Boşanma sonrası dönme isteği

Bazen akıllıca düşünemiyorum. Cocuğumun babasını sevmesi özledim diye sürekli sorması beni tetikliyor iyi bir insan diyorum gezmede vs sorunu yok cimri değil deyip cinselliği görmezden gelmeye çalışıyorum aslında kendimi ikna etmeye çalışıyorum doğruları göre göre
Bir dahakine asla eve almayin. Alışır gider. Oyuncağı olursunuz, sizi kullanır.

Hanımlar merhaba 4 ay önce ilgisizlik sevgisizlik cinselliğin arada bir görev gibi olması sürekli tükenmiş biri olduğu için boşandık. Dün ise çocuğumuzu görmeye geldi evine götürecekti fakat biraz hasta olduğu için huzursuzdu gitmedi kızım. Biraz durup gideyim dedi o sırada kızım uyuyordu derken seni özledim dedi yakınlaştık ve beraber olduk.
Canımı yakarak sevişiyor hoşuma gitmediğini söyledim dinlemiyor. Sevişme anlayışı biraz öpme sonra sonuca geçme. Sonra ise duş aldık tabi pişman oldum. Kızım uyanmış ben duştayken.

Ben tekrar denemek istiyorum dedi. İki tarafımzda üvey anne baba olacak cocuk yıpranır dedi. Bende halen iyi sevişemiyorsun dedim ayaklarımı ve bacaklarımı öpmeni istiyorum yapmıyorsun dedim ben yapamam dedi feşistliğe girer dedi. Kızlar yaptım bir hata boyle bişey yaşadım sizce şans vermeli miyim dönmeli miyim. Cinsel terapi alman lazım dedim zaten oral sexi kabul etmeyen biri yapsada zorla yapıyor günah diyor bir hocadan dinlettim günah olmadığını bu kezde hastalık kaparım diyordu.
İyi bir insan parasını bizden esirgemez kimseye zararı dokunmaz. Ama malesef yatak odasında kötü.
Dün seviştikten sonra zina yaptık günah oldu dedi gece benimle uyu dedim hayır dedi gitti salonda uyudu. Kızım hasta olduğu için evine gitmedi. Aslında öksürüğü var sadece ama doktora filan götürürüz gerekir diye evine gitmedi. Sizce dönsem pişman olur muyum. Şunuda diyorum kendime senin ayağını bacağını öpmeyen biri iyi biride olsa iyi eş değil demektir diyorum. Boşanırkende çabası olmadı zaten.
Kızım babasını çok seviyor çok özlüyor bazen hüzünleniyor bazen beraber gittiğimiz tatilleri gezmeleri özlüyorum gezidrmeyi yedirip içirmeyi seven biri cinsel terapi kabul etmiyor ne yapmalıyım
Konu saka mi? Insallah sakadir. Bacaginizi opmuyor diye mi bosandiniz?

Hayır ilgisiz sevgisiz arzusuz ve cinselliğin olmamasından kaynaklı boşandım. Evdeki tüm yük bendeydi
E niye sevistiniz durduk yere? Sevisme ogrenilebilir bir sey. Ogrenmeye mi kapali? O zaman iyi yaptiniz bosanmakla ama tekrar soruyorum, neden sevistiniz durduk yere? Hala aynisin demissiniz adama da sizden sonra gidip sevismeyi ogrendigini mi dusundunuz? Daha fena, adamin sizden bosaninca seksi ogrenmis olmasi. Her durumda sevismeniz cok sacma olmus.

Ben öpmüyorum hadi bacağı geçtim de ayak öpmesini istemeniz çok garip eski eşiniz sevgisiz bir insan siz ikiniz iyi ayrı kutup gibi geldinix
Ben daha sevgi dolu biriyim o ise buzdolabi gibi kadına yaklaşımı bilmiyor öğrenme gayreti hiç yok kadınların bacakları öpülebilir erkekler çok detay sevmez bacağımı öp diyen erkek azdır ama kadınlar bacaklarının okşanmasından dokunulmasından keyif alır

E niye sevistiniz durduk yere? Sevisme ogrenilebilir bir sey. Ogrenmeye mi kapali? O zaman iyi yaptiniz bosanmakla ama tekrar soruyorum, neden sevistiniz durduk yere? Hala aynisin demissiniz adama da sizden sonra gidip sevismeyi ogrendigini mi dusundunuz? Daha fena, adamin sizden bosaninca seksi ogrenmis olmasi. Her durumda sevismeniz cok sacma olmus.
Sevişmemiz gerçekten yanlıştı boşanma sebeplerimizden biri sex olduğu için araştırmış öğrenmiştir diye düşündüm

Ben daha sevgi dolu biriyim o ise buzdolabi gibi kadına yaklaşımı bilmiyor öğrenme gayreti hiç yok kadınların bacakları öpülebilir erkekler çok detay sevmez bacağımı öp diyen erkek azdır ama kadınlar bacaklarının okşanmasından dokunulmasından keyif alır
Başka adamda da başka arıza çıkar
Nerden istediğini bulacaksın ,hayal bence hepsinin bir arzası var ,
Sexte ,ön sevişmeden iyi olur başka yerden arıza verir ,yaşlılıkta da ona katlanmak gerekir ay zor iş bunlar

Başka adamda da başka arıza çıkar
Nerden istediğini bulacaksın ,hayal bence hepsinin bir arzası var ,
Sexte ,ön sevişmeden iyi olur başka yerden arıza verir ,yaşlılıkta da ona katlanmak gerekir ay zor iş bunlar
Test sürüşüne çıkar, araba almadan yapılıyor ya hani?
Önce bir kere sevişir, bakar, "aşırı" seks yapabiliyorsa evlenir. Yapamıyorsa evlenmez. :KK53:

Test sürüşüne çıkar, araba almadan yapılıyor ya hani?
Önce bir kere sevişir, bakar, "aşırı" seks yapabiliyorsa evlenir. Yapamıyorsa evlenmez. :KK53:
Sen beni anlamamışsın sexte+ ön sevişmede adam mükemmel diğer huyları kötü çıkarsa onuda mı boşasın
Hep bir risk vardır hayatta hep öngörülen yaşam olmuyor

Eşiniz cinsel terapi kabul etmemiş. Sizde cinsel hayatınızdan memnun olmadığınız için ayrılmışsınız. Tekrar bir araya gelince birşey değişmeyecek ki? O nedenle tekrar bir araya gelmenin mantığı yok.

Sen beni anlamamışsın sexte+ ön sevişmede adam mükemmel diğer huyları kötü çıkarsa onuda mı boşasın
Hep bir risk vardır hayatta hep öngörülen yaşam olmuyor
Sıtmayı gösterip ölüme razı mı edelim kadını?
Yeni gelecek olan kötü olabilir diye, elimizdeki ile mi yetinelim nedir?

Sıtmayı gösterip ölüme razı mı edelim kadını?
Yeni gelecek olan kötü olabilir diye, elimizdeki ile mi yetinelim nedir?
Daha beteri gelme ihtimali var kaderin kötüyse , koca değiştirme ile de değişmiyor

X