Boşanma sonrası dönme isteği

Benim içinde kızım önemli 50 sinden sonra zaten kadınlık hormonu ölüyor
ama evladın ile ömür boyu ilgilenmek durumunda kalıyorsun onun mutsuzluğu yıkıcı
Ayyy bayılıciğim, tutun beni kızlarrrrr
30 yaşında kadın 50'sine kadar sabretsin yani? 20 yıl bu adamla sevgisiz, sekssiz yaşasın mı yani? İyi bari 50 yaşında libido ölünce mutlu olur. Dayan Ekru Hanım, 20 yıl sonra kuş ötmeyi bırakacakmış.

duyduğum en saçma boşanma sebebi daha neler duyucaz acaba sevgi yok belli ki

Yönlendir o zaman seks sırasında herşey sizin eliniz de yap demek yerine seks sırasında uygulat

Üzgünüm kibariye ayak öpülmez. O kadar da değil. Benim hayatıma ayak fetişisti biri girdi. Tahrik edici bir unsur olarak görmeden ayağın öpülmesi normal değil. Yani bir muck icin tamam omuz ile denk tutarsın ama ayak bu, günlük duş da alsan 8 saat ayakkabı içinde bekliyor. Bunu görmezden getirecek tek durum fetişizm.

İşini görmüş rahatlamış işte. Sizin ne istediğinizin hala bir önemi yok.Bir daha evinize almayın, başka yerde görsün çocuğu. Alıştırmayın.

Ya ahhahaha ben sürekli ayak öpülsün demiyorum. Öyle pozisyonlar var ki bacaklar omuzdayken ayağım yakın oluyor adama mesela öpüyor ben diyorum ayağım kokuyor olabilir yapma yapma diye mesela. O anın heyecanıyla öpesimiz geliyor bir yerleri belki de.

Onun haricinde bi koltukta otururken insan okşar sevdiğinin elini. Ayağı üşür ayağını okşar. Yani bana çok ekstrem gelmedi bu ayak öpme mevzusu.

Libidosuzluk negzel bişey, güzel güzel oturuyorsun böyle, rahaaat, misler gibi, gam yok keder yok

Arzuladığınız sexi nasıl bulmayı hayal ediyorsunuz , yeni tanıştığınız adamla misal ,tehlike yollarda yürürsünüz
Eşinizin sex konusunda tedavi edin bu daha kolay olur vardır bunu yapanlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…