Boşanma sonrası dönme isteği

Ben adamin konu sahibini sevdigini sanmiyorum.Donmek istemeside duzeni bozulmasin yeni birileriyle ugrasmak zorunda kalmak istemeyecek kadar tembelin birisi.Gercekten ozlemis sevmis olsa sevismeden sonra beraber uyurdu.Ayrica cinsellikte tutucu biri konu sahibiyle uymazlar
Bakış açısınız çok iyi geldi çok teşekkür ederim

Oral yapılmıyor tam olarak tatmin olmuyorum cinsel isteksizlik oluyor benden tiksiniyor o yuzden bosnadım demeni anlarımda ayagımı bacagımk opmedigi içinbosandım nedir ya. Kocam benim ayagımı opse bidaha onun dudagını opmem zkzmc ayak opulur mu hele yazın dusun parmak araların terlemiş belkıde 4 gundur silinmeyen evde cıplak ayakla dolastın yerin bütün pisligini ayak altına aldın onuda kocana optırmek 🤭🙈🙈😄 şaka şaka fantezi olabilir ama bu sebebten bosanılmaz bence ve ayak opmıyor diye de onun kotu biri oldugu anlamına gelmez.

Madem boşadınız yüz göz olmayın şunlarla ya. Adam kıymet vermiyor, pişmanlık yok, kendini affettirme bir şeyleri düzeltme isteği yok. Çocuklar düzene çabuk adapte olurlar ama sizin gelgitli hareketleriniz boşanmadan daha çok zarar verir. Adamın seks gurusu olacak hâli yok. Öyle bir derdi de yok. Sizin için önemli bir husustur, başka da problemler vardır eminim. Kendinize acı çektirmeden yakınlaşmayı kesip yolunuza bakın. Adam hâlâ naz yapıyor ya şaka gibi 🙄🙄

Gercekten bir kadının bir kadına yazdığı bu cevapları aklım almıyor.Evlenmek kolay ,aşk zaten gözü kör eder. Ama bosanmak çok zor heleki cocuk varsa. Bu soruyu soran eşinin iyi bir insan olması , normal yaşantıda sorun yasatmaması , evladı olması , annelik bilinci ve neyazıkki bir türlü doyurulmamış kadınlığıyla aklı karmakarışık kalmış.
Insanlar ayak öpmeye,oral sekse , yok efendim libidosuna takilmis.Bu sebepten bosanilirmiymis.Vay efendim keske benim esimde istemese canima minnet diyenler.Evet yaptığın zinadır.Aman alıştırma eve vs vsGercekten akıl alır gibi degil.
Belliki kadın aslında cocugunun babasıyla olma taraftarı gonlunce ama kadın tarafıda cok mutsuz ve ikileme düşüyor.
Size nacizane tavsiyem dokunmuyor,oksamiyor,aylarca istemiyor,yapıncada bir halta benzemiyor tatmin olmuyorsa geri dönme.Bu cok onemli bir ihtiyac.Bosanmaya cesaret etmissin bravo.Edemeyip yalniz acı ceken cok.Umutlu ol zaman ver kendine.Elbet kalbine bedenine ruhuna uyacak biri cikar karsina.Diger turlusu canlı ölü olmaktan farksız.Mutsuz kadın mutsuz anne olur.Bosver giden gitmis.Elbet sende kalbindekini yasayacaksın.

Yok artıııkkkk.
Bazılarının dilinin kemiği yok ve bazılarının da sorunu bu. Sanırım bu sorunlarını sadece sosyal medyada gösteriyorlar
siz önce konu sahibinin asıl derdini dinleyin derdi çocuk değil bayanın öyle konu sahibine böyle yorum olur

Hanımlar merhaba 4 ay önce ilgisizlik sevgisizlik cinselliğin arada bir görev gibi olması sürekli tükenmiş biri olduğu için boşandık. Dün ise çocuğumuzu görmeye geldi evine götürecekti fakat biraz hasta olduğu için huzursuzdu gitmedi kızım. Biraz durup gideyim dedi o sırada kızım uyuyordu derken seni özledim dedi yakınlaştık ve beraber olduk.
Canımı yakarak sevişiyor hoşuma gitmediğini söyledim dinlemiyor. Sevişme anlayışı biraz öpme sonra sonuca geçme. Sonra ise duş aldık tabi pişman oldum. Kızım uyanmış ben duştayken.

