Bu bir aldatmamidir?

Canim bence bu olanlarda hicte iyi niyet yok bide üstüne dalga geciyolar sanki.sana tavsiyem niyeti ne olursa olsun böyle konuşan rahat kadinlardan uzak dur.kasin dul bi kere onun dikkat etmesi lazimken yanlis anlasilmasin diye bence korkunc yani hala neyi bekliyorsin
Bir de çok över bu kadını çok düzgün çok efendi bir kadın diye. Düzgün olan bir kadin hahaha diye gülermi? Ne saçmalıyorsun sen, ben niye sana cinsel içerikli birşey yazayım haddini bil diye tersler.

Merhabalar arkadaşlar, eşimle ilgili bir soru sormak istiyorum. Eski iş yerinden bir bayan arkadaşı var eşimin, ama çok uzun süre beraber çalışmadılar. En fazla bir ay kadar falan çalıştılar. Sonra eşim işten ayrıldı. Bu bayanın iki çocuğu var, eşi vefat etmiş yıllar önce. Çocuklarıyla beraber yaşıyor. İşten ayrıldıktan sonra da nadiren de olsa görüşmeleri oldu telefonda falan. Kadın biraz fazla samimi, eşimin de ondan kalır yanı yok bayılır flortlesmeye. Soracağım şey şu ki,
Ben bir kaç hafta önce memlekete gittiğimde eşim gecenin 12sinde iki kere aramış bu kadını ama açmamış kadın. Sonra geri de dönüş yapmamış. Bir hafta sonra aradı kadın tekrar, eşim ona dediki geçen hafta bekardim ben, aradım seni gece bakmadın çıkar dolasirdik biraz dedi, kadında geldilermi diye sordu. Sonra herhangi bir hafta içinde görüşüp buluşmak için anlaştılar. Şimdi evli bir erkeğin yalnız bir kadınla başbaşa dışarı çıkıp çay kahve muhabbeti yapması normal mi? Ben mi anormal karşılıyorum bilemedim. Konuşma tarzlarında bir anormallik yok, eşim ona dostum diye hitap eder hatta. Ve sık sık gorusmuyorlar, iki üç hafta da bir falan. Bu bir aldatmamidir?
İlave: bu bayanla birkaç gün önce yine konuşmuşlar, kadın diyor ki senin hatundan korkuya arayamiyorum seni, msj yazamıyorum diyor, eşim de diyor ki ne korkuyorsun yahu cinsel içerikli birşey yazmadığın sürece istediğini yazabilirsin diyor. Sonra hahahahha gulusuyorlar.
Not: bu konuşmaları yüzüne vursam bir şekilde sıyrılır işin içinden, öyle bir yeteneği var. Daha somut deliller pesindeyim. Siz ne diyorsunuz bu duruma?

Böyle arkdaşlık yerin dibine mi girsin olmaz mı olsun !ne deniir bilemedim.
Bu ne biçim üslup ve rahatlık !

Bir de çok över bu kadını çok düzgün çok efendi bir kadın diye. Düzgün olan bir kadin hahaha diye gülermi? Ne saçmalıyorsun sen, ben niye sana cinsel içerikli birşey yazayım haddini bil diye tersler.

Kadın çok övülesi düzgün bir kadınmış ya madem bir sorun bakalım kocanıza gecenin 12 sinde yalnız olduğunuz bir gün bir erkek arkadaşınız arayıp sizi dışarı çıkarmayı teklif edebilir miymiş?
Eşinizin o kadına konuştuğu gibi sizinle konuşabilir miymiş?

Siz bunların binde birini yapın namussuzlukla yaftalanırdınız emin olun.

fırsat bulsalar birbirlerine kerkinirler. ben geçen hafta bekardım ne demek? ay midem almadı ya iğrenç, nasıl müsade ediyorsunuz?

Ben boyle birseye asla izin vermezdim cok fazla samimiler bana gore ters..
esine bu konuda tavrini koy rahatsiz oldugunu gorumeyi kesmesini soyle aksi takdirde ya o ya ben de bune ya seni boyle bi duruma sokmasi bile sinir bozucu kendi agzinla yazmissin gerci bayilir flortlesmeye diye..!! Bunca zaman sessiz kalmissin simdi cirlasanda diyecekki noldu sana onceleri bise demiyodun simdi noldu der oyle piskin olurlar boyle erkekler..

Not: sorunun cevabi bence aldatmadir..

Esiniz ve kadinin konusmalarinda icinize sinmeyen bir sey varki boyle bir konu actiniz.(zaten olmasi da gerekli) Benim merak ettigim konu sizin bu kadinla iletisiminiz var mi?Gorusuyor musunuz?

