toksik ailem ile baş edemiyorum:(

ya ben sırf evlenmek olmak için evlenmişim o yüzden ayrılmışım sırf rahat rahat gezmek için gezmek dediğinde cafede bir kahve içmek çıkmak akşamları falan kızımla.konslar gezer geceleri ne demek ya.böyle ağır ithamlarını kaldıramıyorum gerçekten ruh sağlığımı kaybetmek üzereyim gerçekten.ben bilerek yıkmışım yuvamı ben 6 yıl çektim adım atsa eski eşim barışacaktım bile hep ben adım atıyorum dedim bir kere de o atsın dedim hep benim adım atma sebebplerim de ailemin baskısı bugüne dek
Asla ama asla böyle birşey yapma .Kocana geri döneyim deme.Ailende zerre iyi niyet yok kusura bakma.Baskı ile sana istediklerini yaptırmaya çalışıyorlar bu tuzağa düşme

evet bir de ağlıyor babam sen bize para vermedin üç kuruşunu görmedik ben zaten geç atandım atanır atanmaz evlendim onlara destek olacak bir durumum olmadı çeyizimi bile kredi ile dizdim.ama onların gözünde hep kötüyüm
canları cehenneme

sen para versende bu sefer başka birşey bulurlardı onları memnun edemezsin

ayrı evde kalıyorum ama ona rağmen bir sürü laf işitiyorum hafta da bir gün annem alıyor kızımı kreşten .hafta sonu sadece bir kere yemeğe çağırıyorlar erken kalksam bile şüpheci tavırlar niye erken kalktın nereye gttin
Yaptığınız her hareketten onların nasıl haberi oluyor. Mesela benim aile bana hiç karışmamasına rağmen yaptığım hiç bir şeyden onların haberi olmuyor.

X