boşanmak üzereyim kafam karmakarışık yönümü şaşırdım resmen :(

hata aslında en başında.
1bucuk sene ilşki olmadan cok bıle surmus bu evlılık.
evliklikte eşlerını birbirine bağlayan en onemlı seylerden bırı cinsellık.
ortada bundan baska pek fazla sorun yok bna kalırsa.
e tbı bırbırınızı sevıyorsanız.

canım benım ya..yasadıklarına ınan uzuldum..ama neden kafan karışık onu anlamadım..bunca şey yaşanmış üstüne eşin bir dünya laf söylemiş sana ayrıca 2 aydır da arayıp sormamış neden bitirmiyorsun ki..ver avukata gitsin.bak benımde esımle sorunlarım oldu ama ben annemlere gider gitmez verdım avukata ben gittikten 1 gun sonra aramaya başladı pişman oldu ben hemen donmedım burnunu sürttüm biliyordum pişmandı.şimdi is mutluyuz allaha şükür.demem o ki bu adam senı istese senı aramak için 2 ay beklemezdi.bu saatten sonra arasa pişmanım dese barışacakmısın onunla?
ailesine tapan bir eş işin çok zor canım

Git doktordan rapor al ve sonra ac mahkemeni dilekceye raoru koyup esine yollada rezillik neymis gorsun

Bence hiç üzülme. Senin eşinden koca olmaz malesef.. Sizin onun ailesiyle küs olduğunuz zamanlar sürekli gidip annesinde yemek yemiş ya uyuz oldum orayı okuyunca! Bu nasıl bir eş ya! Çocuğunuzun olmaması çok çok iyi. Her ailede tuhaflıklar vardır ama dengeyi tutan eştir. Sizin eşinizde bu yok o yüzden bir an önce kurtulmaya bakın.. Zaten 2 aydır ses yokmuş! Seven adam şimdiye 100 defa kapında olurdu unutma..

İnan hakkında hayırlısı olmuş arkadaşım.
Kapına gelip kendini yaksa camdan bile bakma.
Eşinizin ne saygısına ne sevgisine inanın.
Üstelik karı koca olamamışsınız daha.
Olur bir ara ne demek.
Sen çalış ona bak beyimiz esnaflık yapmayı seviyor.
Esnaflık yapan bir sürü insan var evinede bakıyor, çocuğunuda okutuyor.
Mesele çalışmaya gönlü olmak.
Sizinki malesef lafla gemi yürütüyor.
Dönüp arkaya bakmayın.
Raporunuzu alın açın davanızı hatta tazminatta isteyin tutuşsun biraz bakalım.

konuyu ozetlersen daha ıı olur cok uzuun bır yazı olmus..
sızı aramayan sormayan bırını hıc dusunmeden bosayın derım ben

hiç dönüp arkana bakma, kurtarmışsın kendini hayatını yeniden kurarsın her şey çok güzel olur biraz kendine zaman tanı dinlen kafanı topla kendine gel o zaman aklında hiç karışıklık şüphe kalmaz

ooofffff uyuz oldum resmen eşine de ailesine de...
eşinle ayrılmak istemiyosan oturup bi konuşun sakin sakin...
ve mutlaka yalnız olun bu konuşmada...
allah yardım etsin...

aile değil kan emiciler mübarek,ne münasebet yok çalış yok kirayı da bırak git,sana mı güvenmişler evinizi geçindirmek için??
kocan da nasıl adam oyle,cinsel sorunlarınızı kafaya takmıyo,yok kendi kendini tatmin ediyo,acelesi yok ne zaman kendini hazır hissedersen diyo??pek te anlayışlı maşallah..
sen onlar ya da o böyle yapınca mı kendini hazır hissedecekmişsin??böyle mi hazırlıyomuş seni kocacığınnn??
ya boşversene,kendi kimliğini kazanamamış,evlenmiş olmak için evlenmiş bir adam işte,o istese herşey onda biter,kimse karışamaz size ama maalesef...
sen kendi hayatına bak boşver,çocuğun da yok hazır,ailene sığın,o adamdan sana hayır gelmez,birden bire tamamen değişemeyeceğine de göre????

