Bu ay femera ve çatlatma iğnesi kullananlar toplanın birlikte takip edelim süreci

İnşallah artık hiç bir şey hissedemiyorum geçen ay dedim kesin hamileyim ama olmadı stres mi engel oluyor anlamıyorum ki her defasında stres yapmıyıcam diyorum ama elimde değil
Evet elimizde olmuyor her ay bi umut insallah güzel haberler alırız stres yapmamak mümkün değil insanlar nasıl unutup hamile kalıyor hiç anlamıyorum

Canım 30 yaş üzeri için bir yıl bekletmiyorlar 6 aydan sonra testler yapılıyo bende eşimde 27 yaşındayız 6 ay boyunca olmuyunca doktora gittim hani bi sıkıntı varsa beklemeyelim diye çok şükür bir şey çıkmadı bu ay klomen ve çatlatma iğnesi kullandım tutmazsa tekrar doktora gitmeyi düşünmüyorum 2 3 ay daha denerim kim çocuk istediyse hemen oldu bu insanı biraz üzüyor
Yok canım 35 yaş üstü 6 ay. 1 sene deneyin çok normal bir süreç bu dedi doktor bana. Açıkçası eşinde de sende de bi sorun yoksa gitme bence de doktora daha yaşınız genç :)

Biz geçen temmuz evlendik. Temmuz ağıstps etlül civarı 5 çift evlendik , 4 ü doğurdu bile😀
Yaş kaç? Ya gerçekten Rihanna kız doğuramıyor bende hamile kalamıyorum skdkdf yok yani regle 6 gün kaldı ama söz verdim kendime 3-5 gün geçmeden test yapmak yok ki hiç olacağını sanmıyorum

Yaş kaç? Ya gerçekten Rihanna kız doğuramıyor bende hamile kalamıyorum skdkdf yok yani regle 6 gün kaldı ama söz verdim kendime 3-5 gün geçmeden test yapmak yok ki hiç olacağını sanmıyorum
31,5 yaşındayım:) zaten 30 dan küçük olsaydım asla takmazdım . Olmadokça iyice strese giriyorum

Çok teşekkür ederim bu gün tekrar baktırdım artmaya devam etmiş sürecimi anlatıyım sizlere femara günde 2 defa kullandım 10. Gün gel dedi doktorum 10. Gün gittiğimde sol da tek bir yumurta vardı ve 26mm di sağ da yoktu normalde 18-20 iken iğne vurulur doktorum ne olur ne olmaz kaçırmayalım vuralım dedi ertesi gün iğne vuruldum kasığımda idrarımı yaparken bile hissettiğim bir batma vardı tal gibi bir şey kist olmasından korktum iğneden sonra geçti bir süre sonra çok az sağda da hissettim gün aşırı değerlendirmeye çalıştık bir hafta kadar sonra normal iğne etkisiyle bazı hamilelik belirtilerim oldu yanma baş dönmesi yorgunluk gibi ama ben iğneye yordum hafif kasıklarımda batma da oldu ve hala oluyor iğneden sonra 11. Gün 32 13. Gün 119 çıktı 15. Gün ise 380 umarım sağlıklıdır daha önce 10. Hafta kalp atışı duyulmadı kürtaj oldum o yüzden çok heveslenemiyorum kalp atışını duymadan hamileymişim gibi gelmeyecek sanırım Allah isteyen herkese nasip etsin 🙏
Merhaba, kalp atışı duydunuz mu? Sağlıklıdır inşallah gebeliğiniz ♥️

Kızlar selam ben bu ay femera ve çatlatma iğnesi tedavisi başladım 7 gün femera kullandım yumurta takibim yapıldı doktorum tarafından ve dün gittiğimde de doktorum artık catlatalim dedi 4 tane yumurtam oluşmuş tu 22mm 21mm ve geriden gelen 18 mm lik iki yumurta bugün de öğlen saat 12 de iğneyi yaptım buraya kadar iyiydi bakalım bu günden sonra zaman nasıl geçecek geçmek bilmiyor gibi bu benim ikinci çatlatma tedavim ...bu arada kızlar şöyle bir şey daha var ben adetimin 13. Gibi ovulasyon testinde yumurtlama ve çatlamayi gördüm 3 gün boyunca değerlendirdim umarım bu ay güzel sonuçlar alırım alırız benim gibi Nisan ve Mayıs ayı gebelik planlayanlar tecrubelerinize ihtiyacım var...
Kızlar merhaba pcosluyum ve bu ay bi tedavi sürecine başladık adetimin 3. Gününden itibaren 5 günlük femera+vitamin kullandım bugün yumurtam istenilen büyüklüğe kaliteye geldiğini söyledi doktorum rahim duvarım da kalınlaşmış her şey istediğimiz gibi dedi ve ilk çatlatma iğnemi ovitrelle oldum pazartesi günü tekrar de fitile başlıycağım progestan aranız da çatlatma iğnesiyle bebişine kavuşan var mı acaba moral arıyorum buralarda 🙏🥹

Kızlar çatlatma iğnesi 14 . Gün bugün negatiften pozitife döndü betahcg 10,9 çıktı yaşayan var mı bu durumu

Eklentiler

• IMG_4251.jpeg
    IMG_4251.jpeg
    128,6 KB · Görüntüleme: 14
Dün sabah ilk olarak idrar testi yaptım belirgin bariz bi çizgi vardı sonra kan vermeye gittim ve betahcg 10,9 çıkmıştı bu sabah ilk idrarla başka bi markadan doctor days hiç daha önce yapmadığım bi marka aşırı aşırı silik bi çizgi çıktı tutunamadı mı acaba

Dün sabah ilk olarak idrar testi yaptım belirgin bariz bi çizgi vardı sonra kan vermeye gittim ve betahcg 10,9 çıkmıştı bu sabah ilk idrarla başka bi markadan doctor days hiç daha önce yapmadığım bi marka aşırı aşırı silik bi çizgi çıktı tutunamadı mı acaba
Test güvenilir olmayabilir kötü düşünmeyin 2 gün daha geçsin kan verin teste aldanmayın

X