Bu ay aşılama yaptiracak olan arkadaslar gelin birlikte bekleyelim

Kız bir anda iki büklüm kaldım lavabodan çıktım odaya giderken bi kramp girdi elektrik çarpması gibi durdum sonra baktım bisi yok devam ettim sonra bir kramp girdi alt karın tam ortaya iki büklüm oldum bacaklarımı bile uzatamadim suan daha iyiyim ama ara ara ağrı oluyor orda kramp etkisini hissediyorum

hmm bu kadar belirtiyi nasil yasiyonuzz anlamadim cidden insallah bebek vardirda onun belirtisidir cnm dikkat et sen yinede yorma kendini

benimde onceki asilamalarim oyleydi cok agrili geciyodu bunda da hic bisey yok iyimi kotumu bilemedim
Şu günler geçip bi netlesseydi var ya da yok
Inanki böyle bilinmezlikle ve her an beklenmedik bi sey olarak geçince daha çok yıpraniyor insan

Ayy bende bilmiyorumm sol ust bacam cok armaya basladi
Benimde ilk 4 gün bacaklarım ağrıyordu baya baya. İğnedendir canım sıkma canını.
Benımde dün daha iyiydim bugün yine kasıklarım sancı yapıyor adet gibi
Bide dibim baya çıkmıştı kızlar. Sonucumuz belli olsun ona göre tatıle gıdecegız. Geldim kuaföre yaptım valla dip boyamı inşallah yanlış bişey yapmamışımdır. Annem kızdı belli olsaydı öyle gitseydın diyor e pozıtıf çıkarsa boya yapamam ki dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…