Boşanıyorum

Ay çocuğum var bosanamam diyen bahaneci kadınlara alistikda su erkeklerin bosanirken kabaran çocuğu kullanan hallerinden gına geldi hep laf bunlar.İsteyen her yerden babalık yapar aynı evde baba olmayanlarda var dolu hemde.Hadi ordan ya çocukları rahat bıraksın artık ilişki yurümeyince zamk olsun diye yazık ya çocuklara insan gibi ayrılıp insan gibi ana babalık yapmak evde o çocuğa yaşatılan toksiklikten bin kat iyi O analı babalı evde büyüyen çocukları hiçbir terapi iyi edemiyor

Cocuklar sandıgımızdan daha akıllılar
Dıledıgı kadar kotulesın
Kişi yanında oldugu kişiyi bilir
Yani yavrunuz sizinle buyuyecegı ıcın bı problem yok.
Zaten her evlatta annem yanımdaydı sen neredeydin dıye sorgular
Bu tarz endıselerınız sızı yolunuzdan döndurmesın ama bızım gazımıza da gelmeyin tabi
Ne yasadıgınızı siz bilirsiniz

Benim daha önce buraya konu açtığımı biliyordu görmüştü, onun bile lafını etti. Sabahtan akşama kadar buraya yazıyormuşum sizin akıllarınızla hareket ediyormuşum, herkes burda bana akıl verir sonra başını yastığa koyar uyurmuş, ileride çocuk babam nerede dediğinde dedesi mi okula götürüp getirecekmiş, dedesine mi baba diyecekmiş, ortada boşanmak için hiç bir sebep yokmuş, polis çağırmak öyle olmazmış komşusu karısını 3 kere kalbinden bıçaklamış herkes bayılırken o ordaymış ilk müdahaleyi yapmiş polis öyle çağırılırmış.. Şaka gibi ya şaka gibi ...

Ben 35 yaşımdayım böyle geveze, beddua eden, çenesine bu kadar vuran boş bir adam görmedim. Boş teneke gibi ancak ses çıkarıyor. Mal kendi çocuğuna beddua ediyor. Neyse hepsi dönüp dolaşıp direkt kendini bulsun inş

Heh işte beni anlayan biri daha, ben hiç bir hemcinsimle bile böyle tartışmadım, susmuyor susmak ne bilmiyor, evet bana bağıra bağıra can verirsin inşallah diye beddua ettiği için namussuz kahpe dediği için evi terkettim hâlâ ben bir şey yapmadım diyor

Biz başımızı yastığa koyucaz sen taşa mı koyacaksın ablacım? Parlak fikirlerini kendine saklasın, zira kendine zor yetecek.

Yani polisin önünde cereyan eden durum için şikayet edilmedi ve tutanak tutulmadı.
Bu hikaye bana en başından beri inandırıcı gelmiyordu.
Polisleri çok da gözünde büyütme. Hemen tutanak tutup durumu imza altına almazlar. Ben boşandığım iblisten biliyorum bir kavga dövüş hatta kadının birine şiddet gibi bir şey gördüğünde bile basıp gitmeyi tercih etti. Ben uyarıyordum ama sallamıyordu. Arkadaşları da aynı şekilde. Olaysız bitsin derdindeler. Bak babayı çıkarmışlar hemen. Halbuki uzaklaştırma kararı alınan pisliği çıkarabilirlerdir

Biz başımızı yastığa koyucaz sen taşa mı koyacaksın ablacım? Parlak fikirlerini kendine saklasın, zira kendine zor yetecek.
Dediklerinde çok haklı ama, benim buraya eşim bana "ben bir kadın tanıdım onun buraya heykelini dikerim dedi sizce bu ağır bir söz mü? " Diye konu açmışlığım var, kendime kalsa hâlâ o evde muhtaç olmadığım halde kaderim buymuş benim, çocuğum babasız büyümesin ona kötülük yapnayayım diye oturuyor olurdum. Buradaki bir çok yorum beni sarstı kendime getirdi. O çocuğa iyilik yapmıyorsun diye.. .

O sırada eşim evde yoktu zaten kendi annesi babası vardı onları bey amca burası yeri değil siz niye buradasınız burda olmamanız lazım diye onları uzaklaştırdılar, bir önceki akşam beni evden alan polis memuru bile çocuk var emin misin şikayetçi olmakta bir şans daha ver çocuğun hatrına demişti. Polisler kadınları hiç ciddiye almıyorlar maalesef..

Çünkü birçoğu da aynı zihniyette. Benim boşandığım gerizekalı derdi ki ne kocalar var dövüyor madde kullanıyor sokağa atıyor ben ne yapıyorum ki ?(aldattı) şimdi senin içinde öyle düşünüyorlardır

Bak oraya ne yazmışım. Kıymet bilseydi onun kıymetini bilirdi. Bi tane daha herifin canını sıkabildiğimize de ayrıca memnun oldum. Ağlasın kudursun çıldırsın. Babana da kurban olsun ayrıca.

Aynısını benimki de söyledi birebir aynısını, benimkisi de dedi ki elalemin kocaları karılarını aldatıyor, karıları onları el üstünde tutuyor sen benim kafamı s.... Dedi

Neyse sana moral olsun. Ben bebeğim 11 aylıkken ayrıldım. Oplum da 8 yaştı. Şimdi bebeğim 4 yaş oğlum da 11 yaş olmak üzere. Çok güzel yol katettik. Benim cebim ilk defa para gördü. İlk defa özgürce hedeflerimi gerçekleştirdim. Çocuklarım da çok akıllı ahlaklı maşAllah. Güzel anne evlat bağımız var. Onun da başı her gün belada beter olsun. Heee ensest gibi olduğu bağımlı ablasından da 700 km öteye sürdüler göremiyor da önüne bak sakın o manyağın dediklerini ciddiye alma

Allah razı olsun sıkışınca anneliğimden vurmaya başladı inşallah ben de güzel bir evlat yetiştiririm..

Ensest demişsiniz, ablası mı yani?
Şok oldum ya.

Siz en son böyle bir konu sonrası eve geri dönmüştünüz.
İyi aynısı olacak, oraya doğru gidiyorsunuz.
Ailece pasifsiniz.
Esiniz babanızı arayıp o, dediklerinizi sıralayamamalı ama öyle yapmakla kalmayıp süpheye düşürüyor.
Kadının kocası tarafından bıçaklanması örneğini vermesine ragmen.
İlla ölecek, ağır darbe alacak kadın, yoksa herkes bir acabada.
Siz korkuyorsanız eve dönmekten korkun. Bu adam uzaklaştırmanın hırsını eve dönüp bir kavga ederseniz çıkarmak ister.

Ay baba da tuhaf. O kadar lafa bizde olsa adamın g.tünü kesmişlerdi çoktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…