Ben tekrar denemek istiyorum dedi. İki tarafımzda üvey anne baba olacak cocuk yıpranır dedi. Bende halen iyi sevişemiyorsun dedim ayaklarımı ve bacaklarımı öpmeni istiyorum yapmıyorsun dedim ben yapamam dedi feşistliğe girer dedi. Kızlar yaptım bir hata boyle bişey yaşadım sizce şans vermeli miyim dönmeli miyim. Cinsel terapi alman lazım dedim zaten oral sexi kabul etmeyen biri yapsada zorla yapıyor günah diyor bir hocadan dinlettim günah olmadığını bu kezde hastalık kaparım diyordu.
İyi bir insan parasını bizden esirgemez kimseye zararı dokunmaz. Ama malesef yatak odasında kötü.
Dün seviştikten sonra zina yaptık günah oldu dedi gece benimle uyu dedim hayır dedi gitti salonda uyudu. Kızım hasta olduğu için evine gitmedi. Aslında öksürüğü var sadece ama doktora filan götürürüz gerekir diye evine gitmedi. Sizce dönsem pişman olur muyum. Şunuda diyorum kendime senin ayağını bacağını öpmeyen biri iyi biride olsa iyi eş değil demektir diyorum. Boşanırkende çabası olmadı zaten.
Kızım babasını çok seviyor çok özlüyor bazen hüzünleniyor bazen beraber gittiğimiz tatilleri gezmeleri özlüyorum gezidrmeyi yedirip içirmeyi seven biri cinsel terapi kabul etmiyor ne yapmalıyım
% 1.000.000 haklisiniz. Yatakta bile sizin isteklerinizi onemsemeyen adamla bosanin bir zahmet. Sekste karsilikli istekler (zorlamadan elbette) yerine getirilir ki birlikte zevk alinsin. Bu anlattiginiz durumda sizin sisme bebekten bir farkiniz kalmiyor uzgunum

Hanımlar merhaba 4 ay önce ilgisizlik sevgisizlik cinselliğin arada bir görev gibi olması sürekli tükenmiş biri olduğu için boşandık. Dün ise çocuğumuzu görmeye geldi evine götürecekti fakat biraz hasta olduğu için huzursuzdu gitmedi kızım. Biraz durup gideyim dedi o sırada kızım uyuyordu derken seni özledim dedi yakınlaştık ve beraber olduk.
Canımı yakarak sevişiyor hoşuma gitmediğini söyledim dinlemiyor. Sevişme anlayışı biraz öpme sonra sonuca geçme. Sonra ise duş aldık tabi pişman oldum. Kızım uyanmış ben duştayken.

Ben tekrar denemek istiyorum dedi. İki tarafımzda üvey anne baba olacak cocuk yıpranır dedi. Bende halen iyi sevişemiyorsun dedim ayaklarımı ve bacaklarımı öpmeni istiyorum yapmıyorsun dedim ben yapamam dedi feşistliğe girer dedi. Kızlar yaptım bir hata boyle bişey yaşadım sizce şans vermeli miyim dönmeli miyim. Cinsel terapi alman lazım dedim zaten oral sexi kabul etmeyen biri yapsada zorla yapıyor günah diyor bir hocadan dinlettim günah olmadığını bu kezde hastalık kaparım diyordu.
İyi bir insan parasını bizden esirgemez kimseye zararı dokunmaz. Ama malesef yatak odasında kötü.
Dün seviştikten sonra zina yaptık günah oldu dedi gece benimle uyu dedim hayır dedi gitti salonda uyudu. Kızım hasta olduğu için evine gitmedi. Aslında öksürüğü var sadece ama doktora filan götürürüz gerekir diye evine gitmedi. Sizce dönsem pişman olur muyum. Şunuda diyorum kendime senin ayağını bacağını öpmeyen biri iyi biride olsa iyi eş değil demektir diyorum. Boşanırkende çabası olmadı zaten.
Kızım babasını çok seviyor çok özlüyor bazen hüzünleniyor bazen beraber gittiğimiz tatilleri gezmeleri özlüyorum gezidrmeyi yedirip içirmeyi seven biri cinsel terapi kabul etmiyor ne yapmalıyım
Asiri pisman olup sizin istediginiz seyleri kabul ederse belki.

Konunuz şakami ya. Sevgiyi ilgiyi ayagniz bacaginizdami ariyorsunuz. Tek yonteminiz bumu yani bu sebepten bosanmami olur be resmen sacmalik neler duycaz daha
Bacaginda aramiyor bence. Direk konuya girmemek, kendini seksi ve arzulanmis hissetmek istiyor. Bana cok garip gelmedi bu istegi eger esi sadece o is icin yaklasmis gibi hissettiriyorsa kim olsa bozulur

X