Boşanma sonrası dönme isteği

Haklısınız değmez iyi bir insan olmasıyla avunmaya çalışıyorum halen
İyiyse iyi canım, her iyi olanla eş olunacak diye bir şey mi var?
Ben de şunu anlamıyorum. Beni sevmiyor, ilgilenmiyor ama iyi bir baba, insan. İyi bir insan olmak evlilik için yeterli mi? Bence değil. Ve evet cinsellik çok önemli. Arkadaşlıktan ne farkı var o zaman?

Çok haklısınız yorumunuz çok iyi geldi teşekkür ederim

Haklısınız olmamalıydı zaten isteksiz bir adamdı nasıl oldu anlamadım

Bence o da önemli. Sevdiğin insanın sana her yönden şefkat göstermesi mutlu etmesi önemli.
Kimsenin ayağımı öp talebi olmamalı bence. Bu bir fetiş, fetişi yoksa iğrenebilir. Seksin içinde olmayan bir organ neticede. Adamin fetişi vardir, kadından rıza alır, onda bir sorun yok. Şahsen ben ayak görmekten hiç hoşlanmam. Kimseden de ayağımı öpmesini talep edemem.

Onda size katılıyorum. Keşke herkes kendisinin gibi birine rastlasa.
İşte evlenmeden adamı her yönüyle tanımak gerekiyor.
Hanımefendi ayaklardan tahrik oluyor zannımca. Karşısındaki kişinin de bu tür fetişleri olsa gül gibi geçinip giderlerdi. Ama eşinin bu tür eğilimleri yokmuş. Adam ön sevişme bile yapmıyormuş. Fetişlere gelene kadar ohoooo...
Direkt mevzuya dalan bir adamla da mutlu olacak bir kadın vardır herhalde bir yerlerde.

Anlaşıldı 2 evliliği yapıp sen tekrar çocuk yaparsın ama kızına acırım üvey babası olacak , sırf sex arzuladığı gibi olmuyor diye ,kızın ne günahı var niye üvey babası olsun
Höh artık!
Seks istediği gibi olmuyorsa bir kadın da erkek de boşanabilir. Sevişmeyi çıkarınca evlilikten geriye ancak ev arkadaşlığı kalır.
İnsanlar niye göz göre göre mutsuz olsun ki?
Bu tarz bakış açıları yüzünden bir sürü kadın iktidarsız adamlarla evli kalıyor. Ömür boyu sevişmeden evli kalıyor. Bu mudur yani doğru olan?

Ya ayak fetişi böyle bir şey değil arkadaşlar. Ayaktır öpülür. Ayak fetişi doğrudan ayaktan tahrik olmak ve ayağı cinsel birleşmenin şartı olarak görmek bir fantezi unsuruna dönüştürmek. Ayağını öpmek aslında seks esnasında olan bir şey yani o an ayak gelir o öpülür omuz gelir o öpülür sırt gelir o öpülür.

Anlaşıldı 2 evliliği yapıp sen tekrar çocuk yaparsın ama kızına acırım üvey babası olacak , sırf sex arzuladığı gibi olmuyor diye ,kızın ne günahı var niye üvey babası olsun
Bakış açınızı doğru bulmuyorum sex benim için önemli

Bence hanımefendinin ayak fetişi yok. Sadece öpeceği bir esnada kocasının her zaman öpmemeyi seçmesi kadını kırmış.

Ya an gelir mesela bir an önce gir mevzuya diyorum ben sevdiceğime. Bazen de uzun uzun oynaşasımız geliyor. Yani anlık bu. Hanımefendinin genel olarak seks hayatı kötü

Kızının üvey baba travması ne olacak
Evlensende mutlu olaman kızın çektirir sana ,

Olabilir yani neden olmasın ki kesinlikle katılıyorum size

İşte bu yüzden de boşanmış ne yapsın? İstekler beklentiler farklıysa boşanmak çok doğal. Sevgi ilgi de yok diyor kadın.

Kızının üvey baba travması ne olacak
Evlensende mutlu olaman kızın çektirir sana ,
Konu sahibi ben değilim bu birincisi.
İkincisi ilk boşanan çift konu sahibi değil, dolayısıyla süreç doğru yönetilirse kızına da hiçbir şeycik olmaz. Anası da sağ babası da, halledilir gerisi. Her şeyi arabeske bağlamanın gereği yok. Hayat pespembe değil, her olay yaşanmak için var.

Bakış açınızı doğru bulmuyorum sex benim için önemli
Benim içinde kızım önemli 50 sinden sonra zaten kadınlık hormonu ölüyor
ama evladın ile ömür boyu ilgilenmek durumunda kalıyorsun onun mutsuzluğu yıkıcı

Fetişi olmayabilir, evet. Zaten sorun fetiş de değil. Hazırlık aşamasını atlayıp sonuç odaklı yaklaşması. Hızlı yenen yemek gibi, mideye oturuyor işte.

Olmadığından zaten öyle yazmışsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…