cinsellık yok ,netten kendı kendıne iş halleden ,tedavi bile olmayan çaba göstermeyen bi kocayla ,başbaşa kalsan ne olur ??? evliliği yürütmeye nıyeti bile yokken çalış ,kirayı bırakta git ...tutulcak hiççç bir yeri yok sal gitsin

aynen bunları yazacaktım adam sana hiçbir anlamda kocalık yapmamış ki canım
cinsellik yok zaten tedaviyi de yanaşmıyor herşey bir yana sen evi terkedecem diyorsun adam kirayı bırak git diyor:26kurken şaşırdım ama ben bu adamın seni sevdiğini düşünmüyorum yolun başında çocuğun da yokken ayrıl canım tekrar barışma evine dönme ben bu adamda bir gelecek göremiyorum maalesef

Bence sen yüzde yüz haklısın; ortada bir problem varken uzun süre görümceninde sizinle kalması saçma olmuş. Eğer kayınvaliden sizin sorunu biliyorsa görümceni eve göndermemesi gerekirdi. Belki de görümcende biliyor. Ev yaşantın hakkında da annesine bilgi veriyor. Eşinin kirayı istemesi ise saçmalık, sana vaad ettiklerini yerine getirmemiş. Eşini gerçekten seviyorsan konuşup işe girmeye, özel yaşamdaki sorunlar için doktora gitmeyi kabul ederse tekrar deneyebilirsin.

bence hic donup ardina bile bakma.
sizin ki hayat arkadasligi degil sadece ev arkadasligi.1,5 yil evli bir ciftin birlikte olmamasi ne demek?ustelik sorun esinizde ve tedavi olmayi da erteliyor.ben olsam 10 kere bosanmistim.sizin evliliginizin temeli curukmus zaten arkadasim.birakin kaynana-gorumceyi sizin asil sorununuz cinsellik.bunca zaman cinsellik olmadan nasil yuruttunuz onu merak ettim acikcasi?

ilk işin boşanma davası açmak.....

başka yolu yok...annesine babasına bukadar düşkün bir adamdan sana hayır gelmez..

adam dediğin yuvasını karısını, anasından babasından ayrı tutmayı bilmeli..senin yerin ayrı onların yeri ayrı

senin koca bunu idrak edememiş belli..

boşanmazsan 1,5 sene çektiğini bir ömür çekeceksin..iyi düşün

çok üzüldüm senin için, ama böyle bir adamla zaten birleşsende bu evlilik yürümez. tamam ilk zamanlar üzülürsün konduramazsın, inşallah hakkında hayırlısı olsun.

Ay canım ya valla okurken baya sayistirdim eşine bu nasıl bir koca bole doğru düzgün işi yok olmadığı gibi anasını bacusini sana değişmiş hemde cinsel hayatınız yok valla kaç kurtar kendini derim ben ayyy ayrılınca da sadaka ver bunla kurtuldum diye

yorumlarınız için çok teşekkürler iyiki buraya üye olmuşum sağolsun ailem her türlü yanımda onlar kızım senin kararın, sen ne dersen o olsun diyorlar. en azından ben böyle bir ailede yetiştim eşimin ailesi de biz ne desek o tavrında davranıyorlar. yaşadığımız şehir küçük bi yer bazı boşandı yok boşanacakmış gibi laflar, sözler, insanlar yüzünden canım çok sıkılıyor.
eşim aramızdaki sorunu kimseye söyleme diyordu özellikle ailesine. görümcem geldiğinde haberleri yoktu durumdan ve evet bi arkadaşın da yazdığı gibi görümcem evdeki herşeyden bilgi veriyordu kaynanama..

eşim akrep burcu evet akreplerden kaçacaksın derler ya belki bi ihtimal bunun da biraz payı vardır.. belki Allah'ın sevgili kuluymuşum hala bekarım belki ikinci evliliğimi yapsam da ilk evliliğim olacak

erkek karısına nasıl iftira attırır nasıl göz yumar olanlara. evlililkte ilk adım akrısını kabullenmek onu gözetmek kollamak... eşin cinselliği falan geç bunu bile başaramamış. sen daha güzel evlilikleri hakediyorsun boşveeerr.. madem küçük yer. kurtul kamburundan güzel bi hayatın evliliğin olsunda inşallah kafaları nı vuracak duvar arasınlar. herkes hakettiğini bi şekilde bulur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…