boşanmak üzereyim kafam karmakarışık yönümü şaşırdım resmen :(

teşekkürler, olayın hukuki boyutunu tam olarak bilmiyorum araştıramadım da henüz, bu durumda raporla birlikte tazminat alabiliyor muyum yani ve altınlarım içinde açacağım zaten.

Vallahi iyi bir avukat bulursan donlarına kadar alırsın arkadaşım, kuruş kuruş hesabını versinler yaptıklarının.

sen evi terketmişsin ve hala evindeler .. bence evine git, evdelerse girme içeri, polis çağır, evime izinsiz girmişler diye..polis alsın yaka paça çıkarsın onları..
boşan ama canlarına oku!

sen evi terketmişsin ve hala evindeler .. bence evine git, evdelerse girme içeri, polis çağır, evime izinsiz girmişler diye..polis alsın yaka paça çıkarsın onları..
boşan ama canlarına oku!

çok güzel olurdu da gerçekten yorulmuşum, bıkmışım onlara uysam kavga, ağız dalaşı diye ölüyorlar öyle meraklılar ki özellikle k.validem ama benim o seviylere daha fazla düşmeye hiç niyetim yok ne halleri varsa görsünler kalsınlar başbaşa... oğulları kaçar belki bakar dayanamaz o da onlara. Allah'ım inşallah gösterir ve kocam olacak adam ailesinin gerçek yüzünü kendi yanlışlarını görür, gerçi görse ne olacak ben vazgeçmişken. bana ilk geldiğinde ne kadar uğraşmıştı evet demem için ne kadar süslüydü, süperdi herşey... hala yaşadıklarıma inanamıyorum

Hayatım bu kaynana varken bu adamdan sana koca olmaz sakın üzülme bırak o derdine yansın senden ayrılsa bile o anne onda oldukça kimseyle mutlu olamaz zaten sende bunları göreceksin eğer mahkemeye giderseniz maddi manevi tazminat ve ayrıca nafaka iste şu anda bile beni evden attı diyerek nafaka bağlatabilirsin.Mahkemede hiç ilişkiye giremediğini erkekliği olmadığını söyle böyle durumlarda tek celsede boşuyor mahkeme

Geri dönmeyiniz.
Çok zordur , bilirim. Ablamda yaşadıklarınızın benzerini yaşadı.
Ateş düştüğü yeri yakarmış. Ama zararın neresinden dönsen kardır.

Allah evlilikle sınamasın. Bu çok zordur.

evet gerçekten de çok zor.. peki ablanız şu na ne durumda hayatı

anasının yörüngesinden çıkamamış birey olamamış,düzgün insan olamamış (insan olan yuvası yıkılırken kirayı bırak da git demez) üstelik cinsel anlamda yetersiz bir adam senin kocan
inşallah yüzün bundan sonra güler

evet gerçekten de çok zor.. peki ablanız şu na ne durumda hayatı

Yaklaşık 3,5 aydır bizde kalıyor. ilk 2 ay hiç aramadı eşi. Sonralarda özür diledi , kapıya geldi , aşk mesajları attı ertesi günü başka bir kadına gitti. Dengesiz dengesiz davrandı. Aldatıldı yani sonunda. Ablamda çok sevmesine rağmen affetmedi tabi. Boşanma davası açacağız. Onun eşi de balığa gidiyorum derdi hep. Meğer başka birine gidiyormuş.

en zor kısım bu evliliği devam mı ettirsem, bitirsem mi kısmı.
tebrik ederim sen kararını vermişsin ve doğru da bir karar vermişsin.
bence hemen bir psikolog bul bu devreyi daha kolay atlatırsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…