Boşanma sonrası dönme isteği

Adamın davranışları çok sevgisizce ama sizin istekleriniz de alışılmışın dışında
Ya kadın öpülmek istiyor, sevilmek istiyor, kadın gibi hissetmek istiyor, herhangi bir fetiş durumu yok. Kocasının yanında Mahmut abi gibi hissetmek istemiyor. Bu alışılmışın dışında değil.

İlginç bir hanımefendisiniz ama herşey zamanında güzeldir yaşım geçmeden gençlik gitmeden bişeyler yapmam lazım diyerek boşandım
Yanlış yaptınız, bi 20 yılcık sabredecektiniz, kadınlık hormonları ölüyor zaten , boş yere yıktınız yuvanızı ahahahshsh

Normalde iğrenc gelen seyler seks sırasında zevk veriyor ve fanteziler gittikce ilerliyor. aynı evde yasıyorlar sonucta 1 ayda iki ayda görüşüp cinsellik yaşamamışlar. Evli insanlar sonucta . Cinsellik kötü ise boşandıktan sonra neden yapmışlar onuda anlayamadım🤷‍♀️ Ben daha fazla yorum yapmıyım başıma gelir flaan neyse 😊😊😊
Asla doğru bişey değil bidaha olamaz zaten isteksiz bir adam nasıl böyle oldu bilmiyorum bende izin verdiğim için hatalıyım tabi

Normalde iğrenc gelen seyler seks sırasında zevk veriyor ve fanteziler gittikce ilerliyor. aynı evde yasıyorlar sonucta 1 ayda iki ayda görüşüp cinsellik yaşamamışlar. Evli insanlar sonucta . Cinsellik kötü ise boşandıktan sonra neden yapmışlar onuda anlayamadım🤷‍♀️ Ben daha fazla yorum yapmıyım başıma gelir flaan neyse 😊😊😊
Neden seviştiklerini bir nebze anlayabiliyorum, ateş ve barut misali. Anlayamadığım şey konu sahibinin aklının karışması, yeniden şans vereyim mi demesi.

Evet beni tam olarak anladığınız için teşekkür ederim. Durduk yere gel öp demiyorum yıllar önce sevgilim vardı o öperdi herkes aynı olamaz tabi ama denk gelince es geçiyor. Ayak öpülmezde baldır bacaktamı öpülmez yalandan iki dudak boyun öp orgazma odaklan bitti ne cilve vardı ne sevgi gösterisi.
Rahmetli babam demiş di ama ben inanmamıştım
Sevgili ile sevişmek unutulmaz ve kadında başkası ile evlense mutlu olamaz demiş di sizin olay bu aslında

Rahmetli babam demiş di ama ben inanmamıştım
Sevgili ile sevişmek unutulmaz ve kadında başkası ile evlense mutlu olamaz demiş di sizin olay bu aslında
Şimdi ilk yaşayan hiç bişey yaşamadığı için sexi olana katlanma olarak görebilir, ama vücudunu istediklerini bilen biri yine eksikliğini hisseder

Neden seviştiklerini bir nebze anlayabiliyorum, ateş ve barut misali. Anlayamadığım şey konu sahibinin aklının karışması, yeniden şans vereyim mi demesi.
Bazen akıllıca düşünemiyorum. Cocuğumun babasını sevmesi özledim diye sürekli sorması beni tetikliyor iyi bir insan diyorum gezmede vs sorunu yok cimri değil deyip cinselliği görmezden gelmeye çalışıyorum aslında kendimi ikna etmeye çalışıyorum doğruları göre göre

X