Merhabalar arkadaşlar, eşimle ilgili bir soru sormak istiyorum. Eski iş yerinden bir bayan arkadaşı var eşimin, ama çok uzun süre beraber çalışmadılar. En fazla bir ay kadar falan çalıştılar. Sonra eşim işten ayrıldı. Bu bayanın iki çocuğu var, eşi vefat etmiş yıllar önce. Çocuklarıyla beraber yaşıyor. İşten ayrıldıktan sonra da nadiren de olsa görüşmeleri oldu telefonda falan. Kadın biraz fazla samimi, eşimin de ondan kalır yanı yok bayılır flortlesmeye. Soracağım şey şu ki,
Ben bir kaç hafta önce memlekete gittiğimde eşim gecenin 12sinde iki kere aramış bu kadını ama açmamış kadın. Sonra geri de dönüş yapmamış. Bir hafta sonra aradı kadın tekrar, eşim ona dediki geçen hafta bekardim ben, aradım seni gece bakmadın çıkar dolasirdik biraz dedi, kadında geldilermi diye sordu. Sonra herhangi bir hafta içinde görüşüp buluşmak için anlaştılar. Şimdi evli bir erkeğin yalnız bir kadınla başbaşa dışarı çıkıp çay kahve muhabbeti yapması normal mi? Ben mi anormal karşılıyorum bilemedim. Konuşma tarzlarında bir anormallik yok, eşim ona dostum diye hitap eder hatta. Ve sık sık gorusmuyorlar, iki üç hafta da bir falan. Bu bir aldatmamidir?
İlave: bu bayanla birkaç gün önce yine konuşmuşlar, kadın diyor ki senin hatundan korkuya arayamiyorum seni, msj yazamıyorum diyor, eşim de diyor ki ne korkuyorsun yahu cinsel içerikli birşey yazmadığın sürece istediğini yazabilirsin diyor. Sonra hahahahha gulusuyorlar.
Not: bu konuşmaları yüzüne vursam bir şekilde sıyrılır işin içinden, öyle bir yeteneği var. Daha somut deliller pesindeyim. Siz ne diyorsunuz bu duruma?

Benzer bir durum yaşadım. Evli değilim. Evlenmeyi düşündüğüm yıllardır tanıdığım aile boyutuna ulaşmış gelecek planı yapılan bir ilişki. Üniversite yıllarından tanıdığı bir bayan arkadaşı ile konuşurdu. Kadın evli çocuklu. Yanımda falan yazardı bana X 'in selamı var derdi, selam söyle derdim. Konuştukları gündelik konularını anlatırdı..
Bu arada bizim aramızda her şey normaldi. Ama benim içimi kemiren bir şeyler oldu. Somut bir şey olmasa da rahatsız oldum (iş çevresinde bi çok bayan arkadaşı olsa da onlardan değil X'den rahatsız oldum)

Bi şekilde ulaştım tüm mesajlarını okudum. ilk başlarda konuşmalar senin anlattığın ve benim anlattığım düzeyde iken, mesajları okuduğum andan geriye son 3 ay kadar uçmuş konular. Biz evli olsaydık , keşke yanında olsaydımlar... En beynimden vurulduğumda "birlikte olabilmemiz için benimde evlenmem lazım eşlerimizle bir araya geliriz ama bakışlarımızdan anlaşılır" Hissettiğimi anlatamam bile size.. Kadın evli olmasına rağmen yazdığı o kışkırtıcı mesajlar. Güya evli. Dahasını anlatmıyorum.

Kısacası şuanlık masum gibi durabilir (hoş bana göre değil) sonu kötü biter. Sonuçta kadın ilgi arıyor. Eşine de bu cazip gelebilir. Rahatsız olduğunu dile getir lütfen kötü bitmeden.

Adam kadınla çatır çatır flörtleşiyor. Hala ben mi abartıyorum diyorsunuz. Öyle yada böyle bir şekilde aldatılıyorsunuz. Ne demek cinsel içerikli bir şey yazmadığın süre. Nasıl bir terbiyesizliktir bu. Sizde buna sesinizi çıkarmıyorsunuz. Ben o adamı eve dahi almam.

Üşenmedim tdk dan baktım aldatmanın kelime anlamı nedir diye :))

Sadakatsizlik demekmiş, sadakatın anlamı da içten bağlılık şeklinde yazıyor.
Hayır düşünmüyorum. İçten bağlı adam böyle davranmaz. Kafam öyle allak bullak ki. Bu bir aldatma değil ve boşanma sebebi olamaz diye asla kabul etmeyecek boşanmayı. Ama ben tiksiniyorum bu adamdan artık. Yatakta yakalamadigim sürece hiçbir şeyi aldatma olarak kabul etmez

Ben size soruyorum: Kocanızın bu mesajlarından sonra size içten bağlı olduğunu düşünüyor musunuz?

Hayır düşünmüyorum. İçten bağlı adam böyle davranmaz. Kafam öyle allak bullak ki. Bu bir aldatma değil ve boşanma sebebi olamaz diye asla kabul etmeyecek boşanmayı. Ama ben tiksiniyorum bu adamdan artık. Yatakta yakalamadigim sürece hiçbir şeyi aldatma olarak kabul etmez

Tabiki aldatma .Resmen zemin hazırlıyor aldatmaya.Ayrıca aldatmak için fiziki birliktelik şart değil ki bu sözde dostluk ilerlerse fiziki boyuta varması muhtemel.Üzüldüm sizin adınıza

tabiki normal değil bunlar
burada öyle konular okuduk ki böyle başlayıp kötü biten
hemen parlamayın azıcık daha delil toplayın ondan sonra ne yapacağınızı bilirsiniz artık.

X