Bu bir aldatmamidir?

ne kadar sessiz her seyi sineye ceken kadinlar var ya sizede esinizede sastim kaldim benim yanimda bi kadinla öyle bisey konuscak dünyayi basina yikarim valla adamin sizi kaybetme korkusu yok cok rahat

Sorman bile tuhaf geldi bana.
Böyle birseyde nasil üste cikabilirki???
Madem arkadasca ozaman sen yokken bekarim bulusalim demesine gerek yok.
Sen varken gidin cay icin hep beraber cay bahcesinde. Olmazmi?
Yani bana göre zaten bastan sona ayrilik sebebi fakat madem hem senin hem es icin gayet normal görüsmeleri, ozaman sen Yokken degil, ücünüz bulusun cay bahcesinde.
Yoksa sen yanlarindayken bi haltlar yiyemezler diye istemiyo mu seni yaninda

Sorman bile tuhaf geldi bana.
Böyle birseyde nasil üste cikabilirki???
Madem arkadasca ozaman sen yokken bekarim bulusalim demesine gerek yok.
Sen varken gidin cay icin hep beraber cay bahcesinde. Olmazmi?
Yani bana göre zaten bastan sona ayrilik sebebi fakat madem hem senin hem es icin gayet normal görüsmeleri, ozaman sen Yokken degil, ücünüz bulusun cay bahcesinde.
Yoksa sen yanlarindayken bi haltlar yiyemezler diye istemiyo mu seni yaninda

bekardım...bu laf amacı anlatıyor zaten

Tabiki normal degil, bu konuda olan tavrini koy’ki tekrarlanmasin! Isterse bekar bi bayan olsun, evli adamla samimi olunmaz

2 gun gecmis konu acilali. Bu 2 gun icerisinde bulusup yatip kalkmislardir belki de? Hic mi bu ihtimali dusunmuyorsunuz? Bu kadar yazisan gorusen bugun yarin birlikte de olabilir. Eli kulaginda yani.... Acil tepki gosterin.

Normal arkadaşlığı aştığı an aldatmadır.

Ve normal arkadaslarla görüşmek için "bu hafta bekarım" demedigimize göre...

Evet bu aldatmaya yol açmak köprü kurmak.

Normal arkadaşlarımızı gece 12 de ekstrem bir durum olmadıkça da arayıp çay çorba içmeye davet etmiyoruz.

Hayır düşünmüyorum. İçten bağlı adam böyle davranmaz. Kafam öyle allak bullak ki. Bu bir aldatma değil ve boşanma sebebi olamaz diye asla kabul etmeyecek boşanmayı. Ama ben tiksiniyorum bu adamdan artık. Yatakta yakalamadigim sürece hiçbir şeyi aldatma olarak kabul etmez
Biraz daha beklersen o da olacak bacım yataga atacak. Madem siddetli gecimsizlik sebebiyle basvur mahkemeye.

Yarısına dek okudum inanın

Geçen hafta bekardım çıkar dolaşırdık demesi ve başka bir güne sözleşmeleri

Kusura bakmayın ama siz aldatılmazsanız kim aldatılır bu toleransla bilemedim

Yaaa şöyle bir tim kursak önce kocalardan başlasak sonra da evli üstelikle çocuklu adamlara musallat olan kadınları toplaşıp toplaşıp dövsek
Ya da rezil etsek herkes rahat etse gel de sinir olma adamın g.. kan alırım ne demek bekarım buluşalım kendine gel bacım yapacak adam yine yapar ama sen de bu kadar müsade etme evli bir insanın karşı cinsten birebir buluştuğu arkadaşı falan olmaz geçin o işleri

ne kadar sessiz her seyi sineye ceken kadinlar var ya sizede esinizede sastim kaldim benim yanimda bi kadinla öyle bisey konuscak dünyayi basina yikarim valla adamin sizi kaybetme korkusu yok cok rahat
Tabiki benim yanımda olmadı bu konuşmalar. O kadar da değil. Telefonundaki ses kaydetme özelliğinden yararlanarak dinledim sonradan. Ama o potansiyel var kendisinde . Bu asla onu savunduğum anlamına gelmesin

