Boşanma sonrası dönme isteği

2 .evliliklerde istatistiklerde boşanma oranı çok yüksek
Eee yani? İlk yorumdaki dayanağınız kadercilik, bu da istatistik mi? Bunun kaderle ne ilgisi var? Evlilikten umduğunu bulamayıp boşanma cesareti olan insan, 2.'sinde daha da cesur olur. Aninda boşanır, kolaylikla vazgeçer.

Yastık değişir yazgı değişmez falan bunlar boş laflar. Sıkıntı çeken kadın boşanmasın diye uydurulmuş hikayeler.

Sekste düzelmemişsin diyip gece benimle uyu demişsiniz adam yok demiş
Tekrar deneyemem senin sevgine inanmıyorum şimdiye kadar bi saçımı okşamadın sadece ihtiyacını gördün öyle soğuk robot gibiydin vs deseydiniz
Bacağımı öpmedin derseniz adam ıyk der yani
Adam sımsıkı sarılmıyorsa öpmüyorsa ayağımın altını öpse kaç yazar
Siz sevgi dilinizi bile cinsellikle ifade ediyorsunuz
Burda yanlışlık

Hanımlar merhaba 4 ay önce ilgisizlik sevgisizlik cinselliğin arada bir görev gibi olması sürekli tükenmiş biri olduğu için boşandık. Dün ise çocuğumuzu görmeye geldi evine götürecekti fakat biraz hasta olduğu için huzursuzdu gitmedi kızım. Biraz durup gideyim dedi o sırada kızım uyuyordu derken seni özledim dedi yakınlaştık ve beraber olduk.
Canımı yakarak sevişiyor hoşuma gitmediğini söyledim dinlemiyor. Sevişme anlayışı biraz öpme sonra sonuca geçme. Sonra ise duş aldık tabi pişman oldum. Kızım uyanmış ben duştayken.

Ben tekrar denemek istiyorum dedi. İki tarafımzda üvey anne baba olacak cocuk yıpranır dedi. Bende halen iyi sevişemiyorsun dedim ayaklarımı ve bacaklarımı öpmeni istiyorum yapmıyorsun dedim ben yapamam dedi feşistliğe girer dedi. Kızlar yaptım bir hata boyle bişey yaşadım sizce şans vermeli miyim dönmeli miyim. Cinsel terapi alman lazım dedim zaten oral sexi kabul etmeyen biri yapsada zorla yapıyor günah diyor bir hocadan dinlettim günah olmadığını bu kezde hastalık kaparım diyordu.
İyi bir insan parasını bizden esirgemez kimseye zararı dokunmaz. Ama malesef yatak odasında kötü.
Dün seviştikten sonra zina yaptık günah oldu dedi gece benimle uyu dedim hayır dedi gitti salonda uyudu. Kızım hasta olduğu için evine gitmedi. Aslında öksürüğü var sadece ama doktora filan götürürüz gerekir diye evine gitmedi. Sizce dönsem pişman olur muyum. Şunuda diyorum kendime senin ayağını bacağını öpmeyen biri iyi biride olsa iyi eş değil demektir diyorum. Boşanırkende çabası olmadı zaten.
Kızım babasını çok seviyor çok özlüyor bazen hüzünleniyor bazen beraber gittiğimiz tatilleri gezmeleri özlüyorum gezidrmeyi yedirip içirmeyi seven biri cinsel terapi kabul etmiyor ne yapmalıyım
Ayak bacak öptürmek mi 🙄 ben şok, eşiniz büyük ayıp etmiş, nasıl ayağınızı öpmez, en iyi eş ayak öpendir 🤮🤯 bu kk da daha nelere şaşırcam hiç bilemiyorum,

Yani ön sevişme istemek normal ve olması gereken de ayağımı öp demekte bi tuhaf geldi.

X