tatile gidecekmiş sponsor olmayın bunlarla uğraşsın parasını alın

Ay hakkınızı teslim edecek boşandıktan sonra ne iyi kadındı 5 kuruş istemedi diye sizi anacak saniyorsaniz çok pişman olacaksınız siz bilirsiniz zaten hep o nediyse o olmuş iyi bari lütfedip iki koltuk bı çamaşır makinesi ödül olacak.

New mobilyalarimi alacaksınız sadece yapacaksiniz onları lütfen avukatla ilerleyin artık bı dinleyin Hanımefendi vardır onun parası o kafasında herşeyi planlamistir .Yapmayın böyle onurlu gururlu kadınim kapıyı çarpıp giderimi.Haketmiyor bu adam.Neyi alabilirsiniz alin.Bedava çalıştırdı sizi başka bı yerde çalışabilirdiniz Zaman kaybettirdi.Sirf bunun için böyle kolay böyle etkisiz eleman gibi gitmeyin.Kandirmasina bosanmiyorum diye oyalamasina izin vermeyin yıllarca sigortasız çalıştığınızı bile ispatlayın elinden geleni ardıniza koymayın .Bide tatile gidecekmiş sponsor olmayın bunlarla uğraşsın parasını alın
Bi ton borcu var hala. Ne parası

Her yorumun altına inşallah beni boşar, inşallah beni boşar yazıyordunuz. Adam boşamaya kalkınca da ağlıyorum, öyle değilmiş kazın ayağı oldunuz. Bence sizinki tamamen blöftü. Adama olan öfkenizi burada kusup hayatınıza kaldığınız yerden devam ediyordunuz.
Siz boşanmazsınız, burada boşandım diye konu açıp 3. bir hesapla hayatınıza devam edersiniz. Eşiniz bundan sonra inşallah başkasının yanında işe girer de siz de gönüllü kölelikten terfi edersiniz. Ailenizle gezmenize bile izin vermeyen adama evde börek falan yaparsınız.

Çünkü iş yerini verince bana ihtiyacı kalmayacak :KK43: bedava eleman birine ihtiyacı olmayacak.. beni gerçekten sevmemiş demek ki bu adam.
tam ayni cumleyi ben yazacaktim ki sen yazmissin zaten. boyle olacagi belliydi her konunda her kadin yazdik bunu defalarca. bilemedim diyemezsin, sasirdim diyemezsin.
yapacagin tek sey iyi bir ucret karşılığında bosanmak. en azindan bunca yillik ameleliginin birazini karsilasin.
onun niyeti belese boşanmak sizi de evden gonderip bir tabak almadan hayatina devam etmek

tam ayni cumleyi ben yazacaktim ki sen yazmissin zaten. boyle olacagi belliydi her konunda her kadin yazdik bunu defalarca. bilemedim diyemezsin, sasirdim diyemezsin.
yapacagin tek sey iyi bir ucret karşılığında bosanmak. en azindan bunca yillik ameleliginin birazini karsilasin.
onun niyeti belese boşanmak sizi de evden gonderip bir tabak almadan hayatina devam etmek
İyi bir ücretten kastınız ortalama ne kadar almam gerekir acaba bunu bile bilmiyorum

İyi bir ücretten kastınız ortalama ne kadar almam gerekir acaba bunu bile bilmiyorum
adamin parasi yok diyorsun adam dukkani devrediyor. gayet parasi olacak. yukarida arkadas da demis dukkani devredip boşanmak istiyor ki geliri yok görünsün sana zirnik vermesin.
ne kadar alacağını ben nereden bileyim . ama borclar ciktiktan sonraki dukkan devrinin yarısını isteyebilirsin. eger vermezse de sgkta bildirim yapmakla tehdit et. nasilsa kanitlayabilirsin. devlet ondan sana vermediginin kat be katini alir. bunu goze alamaz bence - ki eger yapacagina emin olursa.
muhtemeln sen konusamazsin . keske avukat tutabilsen o anlatsa talebini

X