Yarısına dek okudum inanın

Geçen hafta bekardım çıkar dolaşırdık demesi ve başka bir güne sözleşmeleri

Kusura bakmayın ama siz aldatılmazsanız kim aldatılır bu toleransla bilemedim
Sonuna kadar okusaydiniz keşke, daha neler neler yazıyor. Bunları benim bildiğimi bilmiyor, ben sadece daha sağlam deliller pesindeyim. Çünkü bunlardan sıyrılacak. Ha hiç öyle birşey yapmaya yüzü yok aslında ama allem eder kallem eder kandırır beni. Öyle bir konuşma şekli var ki. Bu adam çok masum yaa dersin dinlesen.

bence aldatma değil yatakta basarsan o zaman olur :KK12:
tövbe tövbe valla buyuk konuşmayayım diyorum ama
bunların binde birini yapsa dünyayı dar ederim ona :KK62:

cinsel icerikli bir sey yazmadığın muddet sorun yok ne demek?

gizli sakli yasayalim o zaman keyfimize gore demek oldu bi de şifreli konussunlar. hay senin kocanin midesinin genisligine tukureyim.

Ben zaten su ana kadar aralarında cinsel bir şey geçtiğini düşünüyorum. Ancak yaptığın çok zekice. Net deliller al ve boşanma davasını açıp iyi miktarda para iste.

Inkar edemeyecegi delil bulmayi umuyorsun ama bu karakter yoksunlugundaki esin bulacagin delilleri de inkar eder. Direkt mahkemeye ver hakim'e savunsun kendisini muhattap bile olma.

Yeni gelişmeler: geçmişte yaşadığımız güvensizliklerle ilgili tartışırken yine esip gurlemeye başladı bizimki. Allah aşkına geçmiş geçmişte kaldı ben bir daha hiçbir hata yapmadım, senin güvenini sarsacak seni üzecek hicbirsey yapmadım diye bağırıp çağırdı. Ben de daha net deliller bulmaya fırsat bulamadan açıklamak zorunda kaldım ses kayıtlarını. Gülerek dinledi hepsini. Eee bu kadar mı dedi? Evet bu kadar daha ne olsun dedim. Amaaann ben de birsey sandım, bumudur yani bunlar mı seni güvensiz yapan, bunlar mı seni aldattığımin ispatı diye alay etti bir de. Sen ne saçmalıyorsun, şu konuşmalar normal mi Allah aşkına, ben yapayım böyle konuşmalar normal karşılar misin? Karşılarım dersen yemin ederim ben de normal bunlar dicem ve kapaticam konuyu dedim. Hiç ses çıkaramıyor öyle deyince. Ne demek geçen hafta bekardim yaa, ben senden 3 saat uzağa gidince bekar mı oluyorsun sen dedim. Yaa o laf o anlamda degilki , yani kimse yok anlamında falan dedi. Napacaktin o karı o akşam telefonu acsaydi, gecenin bir yarısı dışarda kahve mi icecektiniz diyorum. Yok evine gidecektik diyor dalga geçerek. Allah senin belanı versin dedim yaa, sen benim acıma bile saygı duymuyorsun, ben günlerdir kendimi yiyip bitirdim senin bu bile umrunda değil dedim.
Demiştim sıyrılacak bundan diye, asla kabul etmez bu konuşmalarin yanlış olduğunu diye. Dediğim gibi de oldu zaten ama siyrilamadi bu kez.
Daha önceden de iki kez yakaladım bu tarz telde flortlestigini, binbir bahaneler sıyrıldı, bende hatasını anladı demek deyip şans verdim.
Ama nerdeeee, bir yıl içinde 3.hatasi bu. Benim affedecek dermanim da isteğim de kalmadı artık.
Velhasıl artık net olarak boşanmaya karar verdim. Böyle gergin olmektense bir gün ölürüm olur biter. Belki çok pişman olur üzülürüm ama en azından kafam rahat olur huzurum olur.
Bu bir aldatma olmasa bile diyelim ki değil, fiziksel temas olmadığı için kabul etmiyor aldatma olmadigini , evliligimizi koca bir boşluğa itti. Artık ne ona değer veririm, ne saygı ne sevgi hicbirsey yapamam. Söylediği lafları bile kaale alamam artık. Adam yerine koyamam kisacasi.
Bizim konuşmalarımız çok uzun çok ayrıntılı ama özet olarak son gelişmeleri yazmak istedim.

X