Boşanma sonrası dönme isteği

Benim içinde kızım önemli 50 sinden sonra zaten kadınlık hormonu ölüyor
ama evladın ile ömür boyu ilgilenmek durumunda kalıyorsun onun mutsuzluğu yıkıcı
Ayyy bayılıciğim, tutun beni kızlarrrrr :olamaz:
30 yaşında kadın 50'sine kadar sabretsin yani? 20 yıl bu adamla sevgisiz, sekssiz yaşasın mı yani? İyi bari 50 yaşında libido ölünce mutlu olur. Dayan Ekru Hanım, 20 yıl sonra kuş ötmeyi bırakacakmış. :KK53:

duyduğum en saçma boşanma sebebi daha neler duyucaz acaba 😏 sevgi yok belli ki

Yönlendir o zaman seks sırasında herşey sizin eliniz de yap demek yerine seks sırasında uygulat 🙄

Ya ayak fetişi böyle bir şey değil arkadaşlar. Ayaktır öpülür. Ayak fetişi doğrudan ayaktan tahrik olmak ve ayağı cinsel birleşmenin şartı olarak görmek bir fantezi unsuruna dönüştürmek. Ayağını öpmek aslında seks esnasında olan bir şey yani o an ayak gelir o öpülür omuz gelir o öpülür sırt gelir o öpülür.
Üzgünüm kibariye ayak öpülmez. O kadar da değil. Benim hayatıma ayak fetişisti biri girdi. Tahrik edici bir unsur olarak görmeden ayağın öpülmesi normal değil. Yani bir muck icin tamam omuz ile denk tutarsın ama ayak bu, günlük duş da alsan 8 saat ayakkabı içinde bekliyor. Bunu görmezden getirecek tek durum fetişizm.

Hanımlar merhaba 4 ay önce ilgisizlik sevgisizlik cinselliğin arada bir görev gibi olması sürekli tükenmiş biri olduğu için boşandık. Dün ise çocuğumuzu görmeye geldi evine götürecekti fakat biraz hasta olduğu için huzursuzdu gitmedi kızım. Biraz durup gideyim dedi o sırada kızım uyuyordu derken seni özledim dedi yakınlaştık ve beraber olduk.
Canımı yakarak sevişiyor hoşuma gitmediğini söyledim dinlemiyor. Sevişme anlayışı biraz öpme sonra sonuca geçme. Sonra ise duş aldık tabi pişman oldum. Kızım uyanmış ben duştayken.

Ben tekrar denemek istiyorum dedi. İki tarafımzda üvey anne baba olacak cocuk yıpranır dedi. Bende halen iyi sevişemiyorsun dedim ayaklarımı ve bacaklarımı öpmeni istiyorum yapmıyorsun dedim ben yapamam dedi feşistliğe girer dedi. Kızlar yaptım bir hata boyle bişey yaşadım sizce şans vermeli miyim dönmeli miyim. Cinsel terapi alman lazım dedim zaten oral sexi kabul etmeyen biri yapsada zorla yapıyor günah diyor bir hocadan dinlettim günah olmadığını bu kezde hastalık kaparım diyordu.
İyi bir insan parasını bizden esirgemez kimseye zararı dokunmaz. Ama malesef yatak odasında kötü.
Dün seviştikten sonra zina yaptık günah oldu dedi gece benimle uyu dedim hayır dedi gitti salonda uyudu. Kızım hasta olduğu için evine gitmedi. Aslında öksürüğü var sadece ama doktora filan götürürüz gerekir diye evine gitmedi. Sizce dönsem pişman olur muyum. Şunuda diyorum kendime senin ayağını bacağını öpmeyen biri iyi biride olsa iyi eş değil demektir diyorum. Boşanırkende çabası olmadı zaten.
Kızım babasını çok seviyor çok özlüyor bazen hüzünleniyor bazen beraber gittiğimiz tatilleri gezmeleri özlüyorum gezidrmeyi yedirip içirmeyi seven biri cinsel terapi kabul etmiyor ne yapmalıyım
İşini görmüş rahatlamış işte. Sizin ne istediğinizin hala bir önemi yok.Bir daha evinize almayın, başka yerde görsün çocuğu. Alıştırmayın.

Üzgünüm kibariye ayak öpülmez. O kadar da değil. Benim hayatıma ayak fetişisti biri girdi. Tahrik edici bir unsur olarak görmeden ayağın öpülmesi normal değil. Yani bir muck icin tamam omuz ile denk tutarsın ama ayak bu, günlük duş da alsan 8 saat ayakkabı içinde bekliyor. Bunu görmezden getirecek tek durum fetişizm.
Ya ahhahaha ben sürekli ayak öpülsün demiyorum. Öyle pozisyonlar var ki bacaklar omuzdayken ayağım yakın oluyor adama mesela öpüyor ben diyorum ayağım kokuyor olabilir yapma yapma diye mesela. O anın heyecanıyla öpesimiz geliyor bir yerleri belki de.

Onun haricinde bi koltukta otururken insan okşar sevdiğinin elini. Ayağı üşür ayağını okşar. Yani bana çok ekstrem gelmedi bu ayak öpme mevzusu.

Höh artık!
Seks istediği gibi olmuyorsa bir kadın da erkek de boşanabilir. Sevişmeyi çıkarınca evlilikten geriye ancak ev arkadaşlığı kalır.
İnsanlar niye göz göre göre mutsuz olsun ki?
Bu tarz bakış açıları yüzünden bir sürü kadın iktidarsız adamlarla evli kalıyor. Ömür boyu sevişmeden evli kalıyor. Bu mudur yani doğru olan?
Libidosuzluk negzel bişey, güzel güzel oturuyorsun böyle, rahaaat, misler gibi, gam yok keder yok 🤣

Arzuladığınız sexi nasıl bulmayı hayal ediyorsunuz , yeni tanıştığınız adamla misal ,tehlike yollarda yürürsünüz
Eşinizin sex konusunda tedavi edin bu daha kolay olur vardır bunu yapanlar

X