Boşanma sonrası dönme isteği

İnan alakası yok . Ben aşıktım sevgilime her kusuruna bile bayılıyordum o derece. Ama oral seks lafını duyunca bile tiksinirim. Eşini de belki öyledir . Ama sizin ki zaten sevgisini falan da göstermiyormuş yani bir çok eksisi var zaten .
Mesela tatile gidelim derim itiraz etmez gezeriz ama bende deli dolu sevildiğimi hissetmek istiyorum beni sevsin istiyorum ama gösteremiyor

7 yıllık evlilikte direk sonuca ulaşmaya çalıştığı için bende istiyorum ki öpsün sevsin
Ön sevişme yok diyorsunuz kısaca.
Bence barışmayın tekrar. Çünkü zaten dayanamadığınız, yetmediği için ayrılmışsınız. Böyle ömür geçmez deyip noktayı koymuşken, şimdi geçeceğine dair güveni nereden bulduğunuzu sorabilir miyim?
Cinsellik kötüyse çekilmez bana kalırsa. Ha bazı çiftler buna ok diyor, cinsellik olmadan da devam ediyor. Ama siz zaten edememişsiniz.

Ön sevişme yok diyorsunuz kısaca.
Bence barışmayın tekrar. Çünkü zaten dayanamadığınız, yetmediği için ayrılmışsınız. Böyle ömür geçmez deyip noktayı koymuşken, şimdi geçeceğine dair güveni nereden bulduğunuzu sorabilir miyim?
Cinsellik kötüyse çekilmez bana kalırsa. Ha bazı çiftler buna ok diyor, cinsellik olmadan da devam ediyor. Ama siz zaten edememişsiniz.
Evdeki tüm sorumluluk bendeydi yorulmuştum maddi sorunumuz yoktu ama sevgi eksiği çoktu

X